Allah rizasi icin,babam icin dua...

elfka

Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2013
15
0
Kizlar babam kalp krizi gecirdi, anjiyo ise yaramadi, 4 damari tikali, bypass olacak cok korkuyorum dualariniza ihtiyacimiz var. Allah rizasi icin dualarinizda babama da yer verin

Allah şifa versin inşallah
elbette dua edriz
üzülme ama ameliyatını hayırlısıyla olsun sıhhatine kavuşacaktır

Kalp hastasi degildi aniden oldu bu yuzden cok korkuyorum.Allah razı olsun, insallah Allahim bagislar onu bize

Kizlar babam kalp krizi gecirdi, anjiyo ise yaramadi, 4 damari tikali, bypass olacak cok korkuyorum dualariniza ihtiyacimiz var. Allah rizasi icin dualarinizda babama da yer verin

canım geçmiş olsun..Rabbim şifa versin babacığına.. inş. herşey yoluna girer buraya iyi haberlerini yazarsın..senin için dua edeceğim..Rabbim yar ve yardımcınız olsun..

Aminn insallah, o kadar cok ihtiyacimiz var ki dualariniza, Allah razi olsun hepinizden

canımm baban inşş şifasını bulur..Rabbim inşş babanı tez zamanda ayağa kaldırır..
baban için fatiha ilhlas nas ve felak okudum..Allaj kabul etsinn inşşş

cnm ben de fatiha,ihlas,nas,felak ve okuyabildiğim kadar ya şafi okuyayım Allah şifa versin

Allah razı olsun hepinizden kızlar, babam sağ salim çıktı ameliyattan çok şükür, bugünde yoğun bakımdan çıktı. İnşallah en kısa zamanda da hastaneden çıkacak.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum Allahım bütün dualarınız kabul etsin, Allah razı olsun hepinizden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…