Allahım inanamıyorum kızlar 12.gün test sonucumun değeri 2097!!!

ANASTASYA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
169
14
39
Kızlar bu değer nasıl yani yaaa??? 2097 diye değer mi olur hem de 12.günümde 4 haftalık hamilesin dedi sonucumu söyleyen hemşire doktoruma ulaşamıyorum yardım edin değerin bu kadar yüksek olması normal mi??? Allahım çok mutluyum ama çok da şaşkınım...hihoyyythihoyyyt

inanmiyorum ya bus onuçla sen 4. Falanmi bekliyosun heralde hihoyyttt tebriklerr çoğullar geliyo sende yavrulucan ne güzellll mutluluk allah tamamina erdirsin cnm bnm

bune yaaa maşallaaahhhh kaç tane embriyo kondu sanırım hepsi tutmuş valla ne diyim süperrr allah eline ayağına kavuştursun canım tekrar tebriklerrrrr

:lepi::lepi::teytey: çok sevindim canım hakikaten bu nası bi değer böyle 3 tane bebiş geliyo galiba yaaa hihoyyyt yaşasınnnnnnnnnn:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:maşallahh

Canım çokkk tebrik ederim.Çok sevindim..a.s.:hooray:

İnşallah hayırlısı ile sıra keseyi de görmeye gelir.. Demek bebişin ya da bebişlerin iyi:hooray: gelişiyor içerdekaydirigubbakcemile5:CüvCüv:

bademcım kişiselden sana cevap yazıcam bakarsın optum.Anastasya alah tamamını erdrsın canım hayırlı olsun

canım hayırlı olsun benim 5 haftalıkmışş ama 2600 küsürdü kan sonucum allah gönlüne göre versinn

:dance:
Allah tamamına erdirsin canım çok sevindim:dance:

tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin hayırlı evlatlar(ikiz yada üçüzler bencea.s) nasip etsin inşallah :Saruboceq:

tebrikler canım...alalh analı babalı büyütsün inşallah...değer süper...maşallah....

canımmmm tebriklerrrrr. allah tamamına erdirsin hepimizi......allahım isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın.
bence kaç tane embryo konuldu bilmiyorum ama 4 üz olabilir.

tebrikler çok sevindim senin adına bende merak ettim kaç tane transfer yapıldı hiç böyle bir değer duymamıştım benim 12.gün 173 olunca çok kişi ikiz olabilir demişti seninki beşiz falan mı ? :)

tebrikler canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşşş...bencede çoğul gebelik canım..kaç embriyo verdiler sana canım..

Bu değeri görünce yazmadan edemedim..Tebrik ediyorum seni..Hayırlı olsun...

12.gün değer 2000 lerde maşallah maşallah..

Sanırım dondurulmuş transferiydi..3 embriyo transfer ettirmişin.

Bildiğim kadarıyla bazen hormon değerleriyle bebek sayısı arasında genelde çok bağ olmuyor..yani hormon değeri çok yüksek çoğul gebelik olmazken..bi diğerinin hormon değeri daha düşük olduğu halde çoğul gebelik yaşıyor..

Ama sanırım en az 2 kese var..Benim değerim 687 idi..Dört kese görüldü..Bi arkadaşın 1000 lerin üstündeydi.İki kese görüldü..Ancak bu hormon değeriyle senin 3 embriyo içieride tekrar bölünmüş olabilir..Yani bu sürpriz bi olay..Belki de en fazla üç beklerken beşte olabilir..Hadi inşallah hayırlısı..

canım tbr ederim maşallah değerin süper bide rekor sende galiba:) ben buzaman kadar hiç bukadar yüksek değer duymamıştım bence 3. bebişler hepimiz merakla bekliyoruz birazn önce haber ver bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…