Allah rizasi icin... Duanizi istiyorum

Nisaberatim

Bekleyen bir duam var sana ulaşsın Rabbım❤
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
4.836
6.658
30
  • Kardeslerim cok buyuk bi sikintim var icinden cikabilemiyecek kadar buyuk Rabbime siginip ondan medet umuyorum sizdende dualarinizi istiyorum adim safiye Allah rizasi icin bana dua edin bu sikintim bitsin... edendende etmeyendende Allah razi olsun

• Kardeslerim cok buyuk bi sikintim var icinden cikabilemiyecek kadar buyuk Rabbime siginip ondan medet umuyorum sizdende dualarinizi istiyorum adim safiye Allah rizasi icin bana dua edin bu sikintim bitsin... edendende etmeyendende Allah razi olsun
Rabbim Safiye kulunun tüm sıkıntılarını alsın inşaAllah kuş gibi hafiflesin inşaAllah. 7 ayetel kürsü okudum canım.

Rabbim Safiye kulunun tüm sıkıntılarını alsın inşaAllah kuş gibi hafiflesin inşaAllah. 7 ayetel kürsü okudum canım.
Allah razi olsun Rabbim bu dunyada da obur dunyadada yar ve yardimcin olsun. Saglikli bi hayat nasip etsin sanada yavrunada ailenede. Sagol cnm gercektn yuregim rahatliyo. Omur boyu ayagina tas bile takilmasin insallah

3 Ayet el kürsü 1000 ya Fettah okudum. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Hayırlısıyla sıkıntını atlat inşallah

Rabbim sizi ve sizin beraberinizdeki insanları içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtarsın feraha kavuştursun. Rabbim ona sığınıp açtığımız ellerimiz tez vakitte duamızın kabulüne şükür için açmayı nasip etsin.

Amin cnm ne guzel etmissin duayi Rabbm kabul etsn Allah razi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…