Allah'ım mucıze gıbı hamıleyımm kızlarrrr

ada67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1.525
11
selam arkadaslar sımdı geldık eve hemen sıze haber vereyım ıstedım test yaptırdık beta hcg 32 geldı 11 gun dr muzu aradık hayırlı olsun 2 gun sonra tekrar yaptırın dedı orada beklerken olucem sandım kalbımın carpıntısından nefes alamadım ellerım ayaklarım uyusmaya basladı ne kadar zormus allahım bu yolda ugrasan herkezın yuzunu guldurur ınsallah hepınıze herzaman dua edıcem kader arkadaslarım 2 gun sonrada 2 ye katlarsa dahada rahatlıycam benımde gunesımı doğduran anatolıaya basta bulent tıras ve tum ekıbe sonsuz tesekkurler...

selam arkadaslar sımdı geldık eve hemen sıze haber vereyım ıstedım test yaptırdık beta hcg 32 geldı 11 gun dr muzu aradık hayırlı olsun 2 gun sonra tekrar yaptırın dedı orada beklerken olucem sandım kalbımın carpıntısından nefes alamadım ellerım ayaklarım uyusmaya basladı ne kadar zormus allahım bu yolda ugrasan herkezın yuzunu guldurur ınsallah hepınıze herzaman dua edıcem kader arkadaslarım 2 gun sonrada 2 ye katlarsa dahada rahatlıycam benımde gunesımı doğduran anatolıaya basta bulent tıras ve tum ekıbe sonsuz tesekkurler...

hayrlı olsun canım , tebrikler a.s.
Allah tamamına erdirsin :Saruboceq:

tebrikler canım inşallah değer 2 katına çıkar.hayırlı olsun.iyi bayramlar

ahhh ne güzel bir haber evde gün sayarken ilaç gibi geldi bu haber inşalah bende aynı topikten açarım hayırlısı olsun allah tamamına erdirsin.

selam arkadaslar sımdı geldık eve hemen sıze haber vereyım ıstedım test yaptırdık beta hcg 32 geldı 11 gun dr muzu aradık hayırlı olsun 2 gun sonra tekrar yaptırın dedı orada beklerken olucem sandım kalbımın carpıntısından nefes alamadım ellerım ayaklarım uyusmaya basladı ne kadar zormus allahım bu yolda ugrasan herkezın yuzunu guldurur ınsallah hepınıze herzaman dua edıcem kader arkadaslarım 2 gun sonrada 2 ye katlarsa dahada rahatlıycam benımde gunesımı doğduran anatolıaya basta bulent tıras ve tum ekıbe sonsuz tesekkurler...[ gözünüz aydın canım ,hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun.kaydirigubbakcemile3

Gözün aydınnnnnn...Maaşllah. Alah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

tesekkur ederım arkadaslar bu sıte bana oyle cok moral oldukı en zor gunlerımde bana destek oldunuz en yakın sırdasım sızlerdınız sagolun allah herkesın yuzunu guldursun ıyı bayramlarrr

canım gözünüz aydın allah tamamına erdirsin sorunsuz bi hamilelik yaşarsın inşallah.iyi bayramlar

canım gözünüz aydın allah tamamına erdirsin sorunsuz bi hamilelik yaşarsın inşallah.iyi bayramlar
canım sagol bılıyorum hersey yenı baslıyor degerım ıkıye katlansın keseyı goreyım kalp atısını duyayım ıstekler hıc bıtmeyecek bunları bıldıgım ıcın doya doya sevınemıyorum hcg mın yukseldıgını gorursem ıcım rahatlıyacak tedavımın basından berı yakından ılgılendın benımle yardımcı oldun allah gonlunun muradını versın hersey ıcın cok tesekkur ederım

gozunnnnnnnnnnn aydinnnnnnnnnnnnnn ya ne guzel bi haber senin icin ya valla sevindim darisi basimiza insallahhhhhhhh

Tebriklerrr.Rabbım saglıcakla kucagınıza almayı nasip etsin inşallahha.s.

X