Allahma ok kr ilk alamam tuttu herkese umut olsun

derinden

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
537
0
41
1 yıldır çok istememize rağmen çocuğumuz olmuyordu.çok şükür ilk aşılamam tuttu.bu sayfalara sürekli girip benim gibi pko hastalarından umut arıyordum.canım arkadaşlarım hepiniz için dua ediyorum sabır edin allah dualarımızı bir bir kabul ediyor.7 aylık tedavimde sonuca ulaştım ama sabırla,umutla.allah isteyen herkese versin.

canım tebrik ederim.mesaj yazdım okuyupu cevaplarsan sevinirim.:nazar:

amin canm allah isteyen herkese versin.bi gün bütün pko lular hamile kalacak diyordum inandım.dualarım sizinle

1 yıldır çok istememize rağmen çocuğumuz olmuyordu.çok şükür ilk aşılamam tuttu.bu sayfalara sürekli girip benim gibi pko hastalarından umut arıyordum.canım arkadaşlarım hepiniz için dua ediyorum sabır edin allah dualarımızı bir bir kabul ediyor.7 aylık tedavimde sonuca ulaştım ama sabırla,umutla.allah isteyen herkese versin.

hadi gözün Aydın canımmm. çok sevindimmm bana umut oldun... dikkat et kendine... Sevgiler a.s.öpuyorum seni...

gözünüz aydın..Allah bebek isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah..sağlıkla,huzurla büyütmeniz dileğiyle..

gozun aydin cnm rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin
darisi bizlerin basinaa

tatlım tebrik ederim darısı bizlerinde başına inşallah bizlerede dua et olurmu

Tebrik ederim inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın.

gözünüz aydın canım Allah tamamına erdirsin
Rabbim bütün bebek sahibi olmak isteyenlere de nasip etsin inş.:1hug:

çok güzel,en güzel bişeyy...allah im bizlere de nasip etsin inşallah.benimde 2 ayim kaldi ,doğal yolla olmazsa aşilama olacak,bakalimmm,olsunda hayirlisiyla...

hadi gözün Aydın canımmm. çok sevindimmm bana umut oldun... dikkat et kendine... Sevgiler a.s.öpuyorum seni...

sevilaycım çok saol cnm ve diğer arkadaşlarım.allah hepimizin sesini duyuyor ve karşılığını veriyor.sizlere bir yerlerlerden umut olduysam ne mutlu.darısı hepiniizn başına dualarım sizinle.

beni çok mutlu ettiniz hepinize teker teker teşekkürler sizlerden bu güzel tebrikleri okumak beni çok sevindirdi.allah hepiniizn yardımcısı olsun.hepiniizn hamile kalacağına inanıyorum allah hepimize hayırlısını versin.

Hayirli olsun canim allah kucağiniaza almayida nasip etsin darisi bir pkolu olarak benim başima

çok sevindim canım.. tebrik ederim seni de eşini de....
allah kucağına almayı nasip etsin....
bebeğiniz le bi ömür mutlu mesut yaşayın inşşşşşşş...

cok sevindim canim Allah tamamina erdirsin..kacinci gun test yaptirdin kac cikti???

X