allah isteyen herkese nasip etsin....

melek_ada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
91
0
44
kızlar 3 günüm geçti belirtiler adet belirtilerine çok benziyo ama ek olarak başka belirtilerde yaşıyorum (acaba psikolojikmi) yanlız o en belirgin baş dönmesi bulantı halsizlik falan yaşamıyorum.umutlanmak istemiyorum acaba hamilemiyim?test yaptırsammı yoksa daha beklemelimiyim?eşime sürpriz yapmak istiyorum oda hergün soruyo hastalandınmı diye nasıl yapıcam bilmiyorum allah isteyen herkese nasip etsin HAYIRLI,SAĞLIKLI BİR EVLAT nasip etsin İSTEYEN HERKESE.....:1hug:

hey arkadaş inşallah hamişsindir

canım ya hüsrana uğramanı istemem.sen bilirsin ama bence 1-2 gün daha bekle...sonrada kan testi yaptır.çok yaşıyoruz bunu çünkü.Allah gönlüne göre versin..İnşallah hayırlı bir haber verirsin....

MRB baharcım senin bebeişlerin varmı

merhaba canım...şu anda yok..istiyoruz...hayırlısı:)sende varmı?

merhaba canım...şu anda yok..istiyoruz...hayırlısı:)sende varmı?

canım ben iki yıllık evliyim benimde olmuyor sebebi iki tüpünde kapalı olması bu mübarek gcede ALLAHIM COCUK HASRETİYLE YANANLAR HAYIRLI EVLATLAR NASİB EDER İNŞALLAH

YA kimsecikler yazmıyor bari gidem yatam

anladım canım...amin Allah kabul etsin bende çok dua ettim bu gece isteyen herkes için! ben tedavi görmüyorum şu an..6 aydır normal yollarla deniyoruz ama olmadı..doktorum 1 yıl dolmadan tedaviye başlamayalım dedi.bende bekliyorum...senin tüp bebek ihtimali falan yokmu?

evet canım tüp bebek olcak 8 veya 9 gibi yumurta toplanacak ondan bikac gün sonrada transfer olucak inşallah hamile kalır ya az kaldı cok heycanlıyım ben

ayyy ne güzel ...bakarsın ikizin olur....sakin ol tamammı....çok güzel duygular bunlar....Allah gönlüne göre versin.....canım..hadi sen yat.düzenli uyuman lazım:)))

canım inşallah hamişsindir, ama en kısa yolu sağlık ocağına git kan tahlili yaptır kesin sonuç veriyor, ben regl tarihinden 2 gün önce yaptırmıştım pozitif çıkmıştı, eğer hamişsen kesin öğrnirsin, bende eşime süpriz yapmak istiyordum ama hamile olmadığımı düşünerek eşimden test almasını söledim onda da çift çizgi çıktı bizim plan suya düşmüştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…