Alerjik rinit

tugbalitugba

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2022
32
12
30
Alerjik rinitim var ve bu çok aşırı derecede mevcut. Acaba buna doğal çözüm bilen var mı ilaçlar da etki etmiyor artık sürekli kaşıntı burun akıntısı yaralar döngüsü bitmedi gitti. Yardımlarınızı bekliyorum

Alerjik rinitim var ve bu çok aşırı derecede mevcut. Acaba buna doğal çözüm bilen var mı ilaçlar da etki etmiyor artık sürekli kaşıntı burun akıntısı yaralar döngüsü bitmedi gitti. Yardımlarınızı bekliyorum
Aynı konudan muzdaribim ilaç bir süre sonra etki etmiyor. Bulan varsa bana da seslensin.
Kızlar bende de var kaldığım şehirde hava kuru olduğu için buraya geldiğimden beri geçmedi biri tatli badem yağı önermişti iyi gelmiş ama hemen açmıyormus sabırla buruna sürmeye devam edecekmişsiniz. Bende sipariş verdim saf olandan inşallah iyi gelir sonuç alirsam haber veririm size.

Bendede var yıl boyu süren alerji sürekli kullandığım raporlu ilaçlarım var.Ama alerjenlere dikkat etmediğimiz sürece şikayetler geçmiyor.Malesef benimki astıma çevirdi.Siz siz olun özellikle kimyasal deterjanlardan,yumuşatıcı,parfüm vs. uzak durmaya çalışın.Şimdi istesemde kullanamıyorum tıkanıyorum.Alerjiyi önemseyin ben önemsememiştim.

X