Allah rızası için.....

Ally

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
2.467
390
Kızlar sizede böyle msjlar geliyor mu cep telefonunuza yada mailinize... Daha demin yine şöyle olmuş böyle olmuş bu maili 13 kişiye gönder göndermezsen felaketlerden kurtulamıycaksın diye bi msj geldi sonunada Allah rızası için yazıyolar sinir oluyorum ya siz ne yapıyosunuz böyle msj aldığınızda ben göndermiyorum ama sonunda Allah rızası için yazıyo kafam karıştı sizce ne yapmak lazım? :uhm:

ben direk siliorum walla . tamam Allah rızası için falan denilioda yok 10 kişiye gönderirsen dileiğin gerçk olurda yazıo ben bunlara inanmadığım için hemen siliorm

evet bide dileğin gerçek olcak bi mucizeyle karşılaşcaksın yazıyo milletin işi gücü yok nelerle uğraşıyo ya bide Allah rızası için demeseler hiç umrumda olmıycak bende başlarda gönderiyodum artık Allahım beni affet diyip siliyorum kafamçokkarıştı Allah benim içimi biliyo nasıl olsa........

bnde daha önce gönderiordm ama baktm bu işler fasa fiso bende bıraktm göndermeyi . hem bide ben mail atarken 10 kişiye atabiliorum en fazla. uğraşmk istemiorm walla .zmanımmı yok ?? var ama nebilm gereksiz gelio be cnm .çok şükür inancım tabiki tam ama bu onu gönder bunu gönderle olmuo

bencede....... teşekkürler yorumun için a.s.

bana da geliyor siliyorum
o msj.ı gönderene kadar Rabbimi razı edecek gerçek ve mantıklı ameller işlerim daha iyi
o 10 msj.a vereceğim parayıda bi fakire veririm

aklımda hep allah adını andıkları için gönderseydım keşke kalır...ama yapacak bısı yok..sılıyorum bıde sınırlenıyorum artık..fon topluyolarmış o maıllerle..

Hayır o tür mesajların çoğu bizlerin iyi duygularını suistimal etmek amacı ile yollanır..
Sayı vermek veya sayı ile ibadet yapmak çok doğru değil ...
ınsanların en hassas noktalarından vurmaya çalışıyorlar..
Açıkcası çok önem vermiyorum,daha mantıklı ve ele gelir ameller işlemeli..
Hayırlı işlere iştirak etmek ,beraber dua etmek tabi ki güzel..

Ama o bahsettiğiniz mailler bana çocukca geliyor.

aklımda hep allah adını andıkları için gönderseydım keşke kalır...ama yapacak bısı yok..sılıyorum bıde sınırlenıyorum artık..fon topluyolarmış o maıllerle..

benimde içimde hep bi acaba kalıyo fon derken nasıl yani kimin yararına oluyo :uhm:

konu hiçbir başlığa uymayan yazılar bölümüne taşınmıştır...
sevgiler...

demın banada geldı hemde uzun zamandır küs sayılan arkadastan mail. olarak okudum basından sonuna kadar ama kımseye yollamadım geregı yok bence

allyim bende hemen siliyorum..cok mantıksız ve cahilce buluyorum:1closedeyesbu tür seylerin inancla alakası yok..bence insanların inanaclarını kullanarak baska seyler yapmayı amaclıyorlar

allyim bende hemen siliyorum..cok mantıksız ve cahilce buluyorum:1closedeyesbu tür seylerin inancla alakası yok..bence insanların inanaclarını kullanarak baska seyler yapmayı amaclıyorlar

tubicim valla bende anlamadım bunları yazıp dağıtanların amaçları ne... teşekkürler yorum için :1rolleyes:

yorum yapan herkese teşekkürler içim rahatladı :1rolleyes:

banada cok gelir eskiden hep yollardim allah rizasi yazdigi icin ama dedem hoca en sonunda para tuzagindan baska bisey diil bu dedi icim rahatladi ve artik yapmiyorum
bende kontüre giden parayi direk bi fakirin eline veririm daha sevaba girerim diye düsünenlerdenim

bende yollamıycam artık hiçkimseye direkt silcem :dilcikar:

saçma sapan şeyler bunları hemen silin.dinimizde böyle şeyler yok.inanmayın bu hurafelere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…