allah rızası icin bir yasin bir meryem suresi alın

ygmrbzkrt

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2015
422
253
32
6 senesir cocugumolmuyo bir yasin bir meryem suresi dagitiyorm 41 e tamamliycmins ama cevrem yok 1 hafta snra asilama hapi kullancam allah rizasi icin yardiminizi bekliyorm

6 senesir cocugumolmuyo bir yasin bir meryem suresi dagitiyorm 41 e tamamliycmins ama cevrem yok 1 hafta snra asilama hapi kullancam allah rizasi icin yardiminizi bekliyorm
canım dua topiklerine yaz yardımcı olurlar ,ben okuyacağım okundu yaz benden inşallah,rabbim hayırlı sağlıklı çocuklar versin inşallah

allah bin kere razi olsun herkes birer tane okuya biliyo ama siger ikisini allah rizasi icin bana okursan o ayri allah senindr ne muradin varsa versin
Cümlemizden razı olsun . Ben 41 e tamamlayacağın için yardımcı olmak adına demiştim.. Tamam 1'er tane okundu yazarsın diğerlerini de sana dua diye okurum.. Rabbim evladına kavuştursun..

Cümlemizden razı olsun . Ben 41 e tamamlayacağın için yardımcı olmak adına demiştim.. Tamam 1'er tane okundu yazarsın diğerlerini de sana dua diye okurum.. Rabbim evladına kavuştursun..
amin acmain 41 ayri kisi okumasi gerkiomus hayatimniyi niyetini anladim hic suphen olmasin digerlerinide aklina gelirsem bir gun allah rizasi icin su kadina bi okuyum diyip okuya bilirsin allah razi olsun

anladm cnm cok saol yanlis anlasilsin istemem yani cok mutlu oluyorm en cokta hala boyle insanlarin oldugunu gormek gurur ve mutluluk veriyo bana
Yok niye yanlış anlaşılsın canım 1 haftan var ya 41 e tamamlamana yardımcı olmak için demiştim, 41 ayrı insanın okuması gerektiğini bilmiyordum.. Çok öpüyorum gece okuyacağım.. Allah'a emanet ol:KK15:

Okudum canim benim allahim hayırlı sağlıklı imanli evlatlar nasip eylesin insallah

X