Gebeliğe Hazırlık Allahım içim içimi yiyo nolur bi bakın ya:(

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar eczaneden test aldım yptım tek cızgı cıktı ıkıncı bı gıdım bıle gösukmuyo ınanmadım bıde kan testı yaptırdım o da negatif bu arada benı anlamayabılırsınız cocuk ıstemedıgım ıcın ama ınanınkı gelecegımı garanti altına almadan bu dunyaya bı cocuk getiirirsem ve onun ıhtıyaclarını karsılayamayıp mutsuz olursam ne anladım ben bu annelıkten çunku bu cocuk meselesı buyuk bı rısk maddi acıdanda manevi acıdanda bı de olaya bu acıdan bakın arkadaslar

canim sen bunu hic merak etme.allah cocugu gonderir kismetinide yaninda gonderir.unutma rizki veren allahtir.her bebek kismeti ile dogar.ben 2 senedir istiyorum ama olmuyo.hayirlisi ama.her seyin bir zamani vardir

kızlar eczaneden test aldım yptım tek cızgı cıktı ıkıncı bı gıdım bıle gösukmuyo ınanmadım bıde kan testı yaptırdım o da negatif bu arada benı anlamayabılırsınız cocuk ıstemedıgım ıcın ama ınanınkı gelecegımı garanti altına almadan bu dunyaya bı cocuk getiirirsem ve onun ıhtıyaclarını karsılayamayıp mutsuz olursam ne anladım ben bu annelıkten çunku bu cocuk meselesı buyuk bı rısk maddi acıdanda manevi acıdanda bı de olaya bu acıdan bakın arkadaslar

kendince haklı olabilirsin ama şunu asla göz ardı etme....
allah kimseye aratmasın.....dünyada bir çocuğa sahip olamamamak kadar acı hiçbişey olamaz...para ile elde edilen herşeyin veya parayla hallolan herşey değersizdir bu dünyada..ama şunu unutma para ile anne olmazsın.ne kadar paran olursa olsun allah nasip etmezse anne olamazsın....tüp bebek yaptırırım paramla diyorsan....o da allah nasip etmedikçe olmaz canım...
o yüzden sakın istemiyorum deme....nasip kısmet de...
allah hayırlısını versin istediğin zaman da inşallah:nazar:

X