Allah rızası için yardım!

montesorri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2013
519
101
iyi akşamlar arkadaşlar.7 yıl önce bir erkek arkadaşım olmuştu.sadece telle konuştuk sayılır.bir kere buluştuk.bunlar beni ailecek çok istediler ailem vermedi.aslında iyiki vermemişler.bana söylediklerinin hepsi yalanmış.konumuza gelince bu aile 7 yıl oldu rahat bırakmıyor.istemeye gelenlerin gözünü korkutuyorlar.eninde sonunda bizim olucak diyorlar :KK43:.korkudan kimse yanaşamıyor bana.kendisi evlendi boşandı hala bize gözdağı veriyorlar.son günlerde de cama taş atıyorlar.ben bu sıkıntıdan nasıl kurtulabilirim.okumam gereken ayet sure varsa bana yardımcı olun. Allah rızası için.

Ayetel kursi okuyun bolca.Esmaul husna okuyun hergun ictenlikle ve Allaha siginin.Allah yardumcin olsun

:KK43: canım cok kötü bi durum bu ya ne okuman gerektigini bilmiyorum netten bi arastr yada en iyyisi hocalara sorun bilsem yardımcı olmak isterdim inanki.. ama bak bunu buldum Rabbim inşallah derdine deva olur
(Her gün sabah akşam yedi kere, "Hasbiyallahü la ilahe illahü aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabb-ül arşil azim" okuyan, dünya ve ahiret sıkıntısından kurtulur.) [İbni Sünni]

La havle ve la kuvvete illa billah okumak, 99 derde devadır. Bunların en hafifi sıkıntıdır.)

Böyle her şeyden dua okuyarak kurtulunuyorsa iyiymiş yaa :KK1:

bol bol ayetel kürsiyi oku canım o seni hem korur hem dertlerini geçirir inşallah. Sakın unutma Allah sevdiği kuluna dert verirmiş bu senin bi imtihanın sabret inşallah bir an önce biter sıkıntıların..

Arkadaşım başımıza ne geliyosa Allah'tandır...! Sen bunu bilmez misin ki ?? Rabbim o sıkıntıları bze veriyor onu unutmayalım diye biz sürekli dua ederek kurtuluruz tabikide HERŞEY den acayip sinirlendim sana ya bide Dalgaya alarak yazmıssın tobeestafurullaaah...!!!!

savcılıga gıt sıkayet et bakalım bu kadar cesur olabılıyor mu ...sustukca azıp kudurmuslar ...ınsallah aılenıze ve sıe zarar vermezler..degıstırdıgım her hattı bulan bır manyak vardıgıttım adlıyeye sıkayetımı verdımm bır daha rahatsız edemedı..böyle ınsanlara sessız kalmayın lutfennnnn..allah yardımcınız olsun

Duadan bıkkınlık göstermeyiniz çünkü dua ile beraber olan hiçhimse helak olmamıştır..” - Hz Muhammed (s.a.v )

iyi akşamlar arkadaşlar.7 yıl önce bir erkek arkadaşım olmuştu.sadece telle konuştuk sayılır.bir kere buluştuk.bunlar beni ailecek çok istediler ailem vermedi.aslında iyiki vermemişler.bana söylediklerinin hepsi yalanmış.konumuza gelince bu aile 7 yıl oldu rahat bırakmıyor.istemeye gelenlerin gözünü korkutuyorlar.eninde sonunda bizim olucak diyorlar :KK43:.korkudan kimse yanaşamıyor bana.kendisi evlendi boşandı hala bize gözdağı veriyorlar.son günlerde de cama taş atıyorlar.ben bu sıkıntıdan nasıl
kurtulabilirim.okumam gereken ayet sure varsa bana yardımcı olun. Allah rızası için.

Allahım! Sen her şeyin sahibisin, senden başka hiçbir ilah yok. Sen benim Rabbimsin, ben de senin kulunum. Kendime yazık ettim, günahımı itiraf ediyorum. Tüm günahlarımı bağışla ki, senden başka günahları bağışlayan yok. Beni ahlakın güzeline ilet! Ahlakın en güzeline ancak sen iletirsin. Ahlakın kötüsünden beni uzaklaştır. Ahlakın kötüsünden, başkası değil, ancak sen uzaklaştırırsın. Allahım! Önceden yaptıklarımı, sonraya bıraktıklarımı, içimde gizlediklerimi, açığa vurduklarımı, aşırı davranışlarımı ve benim hakkımda benden daha iyi bildiklerini, benim için bağışla. Kalıcı olan sensin, senden başka hiçbir ilah yok.HASBÜNALLAHÜ VE Nİ"MEL VEKİL.

evet duayla butun dert kederden kurtulabılırsın duanı eksık etme ayetel kursunu oku yat kalkınca oku bızım bı tanıdıgımızda tefrıcıye dagıtarak dualar okuyarak boyle bır durumdan kurtuldu ınsallah rabbım senıde kurtarır

iyi akşamlar arkadaşlar.7 yıl önce bir erkek arkadaşım olmuştu.sadece telle konuştuk sayılır.bir kere buluştuk.bunlar beni ailecek çok istediler ailem vermedi.aslında iyiki vermemişler.bana söylediklerinin hepsi yalanmış.konumuza gelince bu aile 7 yıl oldu rahat bırakmıyor.istemeye gelenlerin gözünü korkutuyorlar.eninde sonunda bizim olucak diyorlar :KK43:.korkudan kimse yanaşamıyor bana.kendisi evlendi boşandı hala bize gözdağı veriyorlar.son günlerde de cama taş atıyorlar.ben bu sıkıntıdan nasıl kurtulabilirim.okumam gereken ayet sure varsa bana yardımcı olun. Allah rızası için.

cok gecmıs olsun oncelıkle.nasıl olabılır boyle bısey anlamadım ınan.yanı nıye sana boyle takmıslar kı :-/ polısle tehtıd et bence.bır de dua baslıgında bıreysel topık acmak yasak tatlım.bu konunun burda cozumlenmesı pek mumkun gorunmuyo zaten.bır derdım var baslıgı altında daha ıyı sonuc olabılırsın hem.sen yıne de ayetel kursıyı eksık etme

X