allık önerebilirmisiniz ?

Canım 3 4 yıldır bende kullanıyorum bunu ama simleri beni rahatsız ediyo yüzümde parlıyo. simsiz olanı yok mu acaba ya

Canım 3 4 yıldır bende kullanıyorum bunu ama simleri beni rahatsız ediyo yüzümde parlıyo. simsiz olanı yok mu acaba ya
Var canim mat olani hem daha uygun oluyo mat alliklari.. Ama terracota alligin ozelligi bu yani simli olmasi yuzunu parlatmasi porselen bebek yanaklari gibi boyle.. :) sitesinden allik kismina gelip bakabilirsin canim istedigin rengin mat olani mevcut hatta simdi krem alliklarida cikmis bende onlari merak ediyorum acaba nasillar :)

Çok güzel aslında bi kaç allık daha denedim yüzüme en uygun olanı oydu simli olmasına rağmen kullanıyorum ama yinede rahatsız ediyo. Sende o allığı kullanıp memnun kaldığına göre bizim cilt tipimiz aynı var mı başka önerebileceğin bide onu deneyeyim. Hiç denemedm canım denemek lazım :)

Canim flormarin blush-on 83 nolu olaniydi sanirim yanlis hatirlamiyosam cildimde varla yok orasi duruyodu hafif renk veriyodu simli degildi mat duruyordu bu allik tavsiye ederim bunu :) hatta daha gecenlerde gittim flormara deneme amacli loose Blush-on toz alligin LB01 Numarasini denemistim ben hafif bugday tenli oldugumdan yanaklarimda bronz gorunumlu alliklari pek sevmiyorum.. Blush-on bende hafif bronz duruyodu en acik rengi olmasina ragmen sen beyaz tenliysen eger severek kullanabilecegini dusunuyorum :) ama toz alligin LB01 numaralisinada bakmakisin mutlaka

The Balm kesinlikle fiyat/performans olarak çoook iyi. Instain allıkları olsun, Hot Mama olsun..
Note un allıklarını da çok beğeniyorum

fıyatı cok uygun olan pastel 17 rose çok güzel..hem pembe gibi hem hafiften şeftali tonunda gibi duruyor

Kimse dememiş canım sanırm ama ben The Balm diycem.

Giordani Gold Büyülü Toplar;
Ustalıkla tasarlanmış çok renkli inciler, teninize güneş değmiş gibi bir ışıltı verir. Hafif pırıltısı ve özel renkleri ile sağlıklı bir cilt görünümü elde etmenizi sağlar. Uzun süre kalıcılık özelliği muhteşem

Mac Mineralize terracota allıkları öneririm, şu an bronz/şeftali karışımı bir rengini kullanıyorum. Bir tane de şeftali ağırlıklı olan var ama onu daha kullanmadım.

sadece Sevil kozmetikte bulabileceğin Sevilla marka allığı öneririm çok kalıcı,diğer ürünleride aynı şekilde tavsiye ederim

Allıkta güvenilir ve uygun fiyatlı üründen yanayım ben makyajı dengelemesi açısından bir çok tonuna sahip olunması gereken bir ürün bence bu yüzden ben uygun ve kaliteli markalarımızdan flormarcıyım:) elimin altında olmazsa olmaz ürünlerini tavsiye edersem şeker pembe tatlışlığıyla P112 , turuncuya yakın şeftalisi P111, nude şeftali tonundaen sık kullandıgım 83, silik pembe ve şeftali arasında kalmış toz allık olarak o3 kesinlikle elimin altında bulunması gereken tonlar farkettim ki bronz eksik kalmış golden rose bronz allığını aldım (numara kısmıı yırtılmıs sedefli allık). dediğim gibi ne kadar çok ve gerekli renkler bulunursa o kadar iyidir ki kalıtesındende oldukca memnunum ,)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…