Allahın Şaşkınlar Kulübü AŞIK OLANLARIN BULUŞMA TOPİĞİ

EVET CANIM DAHA 3 AY 2 HAFTA VAR NISANA
BEN SIMDIDEN TELASA DUSTUM :roflol:

eee kolay mı kız nişan yapmak boshayallersmile
ben senin yerinde olsam kendimi düşünemiyorum yani :kedi:
o üç ay dediğin bu hazırlık telaşlarıyla öyle bir geçer ki anlamazsım bile valla :kedi:

ayy cnm ne güzel söylemişsin öyle ya
ne kadar güzel eşinizle böyle birbirinize sevgi ve saygı dolu olmanız
umarım hep böyle devam eder hiiçbir sorun yaşamazsınız
inşallah bizim kısmetimiz de seninki gibi hayırlı güzel olur tatlışımmm yaa
ben çok sevdim senin cümlelerini valla :kedi:

eee kolay mı kız nişan yapmak boshayallersmile

ben senin yerinde olsam kendimi düşünemiyorum yani :kedi:

o üç ay dediğin bu hazırlık telaşlarıyla öyle bir geçer ki anlamazsım bile valla :kedi:

yok be canım
nişan düğün gibi olmuyo
son 1 ay içinde halloluyo herşey..
zaten bi kıyafet , bohça bide takı alışverişine çıkılıyo..

iymmm cnmmmm hosgeldnnn naber

çok şükür iyiyim kuzuşummm bildiğin gibi işte olumunekankayizsmile

bu arada eniştenin dedesi hastalanmış galiba okudum dün gece geçmiş olsun a.s.

korkulacak bişey yok tatlım bende safra kesisinden ameliyat oldum geçen yıl safra kesemi aldılar çok şükür taş gibiyim şimdi :hulya:

AYY HASANDA BI TELASLI... SESI FALAN DEGISTI 2 GUNDUR DOGRU DURUST NESESI YOK..ELIMDE DEGIL DIYO KAFAYA TAKMAMAK DIYO.. YA DIYORUM BNM DHA GENC YASTA BU AMELIYATI OLAN TANIDIKLARMDA VAR DIYORM BISEY OLMAZ SAGLIK BU DIYORM..IYI OLUCAKSA EGER OLSN TABI AMELIYAT DIYORM AMA ODA ELINDE DEGL ISTE NAPSN HAZIRANDA BABAANNESI VEFAT ETTI SMDIDE DEDESI HASTA.BIDE IKISIDE EN COK HASANI SEVER TORUNLARN ICINDE.HASANDA ONLARA COK DUSKUN.DEDESINI KAYBETMEKTEN KORKUO bilmiyorumkismile

Anlıyorum canım ne kadar hayırlı bir torunmuş maşallah alkisalkisalkis
biryerde haklıda malum yaşlılarla gençlerin direnci çok farklı oluyor bilmiyorumkismile
Dilerim tez zamanda ayağa kalkar dedeceğiniz bilmiyorumkismile

cok sagol canımınıcı ınsallah ya.... :Saruboceq:
duskundur beyfendı ya bakalım banada oyle duskun olckmıı naniknanik

cok sagol canımınıcı ınsallah ya.... :Saruboceq:
duskundur beyfendı ya bakalım banada oyle duskun olckmıı naniknanik

sana kendinen bile çok düşecektir eminimm opuyorumnanaktan
gözünün içine bakacaktır sana birşey olmasın diye :asigim:

günaydın derenimmm....nasılsın

dün hasanla konuştuk dedesi yakın zamanda anjiyö olduğu için doktor ameliyata girerken dedesinin bütün çocuklarından imza istemiş... ameliyat risk taşıdığı için... ameliyatı olması iyi olmasın derse yine siz bilirsiniz ama yine aynı şikayetler sürer demiş.kum taş falan sarmış heralde safra kesesinde iltihap yapmış..:sinifsinif:

Selam Canım Daha Yeni Gelebildim nete olumunekankayizsmile

çok geçmiş olsun yaa benimde safra kesem o şekildeydi fakat iltihap yoktu
ben ameliyat olunca bütün ağrılarım gitmişti neden sürecekki aynı ağrılar anlamadım bilmiyorumkismile

sonuçta ağrıyı veren safra kesesi o ortadan kalkınca ağrı veren bir yeride olmayacak
ben kesinlikle aldırmasını öneririm çünkü babamda böyle olmuştu korktuğu için bayağı bekledi fakat bu seferde taşlar damar yollarını tıkamıştı
ve sarılığa sebep olmuştu bence başka bir doktordan daha fikir edinsinler sositososito

ama yaşı itibariyle anestezinin sorun olacağını düşünüyorsa doktor orasını bilemem
bildiğim tek şey varsa safra kesisi gittiğinde ondan kaynaklanan ağrılar'da gidiyor

tekrar geçmiş olsun canım ...

canım benım cok sağol...
amelıyat olmazsa agrıları devam edecekmıs dedım zaten canım.kaydirigubbakcemile5
bugun kyınpederımden hbr alcaz bkalm...
anestezıden korkuluyo sanırm...
bu arada bızım nısan 8.5.10 du yaa... aynı gun hasanın sırketten bırınınde dugunu warmıs.
cok kotu cakıstı yaa..
daha dun ogrenmıs hasanda...
e baskada zaman uymuyo bana nısan bası mayıs sonu vıze ve fınalım var
nısanın son haftasıda baska bı akrabamızın dugunu war
mayısın 1 ıde olaylı gecer dıye korkuyorm
mecbur 8ı kalıyo gerıye... eyvahedigeldismile
bugn arkdsnı arıycak dugun gunduzmu aksammı onu ogrencek
ıns gunduzdur :Saruboceq:
cunku ınsanlar dogal olrk dugune gıtmeyı tercıh etcek..hasanınkı nısan,dugunune gıderız mantıgı :sinifsinif:
off napsak bılemedım... :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…