Allah rızası için

emissa

i drink to that...
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2014
688
986
Allah rızası için lütfen bana bir dua söyleyin bir dua edin sürekli ağlayan ve hiç durmayan bir bebeğim var artık çok bunalıyorum zordayım ne yapıyorsam durmuyor lütfen bir dua söyleyin dua edin lütfen

Allah yardimcin olsun ayetel kursi okuyabilirsiniz, insirah okuyun bol bol. Kolik sancisi bu maalesef 3 aya kadar gecmiyormus galiba. Allah yardimciniz olsun..

Okuyorum sürekli ve bebeğim 3 ayı bitiriyor ama yok geçmiyor birazda huysuz sürekli kalkmaya çalışıyor kucakta duruyo bir zaman sonra öylede durmuyor çok yoruldum artık

Dr.a gittiniz mi? Tetkikleri yapıldıysa bir sıkıntısı yoksa gaz sancısıdır sizinde bildiğiniz. Az daha sabredin. Çoğu gitmiş. Yakında rahatlayacaksınız inşaallah.
1 Fatiha, 3 ihlas, 1 felak, 1 nas, 7 ayetel kursi, 21 besmele çekin. Avucunuzun içine ufleyıp baş ucundan ayak ucuna kadar gezdirin elinizi. Onuda sizide rahatlatacaktır inşaallah.
Dua enerjidir..
Zaman zaman bunalıyor insan tabi.

Gittik kaç doktora hemde hiç birşey yok gaz diyorlar ama artık bedenim bünyem sesini kaldırmiyor kimsede yakınimda tek bakıyorum doğduğundan beri çok yoruldum artık

cnm ben 4 ay çektim ne gecem ne gündüzüm vardı
bol dua oku bebişine,YA ŞAFİ oku
göbek çevresine,ayak altlarına elma yağı sür
bol masaj yap
biraz daha hareketlenmeye başlasın,bağırsakları daha çok çalışacağından gazını daha rahat çıkartabilir
ALLAH ım bir an önce bebişine de sana da yardım etsin

Amin inşallah çok sağol deneyeceğim bunları..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…