allah rızası iiçin bi yorum yapınn :((

mayamm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2011
219
1
...................................................

Son düzenleme:
tatlım umıt vermek ıstemem :KK19:ama gec dollenme olabılır zaten ıdrar testı ıcın cok erken cıkmayabılır:KK30: 1 hafta sonra tekrar kanda baktır umARIM hamılesındır o:KK49::KK49:lmasanda yılmak calısmaya devam:KK1::21::KK24::KK24::KK24:

şimdi ben martın 7 sinde doktora gittim 4 aydır bebek istiyorz ama olmadı neyse doktor yumurta tembelliğim olduğunu söyleyip klomen verdi ve 1 hafta sonra tekkrar gel dedi martın 15 inde tekrar gitttim bi tane yumurtamın olduğunu söyledi ve çatlama iğnesi verdi ve 17 isibde vurulmamı söyledi sonrasında 4 gün ilişki dedi onlarıda dediği gibi uyguladım ve benm adetimden sadece bi gün geçti nisan 5 de adet olmam gerekiyodu dün kan testi yaptım sonucu az önce öğrendim malesefki negatifmiş sizce geç döllenme vs. yada erkeknmi yapmış oldum yoksa olsa çıkarmıydı ??? :2::2::2::2::2::2::2: he bide meraktan adeetime 2 gün kala idrar testi yaptım oda negatif :KK43:(:-)2::2:

kan testinde mutlaka çıkması lazım canım adet olmazsan kan testini tekrarla

bende ümidini kırmak istemiyorum ama idrar tahlilinde çıkmış olması lazım sen tekrar test yerine kan tahlılı yaptır en dogru sonuc o örneğin bugun yaptın sonuc neyse o benim başımada gelmişti direk doktorumdan aldım bu bilgiyi

benimde bildigim kadariyla kanda 1 gunluk hamile bile olsan cikiyormus ama insallah hamilesindir

klomenle hamile kaldıysan geç döllenme olucağını sanmıyorum ben canım
ama tabi yinede allah bilir stres yapmadan bikaç gün daha bekle tekrarla testi olmazsa

hamile kalmak istiyorsan en önemlisi kendine stres yapmayacaksın

Arkadasa katiliyorum stres cok buyuk bir etken.

Benim doktorum kafana takmak da, yok saymak da iyi degil demisti.

Olur arkadasim uzme kendini.

arkadaşlara katılıyorum. sakin bir başlangıç huzurlu bir hamilelik dönemi geçirmene vesile olur. :KK34:

şimdi ben martın 7 sinde doktora gittim 4 aydır bebek istiyorz ama olmadı neyse doktor yumurta tembelliğim olduğunu söyleyip klomen verdi ve 1 hafta sonra tekkrar gel dedi martın 15 inde tekrar gitttim bi tane yumurtamın olduğunu söyledi ve çatlama iğnesi verdi ve 17 isibde vurulmamı söyledi sonrasında 4 gün ilişki dedi onlarıda dediği gibi uyguladım ve benm adetimden sadece bi gün geçti nisan 5 de adet olmam gerekiyodu dün kan testi yaptım sonucu az önce öğrendim malesefki negatifmiş sizce geç döllenme vs. yada erkeknmi yapmış oldum yoksa olsa çıkarmıydı ??? :2::2::2::2::2::2::2: he bide meraktan adeetime 2 gün kala idrar testi yaptım oda negatif :KK43:(:-)2::2:

bence sen doktorunu değiştir ilk 6 ay hatta ilk 1 sene gebelik olmaması normal

kanda ilişkiden 12 gün sonra çıkması lazım.bir kaç gün bekle tekrar yap adet olmazsan.

ovülasyondan 12 gün sonra idrarda bile çıkıyor kan tahlilinde çıkardı diye düşünüyorum bende..klomenle geç döllenme de olmaz ama belki bebişin bir süpriz yapar hiç belli olmaz adetin 1 hafta gecikirse tekrar kan testi yaptır

ben kızıma korunmayı bıraktıktan 6 ay sonra hamile kaldım,idrar testinde çıkmıştı benim,1 hafta geçtikten sonra,üzülme tatlım olur ya,ablamda 19 yıl sonra,mikro enjeksiyonla 35 yaşında anne oldu,ablamın da yumurtalıkları cansızdı,eşininde,RABBİM verdi işte,şimdi zeynebimiz,3 yaşına girdi...

henüz 4 aydır bebek istiyorken, neden hemen klomene başladınız merak ettim? Eğer yaşınız 32 ve üzeri değilse bence 1 yıl bekledikten sonra tedaviye başlayın. Çünkü verilen ilaçlar hiç masum değiller. Henüz çoook erken.

henüz 4 aydır bebek istiyorken, neden hemen klomene başladınız merak ettim? Eğer yaşınız 32 ve üzeri değilse bence 1 yıl bekledikten sonra tedaviye başlayın. Çünkü verilen ilaçlar hiç masum değiller. Henüz çoook erken.

evet 1 yıldan önce tedavıye baslamak çook erken

X