Allah Rizasi icin yardim istiyorum Mayis annelerinden:((

Slinn

Zamanla Degil Zamaninda!!
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
1.721
18
Sevgili Anne adaylari ilk once Allahtan size saglikli hayirli huzurlu bir omur diliyorum yavrularinizla esinizle beraber Allah hic birinize kotu gun gostermesin diliyorum:Saruboceq: gozunuzden aci yas akmasin insallah :Saruboceq:

Sorunuma gelince minik anneler sizin dualariniza muhtacim senağlama

Benim 23 yasinda gencecik bir erkek yigenim var pskolojik sorunlari var 2 senedir cok zor , yorucu bir donem gecirdik ailecek ve hala ugrasiyoruz benim yigenim artik yasamak istemiyor ve her firsatda hayatina kiymaya calisiyor annesinin gozunun onunde her gecen gun soluyor senağlama..

Gecen gun ruyamda bana dogum yapmak uzere bir annenin sanci aninda yigenim icin yapacagi duanin kabul edilecegini soylediler, bunu gozmezden gelemezdim ve etrafima bakindim acaba hamile kim var yardim dilenirim diye maglesefki hayretler icinde kaldim ama hamile hic kimse yok tanidigim senağlama

Belki farketdiniz burda bir kac zamandir kk da guzel vakit gecirmeye paylasim yapmaya calisiyordum dun aksam kk acinca şok oldum hamile anne adaylari doluydu sizlerden yardim istedigim takdirde geri cevrilmeyecegine emindim ve Haziran annelerine yazdim o kadar guzel tepkiler aldim o kadar cok sevindimki sanki her kotu olay geride kalmis gibi hisetdim ..

Bugun bir baslik acip yardim istemek istedim lutfen bana , ablama ,yigenime yardim edin duanizi esirgemeyin senağlama , insanin insana herzaman ihtiyaci vardir senağlama

Allah hic kimseyi boyle zor bir duruma dusurmesin boyle dert verdigi kularinada acilen sifa versin yardim etsin insallah:Saruboceq:

Sevgili annecikler ruyamda yigeniyin ismiyle dua edildiginde Allah c.c o duayi geri cevirmez dendi biliyorum aylarca beklediginiz o anda akliniza en son bile gelmeyecek insan benim yiyenim ama dunde dedigim gibi 30 saniyenizi bir baska kul icin ayirt edin duanizi esirgemeyin yalvariyorum siz bize 30 saniyenizi bagislayin Allahta size en guzel yunleri bagislasin insallah :Saruboceq:

Yigenimin ismi Atakan duanizda " ALLAHIM ATAKAN KULUYUN IYILIGINI SAGLIGINI VER" demeniz yeterli Allah rizasi icin yalvariyorum senağlama

Size guveniyorum ve o beklediginiz an geldiginde Allah c.c sizlerle olsun bir avazda yavrunuzu kucaginiza almak nasip etsin insallah :Saruboceq:

canım Allah inş şifasını verir yeğeninin gerçekten çok üzüldüm bir an önce iyileşir inşAllah ....

canim acil şifalar inşaAllah..biz dogum yaptik ama herzaman dua edebiliriz neticede..cok geçmiş olsun..

Rabbim tez zamanda yegenine şifa versin inşaAllah,yüregine ferahlik versin inşaAllah..Allah yardimciniz olsun canim :KK43:

allah şifanızı versin canım. bende doğumda dua edicem diye sezeryan olmak istememiştim ama o telaştan unuttumda dua etmeyi. dini muhabbete dönmesini de istemem ama madem duadan konuşuyoruz ben 4444 kere okunan duanın faydasına inanıyorum bende ve bikaç arkadaşımda faydası oldu.

cnm yaa rabbim şifasını versin , ben doğum yaptım ama duacı olurum cnm allah doğru yolu göstersin
annesini daha fazla üzmesin

canım allah şifasını versin inş. sizlerede sabır versin allah nasip ederse dogumumda bol bol dua edeceim normal dogum yaparsam eger ,,inş. yüce rabbim dualarımızı geri cevirmez.

canım ben doğum yaptım ama dua kapısının ne zaman açık olacağı belli olmaz inşallah her zaman ederim Allah yar veyardımcınız olsun

Allah c.c her birinizden binlerce kez razi olsun guzel gonulu can anneler a.s. Allahtan hic bir zaman boyle acilar cekmemeniz icin dualar edecegim :Saruboceq: .. ne zaman olursa olsun bir muminin bir mumine etdigi duayi Allah c.c asla geri cevirmez her halukarda dualarinizi bekliyorum canlar ...Allah tekrar tekrar her birinizden razi olsun:Saruboceq::Saruboceq:

arzuco canim o senin dedigin 4444 salavati bir cok kez okuduk insallah hic bir duamizi geri cevirmez Allah c.c :Saruboceq:

canım bende doğum yaptım ama her zaman ederim allah yeğenine yardımcı olsun annesinede sabır versin canım inşallah.

Canım bende doğum yaprım ama dua ederim mutlaka. Allah şifasını tez zamanda versin inşallah a.s.

Canım allah yeğenine acil şifalar versin.Rabbim yardımcınız olsun.ınşallah bir an evvel atlatır :Saruboceq:

biz ağustos anneleri daha doğum yapmadık ATAKAN için dua ederim bu gün cuma RABBİM TÜM ŞİFA İSTEYEN VE BEKLEYEN KULLARINA ACİL ŞİFALAR VERSİN .
ATAKAN'nada bir an önce sağlık huzur ve ruh gücü versin
eğer okursa yiğenin RABBİMİZİN YA RAHMAN İSMİNİ ÇOKCA ZİKRETSİN HİÇ BİRŞEYİ KALMAYACAKTIR DUALARIMIZ ONUNLA CANIM.

Canım Allah şifasını versin inşallah.şu günlerde tayinim çok olmadık bir yere çıktı.yavrumdan ayrılmak zorunda kalıcam.iptali için dua ediyorum.o sizin bqahsettiğiniz 4444 dua hangisi

X