Alpaslan Yildirim vs Emre Ilhan

Pikabu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2018
21
8
Selam bayanlar,
Onceden actigim Emre Ilhan konusunun bir uzantisi olarak Alpaslan Yildirim ve Emre Ilhan'la onceden gorusmus ve/veya ameliyat olmus kisilerin fikirlerini merak ediyorum. Instagram hesaplarindan gordugum kadariyla yaptiklari burunlar benziyor, her ikisi de acik ameliyat yapiyor ve her ikisi de KBB ci. Emre Ilhan'dan fiyat aldim ve ilk bir kisa gorusme yaptim ancak Alpaslan Yildirim hakkinda hic fikrim yok, fiyatlari nasil Emre Bey kadar yuksek mi yoksa daha makul mu? Emre Beyin hastalari ya cok memnun ya da memnuniyetsiz olanlar da asiri memnuniyetsiz; sebebini anlamadim, arasi yok gibi :) Alpaslan bey de durumlar nedir. Her ikisine de gorunmus bayanlar mukayese yapabilir mi? Hangisini onerirsiniz? Burnum cok cirkin degil, hafif kemer var sirtinda ve biraz da gulunce ucu dusuyor. biraz daha kalkik ve kavisli bir burun istiyorum bu yuzden bu iki doktora bakiyorum ama fikirlerinizi merak ediyorum

Merhaba ,

Size önerim Emre İlhan'ın kapısından bile geçmemeniz. Z;ra kendisi son derece küstah, egolu ve en önemlisi tamamen etik değerlerden uzak tüccar yaklaşımda birisi. Etik değerleri olan hastasına gerçekten insanı yaklaşan hekimleri tercih etmenizi öneririm. Yaşadığım olumsuz tecrübe o kadar sinir bozucu ki hatırlamak dahi istemiyorum. Size naçizane önerim insani değerleri olan size sadece para kazandıran müşteri gözüyle bakmayan bir seçim yapmanız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…