Allahın Şaşkınlar Kulübü AŞIK OLANLARIN BULUŞMA TOPİĞİ

tahmin edebiliyorum o fışkıran heyecanını delikafadulden
var resmimiz de canım buraya koymayım facebooka koyarım belki bi gün durumlara bağlı :jeyyar:

canım maılle falan göndr barı yaa ben senıde hıc gormedımmm :sinifsinif:

canım sen beni facebookta kabul etmedin mi orda var resimlerim faln

canım ısyerınde facebook acılmıyor.sımdı vtunnelden acmayı denedım.kabul ettım ama bılmıyorum oldumu.tıklamıyo cunku donuyo vtunnelden facebook acınca.baksana canım bı kabul etmısmıyım senı fisfisfis eve gıdıncede hıc bılgsayara oturmuyorm hıc halım olmuyo canım o yuzden daha resımlerıne bakmak nasıp olmadı :sinifsinif:

biteli çok tatlışım evdeyim nasılsın die sorarsan kötüyüm dün benimkiyle kavga ettik çok kötü mafoldumben

tmm tatlım bak bakalım beklıyorum opuyorumnanaktan

canım olmuş kabul etmiş olarak gözüküyosun
benm bikaç resmim var daha yeni olduğum için çok resim koyamadım zamanla koyarım dha çok resim de yerimseniben şimdilik bu kadaaaarr kaydirigubbakcemile3

biteli çok tatlışım evdeyim nasılsın die sorarsan kötüyüm dün benimkiyle kavga ettik çok kötü mafoldumben

sınavlarının bıtmesıne sevındımde kavga ettıgınızı okuyunca kotu oldum yaa..
noldu melegım yaa sıze nazarmı degdırıyolar yaaa mafoldumben

canım olmuş kabul etmiş olarak gözüküyosun
benm bikaç resmim var daha yeni olduğum için çok resim koyamadım zamanla koyarım dha çok resim de yerimseniben şimdilik bu kadaaaarr kaydirigubbakcemile3

tmm canım benım bı resmını gorsem yeter bana yaa guzel yuzunu goreymde :1hug:
eve gıdınce bakıcam ınsallah

anlamadım bende dün kırk yılda bir facemi açıp bakayım dedim ne var ne yok bitanede duygusal bi şarkı paylaşmıştım kuzen şarkının altına hayırdır kuzen aşk acısı mı çekiyon yazmış.benimkide buun okumuş kızdı bende alttan almayınca olay büyüdü gitti

anlamadım bende dün kırk yılda bir facemi açıp bakayım dedim ne var ne yok bitanede duygusal bi şarkı paylaşmıştım kuzen şarkının altına hayırdır kuzen aşk acısı mı çekiyon yazmış.benimkide buun okumuş kızdı bende alttan almayınca olay büyüdü gitti

erkekler hemen hazırlar canım en küçük bi şeyi büyütmeye ya da yanlış anlamaya :eek:klava:
üzülme hayatım yaaa düzelir inşallah aranız en kısa zamanda

ya noluyosa hep bu facebook yüzünden oluyo var ya :1closedeyes: :kızgın:
bizimde çok oluyo öyle sorunlar ya
o hiç alttan almaz bende almak istemiyorum o almayınca
karışıp gidiyo
bu aralar yok allaha şükür öyle sorunlar aman olmasında zaten
sizde öyle şeyler için üzmeyin birbirinizi
şu an sen arama mesajda atma
ama mesaj atar yada ararsa soğukta davranma kuşum
baktın aramıyo akşama doğru ara ..
böyle şeylerr yüzünden tatsızlık olmasın aranızda
siz güçlü bi çiftsiniz
:teselli: