Pudra, Fondöten, Kapatıcılar alix avıen kapatıcı kullananlar

ada67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1.525
11
selam kızlar alıx avıen kapatıcı almayı düsünüyorum kullanan varmı memnunmusunuz...

ben bir süre kullanmıştım çok yoğun bir kapatıcı yüzde oluşan rahatsız edici sivilce lekelerini bile hafif bir uygulamayla kapatıyor yalnız ben göz üstünde toplanmasından çok rahatsız olmuştum üstüne astar uyguladığım halde yine de belki cilt yağıyla alakalı bir durumdur.

ben bir süre kullanmıştım çok yoğun bir kapatıcı yüzde oluşan rahatsız edici sivilce lekelerini bile hafif bir uygulamayla kapatıyor yalnız ben göz üstünde toplanmasından çok rahatsız olmuştum üstüne astar uyguladığım halde yine de belki cilt yağıyla alakalı bir durumdur.

kesinlikle katılıyorum pudrakokusu astar uyguladığın halde rahatsız edici bi görünüm ortaya çıkıyor toplanması ve uzun süre kalıcı olmaması kullanıpta memnun olmayanlardanım

concealer olanından bende almıştım ama gözaltlarında sonradan çizgi şeklinde oluyo sanki gözaltlarım kırışıkmış gibi duruyor ama sivlce izlerini felan kapatmada güzel.eğer zaten göz altı için istiyorsan kalem şeklinde olanlardan kullanmak gerekiyormuş bu çizgiler çıkmasın diye.bende bourjoisden aldım int den araştırdım aldıktan sonra baya beğenilmiş bende beğendim.

X