Allahın Şaşkınlar Kulübü AŞIK OLANLARIN BULUŞMA TOPİĞİ

zıpla belki faydası olur laa sırnaşık şey

yaşayacaksın inşallah sen hele sözü bir atlatta gerisi çorap söküğü gibi gelecek Şeniz

valla hazan ile ablası bağ bahçe işlerine girdiler hala çıkamıyolar :tomato:
gece profilime yazmış ama şuan yine yok :sinifsinif:

bağ bahçe hee :roflol:
senın bahcen superdı yaaaa :lepi:

ben geldim güzeller opuyorumnanaktan
off baya oldu buraya gelemeyeli :nazar:
nasılsınız görüşmeyeli

Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur.
Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp:
- Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup, hayatımızın sonuna kadar huzur içinde birlikte yaşamamız için bir işarettir' der.
Müthiş heyecanlanan adam:
- Evet, galiba haklısın' diye cevap verir. Kadın şaşkınlıkla:
- 'Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam. Bu kesin bir işaret. Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız' derken, şarap şişesini adama uzatır. Adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip kadına verir.
Kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri verir. Bunun üstüne adam sorar:
- 'Sen içmeyecek misin?' Kadın cevap verir:
- 'Hayır, ben polisi bekleyeceğim!' :nazar: :roflol:

hoşbuldum derenim iyiyim facebookumu aldım onla uğraşıyorumm :lepi:
bi de aşkıma alışmıştım bi haftadır onun hasretine alışmaya çalışıyorum tekrar :gitme:
sen nasılsın hayatım

Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur.
- Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup, hayatımızın sonuna kadar huzur içinde birlikte yaşamamız için bir işarettir' der.
- 'Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam. Bu kesin bir işaret. Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız' derken, şarap şişesini adama uzatır. Adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip kadına verir.
Kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri verir. Bunun üstüne adam sorar:

işte kadın zekasııı :lepi::lepi:

hoşbuldum derenim iyiyim facebookumu aldım onla uğraşıyorumm :lepi:
bi de aşkıma alışmıştım bi haftadır onun hasretine alışmaya çalışıyorum tekrar :gitme:
sen nasılsın hayatım

oyy kıyamam bende çok özledim aşkımıı :gitme:

yaa neyseki yılbaşında gelecek az kaldı zemuszemus

oo hayırlı olsun faceebookun eklersin artık arkadaş olarak :jeyyar:

oyy kıyamam bende çok özledim aşkımıı :gitme:

yaa neyseki yılbaşında gelecek az kaldı zemuszemus

oo hayırlı olsun faceebookun eklersin artık arkadaş olarak :jeyyar:

az kalmış seninkinin gelmesine canım ama benm aşkım bi daha ne zaman gelcek hiç bilimyorum :sm_confused: ama çok güzeldi şu bi hafta yaaa yeniden aşık oldum ona sanki ayyy :asigim:

eklerim canım söyle sen bana ekliyim seni de :dance:

WAOOWW... :lepi: delikafadulden

Hoşgeldin pembelim nasılsın canım ya .. eklesene benide faceye.. Aslıhan Kayık

evet canım heyecandan karnıma ağrılar giriyo :roflol:

aman çok heyecanlanma canım sakin olmaya çalış biraz :1hug: gerçi ben ne kadar heyecanlanma desem de pek sanmıyorum bunun olcağını :dance: ama güzel heyecanlar bunlar ne güzel canım yaa darısı olmayanların başına :eek:

aman çok heyecanlanma canım sakin olmaya çalış biraz :1hug: gerçi ben ne kadar heyecanlanma desem de pek sanmıyorum bunun olcağını :dance: ama güzel heyecanlar bunlar ne güzel canım yaa darısı olmayanların başına :eek:

DARISI BAŞINA FISTIK yerimseniben

merhabalar kızlarrr
ben geldim buyrunnnnnnnnn
nasılsınız neler kaynatıyosunuz bakiimmm yerimseniben

hoşgeldin canım opuyorumnanaktan
ben iyiyim sen nasılsın
aslının heycanını konuşuyoduk delikafadulden

hoşbulduk tatlım
bilmem mi dün konuştuk çok heecanlı fıstığım yaa
ne güzel ben de şarkı dinliyorum

sana ne hikyeler anlatır
Ne de kandırır