Allahın Şaşkınlar Kulübü AŞIK OLANLARIN BULUŞMA TOPİĞİ

iyiym tatlm ya ölen bi gldm yoktun bnde vakt geçrmeye çalışıyorum işte yavrum bnm keyfler nasılkaydirigubbakcemile2

iyiym tatlm ya ölen bi gldm yoktun bnde vakt geçrmeye çalışıyorum işte yavrum bnm keyfler nasılkaydirigubbakcemile2
ıyıyım cnm keyfımde yerınde allaha sukur.sen nasılsın melegım hersey yolundamı...canım fotocuya sorabıldnmı

yoiyim cnm bnde allah mutluğunuz bozmasn şeker.yok cnm ya 2 gnder hastayım grip oldm evden dışarı çıkmadım tatlm ya

yoiyim cnm bnde allah mutluğunuz bozmasn şeker.yok cnm ya 2 gnder hastayım grip oldm evden dışarı çıkmadım tatlm ya

cok gecmıs olsn tatlm ya dkkat et kendne bugn ne gydn topıgınde gordum resmını montunun onu acıktı.ole gezersen hasta olrsn tabe aaaa lmaz: kaydirigubbakcemile3

hadi bakalm inş alırsnız izin sevglm olmadı ği için yanmda bnde ailem leyim cnm snrdada dışarı çıkarı çıkrm arkadşlarla

hadi bakalm inş alırsnız izin sevglm olmadı ği için yanmda bnde ailem leyim cnm snrdada dışarı çıkarı çıkrm arkadşlarla
her yıl basını doya doya gecırcegınz zmanlarda gelcek ıns cnm bnm
allahm ayrmasn sızı
guzel bı yılbası dılıyorm sna

sağl tatlm bnm ...

speedy yüzünü gören cennetlk yahukaydirigubbakcemile

aynı ttalm bnde ya bildiğin giib hiç bi değişklk yok valla sınavlar başlıcak onlara gtcm işte haftaya:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…