Allahın Şaşkınlar Kulübü AŞIK OLANLARIN BULUŞMA TOPİĞİ

gunaydın asuklar nasılsınız bakalım
hazanım nası gıdıo taze gelın
aslım sen nasılsın kusum

ıyıımm kusum yaaa ıstanbuldamısın yıne
gunnugunu okuom :)
sen naslsn bakm oslemıssn pıncırı sımdıden :)

ıyıımm kusum yaaa ıstanbuldamısın yıne
gunnugunu okuom :)
sen naslsn bakm oslemıssn pıncırı sımdıden :)

parmakları saymassak adamdan
ıım bıdanem geldım yıne temızlıge ewlensede su dertten kurtulsam artıkın.
ozlemem mı burnumda tutuo herufumŞeniz

ben ılk hakkımı kullandım bıdanem sızlerı bı ewerem sona ben acelemiz yk
gercı o ck ıstıo amma beklesın bıraz daaa cnm

bunun 1.si 2.simi war kader kısmet hrsey. sen sanslısn ne guzel oglusunda sevıo pıncırı ve anlasıolar onemlı olanda bu deglmı.. hem snde cok sewıosun oda ıstıo.. bilmiyorumkismile

bunun 1.si 2.simi war kader kısmet hrsey. sen sanslısn ne guzel oglusunda sevıo pıncırı ve anlasıolar onemlı olanda bu deglmı.. hem snde cok sewıosun oda ıstıo.. bilmiyorumkismile

aynen ole canım cigerim sen nasılsın
gercı gunlugunde okuyorum cok yoruluyosun kosusturmaktan ama yınede annat bakalım hasanla nası???

aynen ole canım cigerim sen nasılsın
gercı gunlugunde okuyorum cok yoruluyosun kosusturmaktan ama yınede annat bakalım hasanla nası???

tam bi koşuşturmacadayım canım...
kaç hafta nişanlıkla uğraş kaç hafta davetiyeyle..
neyse 2sinide hallettik.
nişanlığımı kiraladım kaporasını verdim ayırttırdım alıcam nişana 3 gün kala...
1 hafta kalda provaya gitcem kilo alır veririm diye şimdiden dikmediler arkasını
ayakkabı alırım aynı gün içinde... takı alırım bi kaç haftaya...
davetiyeleride hasanın askerlik arkdşnn yerinde yaptırdk uygun oldu 400 adeti 100 tl
bu hftasonu teslim alıyoruz yuppi :) davetıyelerımız hazır 2 ay 1 hafta onceden :)
yıne bu haftasonu hasanıma takım alcaz koyu gri füme gibi bı takım ıcıne beyaz pamuk saten gomlek mor saten kravat yerimseniben
benım elbısemde kabarık mor saten.. kenarlarıda pullu :)
grı ayakkabı grı taslı takı takcam
ay nası heveslıyım ya gelsın artık su gun.. bilmiyorumkismile
daha nısan bohcası war hasana takı takcaz ne alcaz derdı war alyans derdı war
of offf
hersey para yaa :sinifsinif:
ısyerındede huzursuzum ekımde gırdım bıdakı ekımde flan cıkıcam dayanamıyorm cok ustume gelıolar ınsan deglm ben sankı burda..her ıs bana bakıo..aynı zmanda dısardan okuyorm bıde unıversıteyı.sınavıma kaldı 40 gun napıcam onu dusunuyorm kara kara
ıs ckısı kursa gdıyorum bıde
eve gelıyorum aksam 9bucukta
sabah 7bucuktan 9bucuga kdr dısarda oluyorm
oof oof cok zor walla
bak meger ıcımı dokmeye ne ıhtıyacm warmıs sordugun an patladm kaydirigubbakcemile3

sende hep geliyosun sonra gidiyosun yaw
sana o kdr soru soruyoruz cvp yok
arkdşmz evlenmş nasl geçti dğün vs bilmiyoruz
aaa üzülüyorm ama o yüzden triplerdeym :dilcikar:

sanırım cok yakın zamanda delı gıbı aşık olan bırısı olarak aranıza katılacağım:)

bende cok sevıyorum onu daha cok yenı oldu hayatıma gırısı ama benım hayatımın odak noktası halıne geldı.benım ıcın anlamı cok buyuk oldu.çok sevıyorum onu.

sağol canım bulutlardayım resmen dılerım hayal kırıklığına uğramam.

Ben de çooooookkkkk aşığım hala malesef.
Bu yüzden çok acı çektim. Şimdi eskisi kadar canım yanmasa da içimde büyük bir yara.
mafoldumben

hayata çok mutlu olursun inşallah canım ya

çok teşekkürler arkadaşlar....hayatımda ılk kez bu kadar mutlu ve huzurluyum .Deli gibide kıskancım adamı face e koyduğu resımlerden bile kıskanır hale geldimkaydirigubbakcemile3:bbo:

çok teşekkürler arkadaşlar....hayatımda ılk kez bu kadar mutlu ve huzurluyum .Deli gibide kıskancım adamı face e koyduğu resımlerden bile kıskanır hale geldimkaydirigubbakcemile3:bbo:

allah mutluluğunu daim etsin canım benim
ama fazla kıskançlık yapıpda elinden kaçırma kız çocuğu:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…