Allah rizasi için

Okudum canım Rabbim dualarımızı duysun inş.

Kızlar banada dua edermisiniz ismim yasemin.
Sorun yok ama bebekte yok :KK43:
Rabbim tüm isteyenlerle beraber bizlerede hayırlı imanlı sağlıklı evlatlar versin Rabbim kimseyi evlatsızlıkla sınamasın aminnn :KK42:

Okudum canım Rabbim dualarımızı duysun inş.

Kızlar banada dua edermisiniz ismim yasemin.
Sorun yok ama bebekte yok :KK43:
Rabbim tüm isteyenlerle beraber bizlerede hayırlı imanlı sağlıklı evlatlar versin Rabbim kimseyi evlatsızlıkla sınamasın aminnn :KK42:

okudum canım Rabbim sağlıkla nasip etsin seni çok iyi anlıyorum inşallah duan biran önce kabul görür

Ikiniz için de okudum kızlar Allah kabul etsin...

Okudum canım Allah kabul etsin isallah tez vakitte hayırlı bir evlat nasip etsin

Okudum canım, Allah en yakın ve hayırlı zamanda sana da bana da hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Okudum tatlım allah sana bana olmayanlara nasip etsin.

rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah, sanada banada ve tüm isteyenlere

Kardeşler gebe kalmam için bana birer fatiha okurmusunuz?sizin benim için yaptiginiz duaya Allah arasında bi perde yok şimdiden Allah razı olsun ismim ülkü
Ben beş tane okudum allah kabul etsin sende benim için dua et bende çok istiyorum

10 yaşındaki kızım yanımda iken yukarıdaki yazıyı yazmıştım...oda sizlerin bebek sahibi olmanız için fatiha okumak istediğini söyledi....bende tamam dedim..daha sonra yanıma gelerek 10 tane fatiha okuduğunu ve benim gibi akıllı,uslu çocukları olsun diyede dua ettim dedi....ı:KK45:

[QUOTE="Debusi, post: 39029570, member:]10 yaşındaki kızım yanımda iken yukarıdaki yazıyı yazmıştım...oda sizlerin bebek sahibi olmanız için fatiha okumak istediğini söyledi....bende tamam dedim..daha sonra yanıma gelerek 10 tane fatiha okuduğunu ve benim gibi akıllı,uslu çocukları olsun diyede dua ettim dedi....ı:KK45:[/QUOTE]
Ayy yerim onu beeenn,! Rabbim o melegin dualarini geri cevirmesin Allah razi olsun

X