Allah rızası için 11 ihlas 11 Fatiha

Nevreste

Yeniden ☀
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
292.637
601.846
43
Merhaba
Arkadaşımın oğlu Mert 14 yaşında 7 yaşından beri kalp rahatsızlığı var..7 yıldır tedavi görüyor ve kalp ameliyatı olacağı günü bekliyordu.Doktorlar daha fazla bekleyemeyeceğini söylediler ve bugün için Ankara başkent hastanesinde ameliyat için randevu alındı.Şu an ameliyata yeni girdi onun için dua edebilir misiniz?
Birinin duası olmaz birinin olur..
Allah rızası için okuyabilecek arkadaşlar 11 fatiha ,11 ihlas okuyabilir mi?

Son düzenleme:
Merhaba
Arkadaşımın oğlu Mert 14 yaşında 7 yaşından beri kalp rahatsızlığı var..7 yıldır tedavi görüyor ve kalp ameliyatı olacağı günü bekliyordu.Doktorlar daha fazla bekleyemeyeceğini söylediler ve bugün için Ankara başkent hastanesinde ameliyat randevusu alındı.Şuan ameliyata yeni girdi onun için dua edebilir misiniz?

okudum rabbim kabul eylesin şifası olur inşallah

Rabbim şifalar versin , ameliyatı kolaylıkla geçer , sağlığına kavuşur yavrum inşallah .

Okuyorum canım .

Allahım şifa versin tez vakitte. Tamam nevrestem namazımı kılıp hemen okuyorum. Allah kabul etsin ameliyatı kolaylıkla geçsin inşallah.

Merhaba
Arkadaşımın oğlu Mert 14 yaşında 7 yaşından beri kalp rahatsızlığı var..7 yıldır tedavi görüyor ve kalp ameliyatı olacağı günü bekliyordu.Doktorlar daha fazla bekleyemeyeceğini söylediler ve bugün için Ankara başkent hastanesinde ameliyat için randevu alındı.Şu an ameliyata yeni girdi onun için dua edebilir misiniz?
okudum allah kabul etsin insallah

X