Alımlı Biri Olmak İstiyorum :) Dalga Geçmeyin :)

labfaresi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2014
2.672
5.299
Kızlar ya ben birşeyi çok merak ediyorum. Mesela bazı kızlar var çok zarifler, bazıları var acayip güzeller. Bazen onları görünce ben niye böyle değilim diye hayıflanıyorum.

Güzel bir kız değilim, kiloluyum, bakımlı pek sayılmam. Ama kararlıyım, kilo veriyorum, spor yapıyorum, bakımlı olmaya çalışıyorum. Giyimime dikkat etmeye başladım, daha modern giyinmeye çalışıyorum. (Daha önce ayağımda kot pantolon ve bir tunikle hoppidi hoppidi gezen bir tiptim :KK70: )

Herşeyi bi şekilde ucundan kıyısından yapabiliyorum ama nazik biri olamıyorum sanırım. Mesela biraz dikkat edeyim diyorum ama bir süre sonra kendimi puhohahah diye kahkaha atarken ya da saçma sapan ve hiç de kadınsı olmayan bir şekilde yürürken buluyorum. Ya ben nasıl alımlı bir bayan olurum :KK53:

Boşver olduğun gibi ol
Sen de böyle güzelsin :)

Bakımlı olmak? Evet her zaman.
Sağlık için spor? Her zaman.

Ama zarif olayım diye kasma kendini. Ben de değilim bence. Çünkü çok çocuksu hareketlerim ve yanlarım vardır :))
Ama ben böyle mutluyum kıpır kıpır :rolleyes:

Ya benimki çocukluktan çok biraz erkek tavrı gibi sanki böyle ne bileyim çıt kırıldım değilim. Öyle yetişmedim zaten. Azıcık kadınsı olabilmek istiyorum sadece :KK70:

çocukluktan beri içten gelen kendime bakma güzel grünme saç baş yapma olayı var spontane. onun dışında ben de zarif olamıyorum 2 dk sakin naif duruyorum bi bakmışsın çocuk gibi hoppidi hoppidi davranmaya başlamışım cool kalamıyorum :KK70:

ahahhaha ben de kahkaha attım :KK70::KK70::KK70:
anlatışın süper yaa :KK70:
bi başlangıc yapmıssın canım kolay gelsın, ama süper bi muhabbetin olduguna eminim o bıle yeter :KK70::KK70:

'puahahaha dıye gülerken buluyorum'

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Arama yerine "bakımlı" yazsan karşına bir sürü başlık çıkar. Azıcık karıştır.

Bende denedim olmuyor canim bu yapi meselesi huyumuz kurusun zatn bi zaman sonra sana ait olmayan hal ve hareketler kasmaya basliyor onun icin koyver gitsin:)

Bakımlı ve güzel giyinen biri olabilirsin o her zaman lazım ama nazik ve çıt kırıldım olmak gerekmez bence. O herkesi iyi ifade etmez, anlatamaz. Böyle daha anlamlısın bence.

Kilo verip güzel giyinirseniz,o sizin saçma bulduğunuz hareketler bile çok tatlı çekici görünür,bizim sınıfta bir kız vardı kızın kilo fazlası vardı ama gel gelelim çok bakımlı süslüydü ama o zarif olmak için yaptığı şeyler,kibarlaşma hareketleri filan yapmacık duruyordu,herkes dalga geçiyordu.. karikatürleştirilirse tamdam böyle bir tipti
BEyXX5ACQAEP0RT.jpg

bu birazda kisilik meselesi. o cat kirilacakmis gibi olan tiplere sinir olmusumdur herzaman.dogal olmak her zamn daha cekicidir...
bakim konusunda soylenecek cok sey var ama evvela
gunluk ve haftalik bakimlarini ihmal etme
saglikli olabilmk adina saglikli.beslen.ve spor yap
guzel giyinmek modadan gecmiyor kendi tarzin olsun,asla taklit etme
kendini sev ve begen cunku sen.kendini kendini begenmezsen kimsenin seni begenmesini bekleyemezsin
v.s. kibar olmak icin caba sarfetme. sen sen oldugun icin teksin ve ozelsin bunu unutma :KK66:

Bende naiflikten çıkışmaya calisiyorum. Alimli zayif guzelm vs ama buzdolabi gibiyim. Sadece cok yakin cevreme sicagim. Buda kotu be :KK70: puhahahh diye gulmek iyi bence kendini degistirme eminim cok tatli sempatik sicak birisin. Azcik bana ver :-)

En güzel haliniz dogal halinizdir.Belliki sempatik hos sohbetli birine benziyorsunuz bence boyle kalin :)

sağlık için kilonuzu verin daha rahat olun ama diğer konu da neysen o sundur değişemezsin.

Kızlar ya ben birşeyi çok merak ediyorum. Mesela bazı kızlar var çok zarifler, bazıları var acayip güzeller. Bazen onları görünce ben niye böyle değilim diye hayıflanıyorum.

Güzel bir kız değilim, kiloluyum, bakımlı pek sayılmam. Ama kararlıyım, kilo veriyorum, spor yapıyorum, bakımlı olmaya çalışıyorum. Giyimime dikkat etmeye başladım, daha modern giyinmeye çalışıyorum. (Daha önce ayağımda kot pantolon ve bir tunikle hoppidi hoppidi gezen bir tiptim :KK70: )

Herşeyi bi şekilde ucundan kıyısından yapabiliyorum ama nazik biri olamıyorum sanırım. Mesela biraz dikkat edeyim diyorum ama bir süre sonra kendimi puhohahah diye kahkaha atarken ya da saçma sapan ve hiç de kadınsı olmayan bir şekilde yürürken buluyorum. Ya ben nasıl alımlı bir bayan olurum :KK53:
Bir insan hep aynı olamaz ki ama. Yerine göre çocuksu da olursun, erkeksi de, kadınsı da, alımlı da. Hem kilolu olman da alımlı olmana engel değil. Tabii aşırı kilolu olmamak kaydıyla. Alımlılık özde olan bir şeydir bence. Bakışlar, fizik, giyim, bunların hepsi bir bütün olmalı. Her yerde alımlı olacaksın diye bir kural yok bence. Sevgilinin yanında ol yeter. Herkese karşı alımlı olmak da hoş bir şey değildir. Erkekler hemen bunu nasıl eve götürürüm kafasına gidiyor. Yani öyle görünmesen bile bazı ahmakların kafa oralara gidiyor. Her neyse işte. Herkes karşı alımlı olmak da iyi bişey değil bana göre.

Zaten sen başkası gibi naif olmaya çalışsan da bir saatten sonra sıkılıp kasılacaksındır. :) Bakımını ihmal etme,sporunu da devamlı yap tamam işte önemli olan bunlar nasılsan osundur . Ama gülme işini biraz daha kibar versiyona çevirebilirsin :p

O çıt kırıldım naif kadınların hep dizilerde filmlerde olduguna inanmışımdır gercek hayatta hiç denk gelmedıgım ıcındır belkıde.. Boşverın en guzelıdır dogallık ıcınden geldıgı gulemıyosan ne anlamı var :)

X