Allah rizasi icin bana cevap verin kizlik zari pecete ile bozulur mu? acill plzzz

89gizemm

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2014
9
0
34
merhaba arkadaslar.. ben banyoda temizlik yaparken malum bolgenin icine bir parca wc pecetesi koydum ama masturbasyon flan yapmadim. telefona bakmak icin cikdm bir yere oturdum sonra geri gidip cikardim yani yaklasik 1 dk sonra ama cikardigimda uzerinde bir bucuk cm buyuklugunde 2 kan lekesi vardi ..
biliyorum biraz komik bisi yaptim boyle seyleride bilmem.. kizlik zarim bozulmusmudur?
(oturdugum icin belki bisimi oldu diye korkuyorum. yalniz bisi yapmadan normal oturmusdum ama pecete tahris edipde kanamaz diye de dusundum) Daha sonrada hic kan gelmedi..
lutfen bana bir cevap verirmisnz ...
boylesine komik bir sey icin kizligimi kaybetmekden cok korkuyorum :KK43::KK43:

.benim buyuk annem pamuk koyardi her namazda abdest alamiyacagi zamanlarda o geldi aklima bi an ama sonra bakire oldugum icin icim rahat etmedi cikardim.. sert bisi olmadigindan boyle bisiyi tahmin edemedim ama o ne kani.. bozuldumu :KK43:

merhaba arkadaslar.. ben banyoda temizlik yaparken malum bolgenin icine bir parca wc pecetesi koydum ama masturbasyon flan yapmadim. telefona bakmak icin cikdm bir yere oturdum sonra geri gidip cikardim yani yaklasik 1 dk sonra ama cikardigimda uzerinde bir bucuk cm buyuklugunde 2 kan lekesi vardi ..
biliyorum biraz komik bisi yaptim boyle seyleride bilmem.. kizlik zarim bozulmusmudur?
(oturdugum icin belki bisimi oldu diye korkuyorum. yalniz bisi yapmadan normal oturmusdum ama pecete tahris edipde kanamaz diye de dusundum) Daha sonrada hic kan gelmedi..

Adet gunun mu yaklasti acaba ondan olabilir

cancazım öle yakın değil kızlık zarı ilerde

Namazlarda gelen akıntı abdesti bozar bende namaz zamanlarında peçete koyarım ama çok ileri itmem hem oyleyken otururmda rahat hareket ederim doktorlarda içeriye sert bir cisin girmeden bozulmaz diyorlar için rahat olsun sadece kızlıktan kan gelmiyor ya hoş adet gunun yaklasmıstır bır yerın tahriş olmuştur belki üşütmüşsündür ondan bile geliyor

X