Allah'ım mucıze gıbı hamıleyımm kızlarrrr

canlarım sagolun cok tesekkur ederım allah hepımızın gonlunun muradını versın

canım tebrik ederim sende bayram hediyeni almışsın benim gibibende aralık 6 gece ögrendim sabaha kadar uyuyamadım sevinçten

Canım tebrikler. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: Şeniz

canim tebrik ederim hayirli olsun.bende hamileyim bugun oyrendim.onu ogrendiyinde insan ucuyo,ellerim ayaklarim buz gibi oldu,nefes alamadim.allah butun anne olmak isteyenlere nasip etsin insallah harika duygu.bayram hediyyemiz hayirli olsun ikimizede

tebrikler canımm rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahh darısı bizlerin başına

ne mutlu sana ,senide babayıda tebrik ederim...rabbim sağlıkla kucaklamayıda nesib etsin inşallah....

canımmmmmmmm tebrik ediyorum. İnşallah kucağına almayı nasip eder Rabbim.
Darısı bizlerin başına....

canim cok sevindim senin adina.rabbim hayirlisi ile kucagina almayi nasip eder ins.bizlerede dua et.darisi basima

canım merak ettim su an kaç haftalık oldu bebişin durumun nasıl iyi gidiyomu bi sorun yoktur insallah.inan okurken gözlerim doldu.bende 1.5 senedir bekliyordum en son ümidimi kesitigim an ögrendimki hamileyim.hela beta hcg nin sonucunu beklerken o geçen dakikaları bana sorun hep hüsranla karsılsırdım 0.01 olurdu ama bu defa 69 çıktı gözlerime inanamadım kalbim yerinden fırlıycaktı.suan sanırım 6+4 hafta dayım ama henüz keseyi ve kalp atısnı göremedik.arada görüşelim olurmu canım benim.tekrardan ahyırlı olsun :)

X