Aldatılmışım

Bazı üyeler ciddi ciddi saçmalıyor vallahi. Ayrıyken nasıl aldatma oluyormuşmuş... yahu kadın kocası ile kavgalı, boşanmamış ki! Tabi ki aldatma. Öncelikle gerekli görüyorsanız psikolojik destek almanızı ve bulaşıcı hastalıklar için test yaptırmanızı öneririm. Şu an acınız çok taze, ilerisi için en doğru kararı yine siz vereceksiniz. Aldatılma olayı yaşamış biri olarak sizi çok iyi anlıyorum, zamanla geçecek inanın. Kendinizi üzmeyin, sizin bir suçunuz yok burda. Kocanızın karaktersizliği...

Konuda evli olduğunuz yazmış mı ki hemen suçluyorsunuz?

Hem de evli bir kadınla çok doğal di mi

İhanet aldatılan taraf için çok çok büyük bir travma maalesef ve atlatması da çok güç oluyor ...Yaşamayan bilmez

Ben onu evden göndermiştim..Kuyruğunu kıstırıp özürler dileyip kendi dönmiştü eve.Ama o arada yapacağını yapmış
Evli misiniz? En ufak bir fırsatı kaçırmıyorlar. Bir müddet bilmiyormuş gibi yapın. Eğer öğrendiğini öğrenirse rahatlayacak. Buna izin vermeyin. Tekrar aynı şeyi yaparsa o zaman burnundan getirin.

Son düzenleme:
allah kolaylık versin bu durumu kabullenmek çok zor heleki ortada küçük bir çocuk varken..
boşanmak en kolayı ama bu saaten snrada nasıl düzelecek bu bilgiyle

Sizin kadar zeki değilsek demekki..
Belki çocuk o adamın değil. Sadece kadının sevgilisi veya bekar çocuklular.. Hey Allahım ya..

Bir de ciddi ciddi saçmaladığımızı yazmış. Şaka gibi.

Eee, 15 derecelik açıyla bakınca böyle oluyor tabii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…