Allahın Şaşkınlar Kulübü AŞIK OLANLARIN BULUŞMA TOPİĞİ

Kızlar nereye yetişeceğimi şaşırmış vaziyetteyim.
Ama sizi unutmadım, malumunuz yoğunum bu ara :kedi:
Sizleri seviyorummmm a.s.

Son hazırlıklar neler canım ev yerleşme işi tamamlandımı?
Gelinlik olayını ne yaptın?
Ayy davetiyeleri bastırdınızmı kızz...
Bende seni geçtim yani heyecan konusunda sanki ben evleniyomuşum gibimkaydirigubbakcemile3

ben eski şaşkınlar kulubümü özledimmm...
derenimi özledimmm... handemi özledimm... vahşü pisimi özledimm.. pembelimii özledimmm.... efulimii özledimmm.... hazanım zaten düğün telaşında
of yaa offf

Bende özledim valla bizler şimdiden böyle koptuysak evlenince toptan unuturuz bu topiği herhalde alsanaalsanasmile

Bende özledim valla bizler şimdiden böyle koptuysak evlenince toptan unuturuz bu topiği herhalde alsanaalsanasmile

walla aksam saatlerı malum ev temızlıgı yemek gıremem belkı evlenınce ama :roflol: ıs saatlerı ıcerısınde devamlı gırerım bırakmam topiğimi ve arkadaşlarımı :1hug:

Aslışımmm soru kasırgasına kapılmış kibin hissettim nanbilmiyorumkismile
Evin dekorasyonu bitti sayılır, halılarım çarşamba gelicek.
Gelinliğe model belli dikecek kişiyi seçmedim henüz boshayallersmile
Bugün tüm vaktimi davetiyelere ayırdım, 2 seçenek arasında kararsızım alsanaalsanasmile
Cevaplamadığım soru kaldımı kız kafamçokkarıştı

Anlıyacağınız hazırlıklara tam gaz devam :1shok:
Topiğimiz çok boş kalmış gerçekten,
Acik hareket lazım kızlar hihoyyyt hihoyyyt:teytey:

yok canım butun soruları cvpladıgın ıcın tsk ederım kaydirigubbakcemile2
gelınlıgın modelının resmlerı warmı kız

Bu Çiçekler Senin İçin Aslımm a.s.
Günün Aydın Olsunn olumunekankayizsmile

Bu Çiçekler Senin İçin Aslımm a.s.​

Günün Aydın Olsunn olumunekankayizsmile

güzel yüreklim , duygulandırdın beni ...
çok teşekkür ederim gül yüzlüm benim
çiçeklerin en güzeli sen , sende benim en büyük hediyemsin ... Şeniz a.s.

güzel yüreklim , duygulandırdın beni ...
çok teşekkür ederim gül yüzlüm benim
çiçeklerin en güzeli sen , sende benim en büyük hediyemsin ... Şeniz a.s.

Oy yerim senin tatlı dilini bıldırcınım kekliğim bennniiimmmm olumunekankayizsmile

nasılsın aslıcanım Şeniz

Teşekkür ederim aybalam sen nasılsınn opuyorumnanaktan

Aslında iyiyim ama bu aralar evlilğe düştüm yine aslışım sanırım bi geçiş dönemi bu yaşadıklarım :bbo:

Zaman zaman öyle çok istiyorumki bir saniyem bile tamerimsiz geçmesin istiyorum
sonra duruluyorum bir müddet
şükür ediyorum nice insanlar birleşemiyo kavuşamıyo bizim ilişkimiz sorunsuz bize kalan sadece beklemek diyorum ve beklemeye devam ediyorum guclubacismile

sonra evlenenlerim resimlerini görünce tekrar neden ben beklemek zorundayım diye deliriyorum :çok üzgünüm:

hmmmm... sanırım ikimizde aynı düşüncelere dalıyoruz canım..
böyle olan tek ben değilmişim demekki :sinifsinif:
gerçi aramızda bi fark var ben en azından her hafta sonu görebiliyorum bilmiyorumkismile
gerçi babama kalsa mesafe koycakmışım özletcekmişim biraz kendimi v.s v.s fisfisfis

Hıı demek bende yalnız değilmişim ohaoldumsmile

babana katılmıyorum canım belkide onların gözüyle göremediğim içindir bilmiyorumkismile
sonuçta söz nişanlılık devresi çiftlerin birbirlerini tanımaları için en uygun dönem
mesafe koyarsan nasıl tanıyacaksın boşver sen duymamış gibi yap babanı aklinialirimsmile

yaaaa işte ben biliyorum benim babamı yaaa... zamanında isteme olayındaki sorunları size yansıttığımda babama hak veriyodunuz ya canım işte ben babamın yapısını bildiğim için o kadar karamsardım...
babam laf gelmesin her hafta gitme o tarafa v.s v.s derdinde aslında
tabi bana bu şekilde söylemiyo kendini özlet diyerek ifade ediyo derdini ama
pfff bilemiyorum ya
önceki erkek arkadaşımla aramızda bişey yoktu aileler tanışmamıştı ama ben onu ailemle tanıştırmıştım (ne büyük hata yapmışım aptal ben yaaa )
babam o zmanda kızıyodu her hafta gorusme falan dıye
tmm o zaman cok haklıydı ama sımdı artık sozluyum ben nısanlanıcam tam 4 ay sonra ya
bende dedım baba tmm eskı arkadasımda haklıydın ama sımdı ben sozluyum sımdı bıse deme artık ya dedım
sen sadece ısıne gelen kısmını dınlıyosun benım soyledıklerımın pekı aslı dedı
bende daha cvp vermedım kapandı konu
oyle buyuk bı tartısma vs olmadı
arabada babam arabayı kullanıodu yanında annem wardı ben arkadaydım
muzıkte acıktı
herkes sustu daha sonra
fazla uzamadı yanı allahtan
ama yınede babam dedı sonucta o lafı o yuzden aklım gıt gel oldu bıraz bilmiyorumkismile
evlenene kadar huzur yok bana
hasanda diyikii... 8 mayıstan sonra benemsin.. en azından haftada bi gün gel bizde yat bnm yanımda diiyii :kedi:
sapık sözlüm menemm :jeyyar:
nişan var ya 8 mayısta .. onu diyi çakal :jeyyar:

:roflol:canım boşverelim onu bunuda bak benim nişan salonum bu
bütçemize göre güzel bi seçim yaptığımızı düşünüyorum
elbisemi salona uygun pembe lila bişeymi alsamki kız kaydirigubbakcemile3
herkes salonu o gün görceği için sanki salonu bize uydurmuşlar gibim olur naniknanik
ne parlak fikirliyim ben yaaa :roflol:
allah için öyleee dedin dimi içinden

http://www.resimbank.org/share-A09A_4B46F288.html

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben anladım canım zaten babanın ne demek istediğini gelin ata binmiş ya nasip demiş o hesap boshayallersmile

bide televizyonlarda o kadar şeyler çıkıyoki dün annemde bana söyledi yemekte
"kızın biri nişanlıymış nişanlısı nasıl olsa evlenecez diye beraberliğe zorlamış ve birlikte olmuşlar kız hamile kalmış daha sonra nişanlısı istemiyorum seni artık evlenmekten vazgeçtim diye dönüş yapmış" yani bana sinyal veriyo "bak sakın böyle böyle yapma" diye bende hayırlısı olsun anne yazık olmuş dedim kapandı konu guclubacismile

biryerde söylediklerinde haklılar ama bizde haklıyız seviyoruz özlüyoruz sürekli beraber olmak istiyoruz kanımız aşk dolu en nihayetinde Rabbim utandırmasın inşallah hiçbirimizi ve sevdiklerimizle evlenmeyi nasip etsin :Saruboceq:

anammm süpermiş nan burasıııııı kaydirigubbakcemile2
ben burda değil nişan düğün bile yaparımmmm
nasılda yakışacak o masay abenim prenses arkadaşımm
mayıs gelsede salonun dolu fotolarını görsek bide Şeniz
bu arada pembe veya lila nişanlıkda süpperrr fikir kuşum aklinialirimsmile[/B]

rabbim sonumuzu hayır eylesin hayırlısıyla muradımıza ermek nasip etsin
tüylerim diken diken oluyo valla öyle şeyleri duyunca
benim annemde çok söylüyo
ama şahsen ben annemin bana öyle hatırlatmalar yapmasından çok inciniyorum
ya ben bilmiyomuyum neyin ne olduğunu
olgun olduğumu hissetmesem bu yaşta sözlenmek istemezdim zaten bilmiyorumkismile
onuda geçtim sanki şüphesi varmış gibi töbe töbe..
yani hayır olamaz tabi şüphesi ama onu hatırlatmış olması bile benim canımı sıkıyo üzülüyorum yani
böyle şeyler yapan kanı bozuk insanlar arttıkça ailelerinde şüphesi artıyo doğal olarak
ama napalım özlüyoruz seviyoruz kokularına muhtacız onların...bütün bi hayat paylaşıcaz erkeklerimiz onlar bizim napalım yani.. biz sınırımızı elbette biliyoruz ve bilicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…