allık sürmeyi beceremiyorum

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar yahu ben allık sürmeyi beceremiyorum ?? makyaj teknikleri kitabı alıcam valla
çok da güzel yaparım ama şu allığı bi beceremedim tam olarak nereye sürücem nası sürücem ne renk sürücem
beyaz tenli açık kumral kahverengi gözlüyüm

• Konu Sahibi EU1
ahh kuzum yaa bende aynı şekilde süremiyorum silip silip yine yapıyorum en güzeli krem ,,köpük allık ...öle yapıyom artıkk

• Konu Sahibi EU1
merhaba arkadaşlar.bildiğim kadarıyla yardımcı olmak isterim size.sağ tarafa süreceğiniz zaman allığı dudağınızın bitiş kısmından başlayıp saç dibinize kadar bir çizgi şeklinde fırçayı sürüyorsunuz.çapraz gibi olacak yani.böylece elmecık kemiklerinizi belli etmiş oluyorsunuz.

• Konu Sahibi EU1
hmm peki burnumu kalkık göstermek için tam olarak neresine sürücem :S ve ben yanaklarımdaki kızarıklığı(kılcal damarlar) kapatmak için fondoten kullanıyorum yani burnumun yanları kızarık ve köylü gibi duruyo ondan kapatıyorum
allık kullanmam çok mu saçma olur onları kapatınca da ruh gibi oluyorum :S zaten beyaz olduğum için
allık sürsem mii sürmesem mii
ne yapsam

• Konu Sahibi EU1
Cok acik renkli alliklar var onlardan surebilirsin. Eger gulumsersen yanaklarin ortaya cikar, oyle surebilirsin ama eger oyle kolayina gitmezse yanaklarini icine cekebilirsin oylede ortaya cikar elmacik kemiklerin. Eger pembeyse zaten yanaklarin fondotenden once cok az pembelikle dogal durabilirsin ama seftali tonlarida cok hos duruyo.

• Konu Sahibi EU1

burnunu kalkık göstermek için ucuna süreceksin diye biliyorum ben.bence allık kişinin yüzüne renk katıyor.ben de fondoten kullanıyorum ve yanaklarıma muhakkak allık sürüyorum.yani allık makyajın tamamlayıcısıdır aslında.canlılık kazanmamızı sağlıyor.o nedenle ben derimki iyi bir fondoten kullan.kapatma özleliği yüksek olanlardan al ve üzerine de allık kullanabilirsin.kötü duracağını zannetmiyorum arkadaşım

• Konu Sahibi EU1
tamam bunları gözden geçireceğim
ahh çok tşk ederimmmmmmmm

• Konu Sahibi EU1
birşey değil arkadaşım.yardımcı olabildiysem ne mutlu bana:)

• Konu Sahibi EU1
yanaklarını ıce doqru cek yuzundekı en tepe nokta yanı elmacık kemıklerın ortaya cıkcaktır oray da allıqı hemen sur o pozısyondayken beyaz tenlıysen acık pembe seftalı tonları sürebilirsin kırmızılıkları kapat allıqıda sur ruh qibi olmassın cnm

eqer yuzun dolqunsa altından elmacık kemıklerıne doqru sur dolqun deılse elmacık kemıklrıne sur

arkadaş çok iyi açıklamış valla. ben de makyajın en çok allık sürme kısmını seviyorum, çok seksi geliyor bana. hehehehehe. niye bilmem

dudaklarınla balık taklidi yap o sırada elmacık kemiklerin çıkıyo oralara sureceksin canım

kızlar galiba bana allık yakışmıyo :S dediğiniz gibi yaptım sürdüm bi tuhaf durdu yüzümde hani düğüne giderken küçük çocukları süslerler ya onun gibi oldu hiç kaldırmadı ki ben kalemdi fardı bayağı da makyaj yaparım :S
hiç beğenmedim neyse kullanmıyım bari

acik renkler kullandigina emin miisn koyu renklerle cunku cocuk gibi ifade edinemn mumkun evet. arkadaslarin anlattigi balik gibi yapip cok hafif surdugun takdirde ellerinle de hafif siler gibi yaparsan dogal bi ifade kazanman yuksek bi olasilik.

az az sur sonra bak ihtiyacin olursa bidaha sur, birden cok fazla surersen kotu durur

Canım bence allığını değiştirmelisin yüzünde kalıp gibi duruyorsa.Yada çok bastırdın, yaa çok aldın fırçaya. Birde fırçada çok önemli, mutlaka büyük fırça kullanmalısın.Mümkün olduğunda dağıtmalısın, allığı fırçaya aldığında fırçayı üflemelisin ki fazlalıklar dağılsın. Renkte çok öenmli her renk her ten rengine gitmiyor.

beyaz tenliyim ablamın avon allığını sürdüm değişik renkli topları var ama fırçaya az geldiğinden zaten azıcık sürdüm sonra da gülmekten öldük neyse kızlar.. becericem inş bi gün ben de allık sürebileceğimmmmmmmmmm

yanaklarını içeri doğru çek ve çapraz olarak saç diplerine doğru sür eğer açık tenlisen pembe veya şeftali tonu eğer esmersen bronz pudra kenini gösterir.

ben krem allık toz allık top allık hepsini kullandm ama krem allık sürüş bakımından daha rahat bncee..
bnde eskiden hiçbeceremezdm ama yukarıda da yazılanlar gibi fırçanın üstündeki fazlalıkları üfle canım we özellkle elmacık kemklerinin üst tarafına bras daha koyu sürebilirsn.
ama allığın engi çok önemli mesela bn esmer bi arkadaşımın allığını sürmüştüm palyoçaya döndm resmen =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…