Allahın Şaşkınlar Kulübü AŞIK OLANLARIN BULUŞMA TOPİĞİ

tatlım bnce ikiside çok güzel olur ama sanki röfle sana daha çok yakışır gibi kaydirigubbakcemile5 şey benm kahkülüm kendi saçım diğer yerlernde boya vardı önceden ondan daha açık oldu orası talım:1ninca:

hee smdı anladım tatlım tmm..bende nısanımda sacım roflelı olsun ıstıorum tatlım ya bakalım ıns.smdı boyatırsam devamlı dıp boyası yaptırmam gerekıcek.ana sacımı bozmıym dedm.rofle olunca aralara atıolar boyayı dmı her yerı boyamıolar yanls blıosam duzelt cnm ben pek anlamamda kaydirigubbakcemile3

evet cnm aralara atıyolat ama biraz sık oluyo:lepi: bncede tatlm nişanına kadar elleme nişanında boyat daha güzl olur hmde uğraşmazsn hiç nişanına kadar cnm ya nannnn nişan ne zaman anammmdelikafadulden

evet cnm aralara atıyolat ama biraz sık oluyo:lepi: bncede tatlm nişanına kadar elleme nişanında boyat daha güzl olur hmde uğraşmazsn hiç nişanına kadar cnm ya nannnn nişan ne zaman anammmdelikafadulden

ama adam dedıkı nısandan bı kac ay once yaptır sac yerıne otursn dedı
napsam sence cnm ?
nısan 01.05.2010 yada 08.05.2010 canım mekanda bellı sadece 1 i yada 8 i kesnlescek :asigim:

ama adam dedıkı nısandan bı kac ay once yaptır sac yerıne otursn dedı
napsam sence cnm ?
nısan 01.05.2010 yada 08.05.2010 canım mekanda bellı sadece 1 i yada 8 i kesnlescek :asigim:

çok svndm cnmmm yaaa kaydirigubbakcemile2 herşeyn en güzeli hayrlısı olsn cnm bnmm. cnm adamn dediğide doğru renk kendine gelir ama nişanına kadar uzar saçın dip boyası yaptırmak zorunda kalırsın eğer dip boyası yaptırırm diyosan bnce şimdi yaptır hem gözün alşmş olur hihoyyyt

SUBAT GIBI YAPTIRIRIM O ZMAN CNM 14SUBAT DOGM GNUM
HEM DOGM GNUMEDE ROFLELI GIRMIS OLURM kaydirigubbakcemile3
2,5 AY SONRADA MAYISIN 1 I... YANI NıŞAN
E OTURUR HERALDE SAÇ YERINE BI ZAHMETTT :dilcikar:
AMıN CNM HEPIMZ ICN HAYRLSI OLSN
ENISTEYE HEDIYE ALDNMI BAKEM

canım bnm aldıgım bu netten aldım markafoni den 100 liraydı %50 indirim vardı 50 ye geldisengözlerimebaksanab

Eklentiler

• $24537_000004_01_220x306.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 18
aşıklarımmmmmmmmmmm :asigim: :asigim: :asigim:
şaşkınlarımmmmmmmmmmmmmm benem :teytey:

yeni yılın size sevdicelerinize ve ailenize
sağlık
mutluluk
neşe
başarı
bolca para
sevgi
ve huzur getirmesini dilerim :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
2010 da herşey ama herşey gönlünce olsun canlarımmmmmmm sırnaşık şey :sm_cool:​

a.s. a.s. a.s.

lmaz:
KUZUMMMM HOŞGELDİNNNNNNNNNNNNN opuyorumnanaktan
NASILSIN IYIMISIN
BUGUN YOGUNMU ISLER...
OZLEDIM KIZ BEN SENI HEMENCICIK
BU ARADAA.....IZINI KOPARMIS BULUNMAKTAYIZZZZZ
BIRAZ ZOR OLDU EMMEEE OLDUUU kaydirigubbakcemile3

COK KOPTUM SU YAZILARA YA :))

Toplamda

Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geliyor. Babasına ne kadar yuttuğunu soruyoruz; "1 YTL" diyor. Yapılan tetkikler sonucunda bir adet 50 Kuruş ve iki adet 25 Kuruş tespit ediyoruz. Baba bir şekilde haklı olduğu için sadece aramızda gülüşerek konuyu kapatıyoruz.

Helallik

Tatile giden, hayat dolu yaşlı teyzemiz güya helalleşiyor. "Hadi çocuğum, hakkınızı helal edin, hayat bu; siz ölürsünüz ben göremem, veya siz kör olursunuz beni göremezsiniz..."
pieceoffox, Erkek , 28 , ABD

Un merakı
Komşumuzun kızı ilk fırıncıya kaçtı. Geri geldi, 5 ay sonra un fabrikasının sahibine kaçtı. Bunlara annesinin yorumu; "Ben bu gızı una doyaramadım!" :roflol: :roflol: :roflol:

yaw yavrişimmmmmmm Şeniz
hem güzel haberine :lepi: sırnaşık şey sırnaşık şey
hem de şu yazdıklarına bayıldımmmmmmmmmmmm :roflol: :roflol: :roflol:
ohhhhhhh be keyfimmmmm yerine geldi hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
iyi ki varsın bitanemmmmmmmm ya :1hug: :hooray: :içelim:

bu akşammmmmm ne guzeeeeeeeel olcek ya opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt
gelsin bakalımmmmm 2010
zemuszemus laelaelaelaelae hihoyyyt :dance: kaydirigubbakcemile3

2010a yanımda sevdiğimlee...
sevdiğimin ailesiyle...
yüreğimde daima canım ailemlee....
ve hem beynime hem kalbime kazıdığım senle giricem bitanemm....
seni çok seviyorum..
2009 un bana kattığı en güzel şey KK oldu ve siz canım dostlarım tabi...
inşallah güzel bir yıl geçiririz..
hani diyorum dün şu en son çıkarken söylediğin çocukta yaparm kariyerde lafını 2010da bir faaliyete taşısan diyorum yavrisim nasıl olar :dance:

anaaaaaaaaaaam yavrişim sen diyince ayna aldim baktim akannehir akannehir akannehir
kaşlar iyi de bıyıklar oh oh kafamçokkarıştı :roflol: :roflol:
pala dicek enişten görse ha :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
işten sonra ev makkajdan evvel iple cart cart halletmeliyimmm zemuszemus
oyyyyy bebem ya :asigim:
iyi ki hatırlattın ha
:1hug:

bitanesinnnnnnnnn sen :lepi: Şeniz a.s.

.................herkesin yeni yılı kutlu olsuuuuuuuuuuuuuuuunnn...................

palaa heee ayy koptummm heeee :roflol: :roflol: :roflol:ü
kurban olurum nan senın ben her halıneee yavrisimmmm :1hug:
gel yolam ben sana cartttt sırnaşık şey
sana ozendım askımm dersın kız kalsınn :roflol:
sende bıtanesımmm tatlısımmm hersyeımsın:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…