Allah'in izniyle yine güzel haberlerim var:)

H

hell

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hell
5 gn once doktore gittm ve bebisimn kalp sesisni dydm inanlmaz bir his aglamamk icn kendimi zor t ttm..dr 7 haftalk olmasi grk dedi simdi bird baktiki bebism 3 gn onceden gdiyor cok saglikli v hrsey yolnda dedi 2 ay bitmis 3 aydan 3 gn almis dedi 28 gn sonra tekrar gidcem iyi haberlerle insallah:)
her gittgmde korkyla gidyorm hic bir sorn yok ama cok heycanlniyorm ilk hamileliimdn olsa gerek..bebgim benim icin byk sok ve sprizdi ama on cok seviyorm cok alistm daha dogmadan :)
allah herkeze versin boyle ani:)

• Konu Sahibi hell
Tebrikler canım.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Bizler içinde dua et olurmu.:Saruboceq:

• Konu Sahibi hell
insallah tatlim saol:) tabikide da edcm allahim byk insallah herkzin dilekleri kabl olcak..

• Konu Sahibi hell
tebriklerr...
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn canımmm
sağlıklı günler dilerim a.s.

• Konu Sahibi hell
inş kucağına almak da nasip olur cnm hayırlısıyla

• Konu Sahibi hell
tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

• Konu Sahibi hell
sağlıcakla kucağına alırsın cnm inşallah bebeğini...
bnm de bu ay 3.ayım olacak...bekliyoruz ...
sen herhangi bir kür falan denedin mi cnm?
yada altına yastık koymak falan...burda çoğunluk bundan bahsediyorda...

evet canım hayırlarla kucağına alırsın inşallah. gerçekten annelik bambaşka bir duygu rabbim herkese ve bana tattırır inşallah.2,5yıllık evliyim bir yıl önce üçüzüm vardı düşük yaptım ilk kez 4 nisanda aşılamam oldu sabırsızlıkla sonuç bekliyorum rabbim herkese olumlu sonuç versin

slm canım daha 3 ay çok yeni sakın sıkıntı stres yapma ilişkiyi hamilelik düşünmeden yap evet kalçana yastık koy ve duşunu sabaha karşı al çünkü ilişkiden sonra spermler yumurtaya 10 saatte ulaşıyormuş ve ilişkiden 2saat önce eşine kahve içir kafein spermlerin hızlı hareket etmesini sağlıyor benim yumurtalarım düzenli çalışmadığı için bunları zamanında uygulayamdım ama seninkiler düzenliyse umarım faydasını görürsün a.sa.sa.sa.s

canım tebrik ederim Allah sağlııkla kucağına almayıda nasip etsin

tebrikler canım o kalp atışlarını duyunca insan bi heyecanlanıyo bide ilk defa olduğu için heyecan daha çok oluyo hele o bi kıpırdamaya başlasın o zaman daha çok hoşuna gidecek allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

aslida bakarsan hic birsey yapmadim ki sigara icen birydim ve esimde sigara icen biri v cokta saglikli beslenmiyor acikcasi sadece bir ara cok ama cok istedim bebegim olsn die ve oldu cok garip yani cokta beklemedigim bir haberdi cok agladim ama sunu yigck icecekle olmadida sabaha karsi iliskiye girmek ve kadininda hemn hemen ayni zamanlarda bosalmasi gerek daha iyi aliyor rahim spermi ve ben buna cok inaniyorm sabaha karsi iliskiye girmek ve 4 gunde bir cokta fazla degil ve hemn uyuyuun hareket etmyin allah isteyn herkeze versin insallah canim sonuc olarak bise filan yemedim sadce sabaha karsi ve cok fazla ilvskiye girmemk lazim ve bunu gorev olarak degilde isteyerek yapmaniz lazim bukadar:):)

evet bir cok anne bana bunu soylemisti tekme atmaya baslayinca gercektn artik hissetmeye basliyorsun cok vstiyorum allahimn izniyle insallah bende yadarim o anlari:)

BU ARADA HERKZE COK TESEKKUR EDRiM DARiSi iSTEYEN HERKEZiN BASiNA VE BEBEGi OLACAKLARiN HAYiRLi VE SAGLiKLi OLMASi DiLEGiYLE ALLAHiN iZNiYLE..

Allah herkeze hayırlı -saĞlıklı evlatlar nasıp etsın...

evet bir cok anne bana bunu soylemisti tekme atmaya baslayinca gercektn artik hissetmeye basliyorsun cok vstiyorum allahimn izniyle insallah bende yadarim o anlari:)

yaşarsın canım bi bakmışın kucağına almışın allah olmayanlarada tattırsın bu duygu çok müthiş bi duygu anlatılmaz yaşayarak anlayabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…