Allah rizasi icin duanizi eksik etmeyin:( cok ihtiyacım var

Cilekkokusu12345

Cok sukur allahim****
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2014
2.516
2.120
Bayanlar hamileyim ve dusuk tehlikem var ve Dünden beri kanamam var :KK43: lütfen benim icin dua edin bu sefer bisey olmasin 3 ay oncede kürtaj olmusdum Bebegimi kaybetmsdim bu sefer bisey olmasin :KK43: kimin duasinin kabul olunacagi bilinmez, ,,,

Bayanlar hamileyim ve dusuk tehlikem var ve Dünden beri kanamam var :KK43: lütfen benim icin dua edin bu sefer bisey olmasin 3 ay oncede kürtaj olmusdum Bebegimi kaybetmsdim bu sefer bisey olmasin :KK43: kimin duasinin kabul olunacagi bilinmez, ,,,
Canim bak bende ogle seyler yasadim 5ay tamam olana kadar ne acilar cektim bebeginle sohbet et surekli bana tutun bebegim de ben hep seninle olucam de konus beni birakma de ben hafta iki kez yasiyordum o tehlikeyi ve psikolojim cok bozulmustu su an Rabbime sukurler olsun 36 haftayi bitiriyorum insAllah Allah kizimi sag salim kucagima almayi nasip eder insAllah seninde hepimizin bebekleri sag salim dunyaya gelir

Canim bak bende ogle seyler yasadim 5ay tamam olana kadar ne acilar cektim bebeginle sohbet et surekli bana tutun bebegim de ben hep seninle olucam de konus beni birakma de ben hafta iki kez yasiyordum o tehlikeyi ve psikolojim cok bozulmustu su an Rabbime sukurler olsun 36 haftayi bitiriyorum insAllah Allah kizimi sag salim kucagima almayi nasip eder insAllah seninde hepimizin bebekleri sag salim dunyaya gelir
Hamilesin sende canim dua et benim icin :KK43: allah büyüktür rabbim dualarimizi kabul etsin insallah

canim benim Allah yar ve yardimcin olsun . Rabbim yavrunu sana tutundursun bağışlasın inşallah.
fatiha ve Ayetel kursi okudum cnm .Insirah okudum icin ferahlasin insallah.
Rabbim hepimizin evlatlarını korusun.Amin
Aminnnnn canim insallah, ,,allah razı olsun canim dualarin icin Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin insallah

Okudumm canım senin ve bebeğinin sağlığı için.
Rabbim kabul etsin İnşallah.
Bebeğin sana sende ona tutun sıkıca Rabbime güven inşallah bırakmaz sizi

Canım dua ettim Rabbim sağlıkla çocuğunu elini almaya nasip etsin Aytica tüm isteyenlere nasip etsin

X