allahıma binlerce şükür.çok mutluyum..

tektanem

AyşegüL
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
305
4
arkadaşlar yaşdığım talihsiz olaydan sonra idrar testim pozitif.çok mutluyum.ama korkuyorum.ilk gebeliğimi 6 ay önce yaşadım ve boş gebelikti.şimdi ise 6 haftalık ham
ileyim ama doktora gidince bebeğimi görememekten çok korkuyorum yine.allahım lütfen hevesim kursağımda kalmasın yine:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

TEBrİkeLERR .Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasipp etsinn inşallahhh..Darısıı bizim topiktekii dinozorlamışş bizlerin başınakaydirigubbakcemile3:Saruboceq:

bende boş gebelik yaşadım
ve en büyük korkum aynı şeyleri bir kez daha yaşamak
ama araştırdım 2.kez başına gelme olasılığı çok çok düşük
bu arada benim için önce tekrardan hamile kalmam gerekiyor tabi
cnm tüm kalbimle tebrik ediyorum seni
sağlıkla kucağına da alırsın inş.
darısı benim ve benim gibi hasretle bekleyenlere

sağlıkla hayırlısıyla gelsin inşallah bebişin tatlım
dualarımız seninle:1hug:

Tebrik ediyoruma.s. Sağlıkla bebeğini alırsın inşallah kucağına..Kendini korkutma bu kadar inşallah Bebeciğine sağlıkla kavuşursun..Herşey gönlünce olsun a.s. Darısı isteyen tüm bayanlara inşallah..

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiiinnnn...

tebrikler canım ALLAH sağlıkla kucağına almak nasip etsin hiç aklına kötü bişey getirme RABBıM büyüktür onu zaten sana nasip etmişse gelir nasibinde yoksa gelmez korkma rahat ol canımopuyorumnanaktan :ecrin_bebek:

canım allah bebegını kucagına almak nasıp etsın darısı bebıs isteyenlere

hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar.inş.darısı tüm isteyenlerin başına.dediğiniz gibi herşey nasip kısmet..herşeyin hayırlısı...

tebrikler canım. korkma her defasında boş gebelik olacak değil ya. kalbini ferah tut annesi, 6 haftalık olduğuna göre bebeğinin kalp atışlarını bile görebilirsin doktora gidince belki...

canım, çok tebrik ederim...
unutma, tüm talihsizlikler toplanıp aynı kişinin üstünde buluşmazlar :)
bu sefer de aynı üzüntüyü yaşamayacaksın.
hata muhtemelen doktora gidince minicik kalbinin kelebek gibi çırpındığını bile görürsün :)

inş.kızlar.bir hafta daha bekleyeyim diyorum.7 haftalık olsun biraz daha büyüyüsün bebeğim.belki o zaman daha garanti olur görünür.

belirtin varmıydı tatlım pekii

evet canım belirgin bir kaç belirtim vardı.ilk dikkatimi çeken adetime 3-4 gün kala göğüslerime dokunamaz hale gelmiştim.öyle sızlıyorlardıki anlatamam.ve göğüs uçlarıma doğru acayip belirgin masmavi damarlar ve halada gittikçe belirginleşiyorlar.daha sonra ara ara hafif mide bulantıları(önceki aylardada beklediğim için psikolojik diyordum kendi kendime)daha sonra dikkatimi çeken akıntımın olmaması.daha önceki aylarda adetime yakın günlerde çok akıntım olurdu umutlanırdım hep.ama bu ay hiç akıntım olmadı.sonra karnıma arada bir adet sancısı gibi ağrılar giriyordu umudum gittikçe koyboluyordu ama adetim gecikti ve 5.gün test yaptım 10 saniye içinde ikinci çizgi kıpkırmız inanamadım.ertesi gün tekrar test yaptım daha az zamanda dahada kırmızı ve kapkalın ikinci çizgiyi gördüm.işte bunlar şimdi ise 6 haftalık ve doktora gitmeye korkuyorum bebeğimi görememekten.

canım allah analı babalı büyütsün aklına öyle kötü şeyler getirme bebişin seni bırakmaz allahın izniyle canım darısı bütün bebeş dileyen bayanların başına diyorum seni de çok tebrik ediyorum canım üzülme strese girme ki o da üzülmesin ANNESı

ayy çok sağol canım benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…