Aldatılmak...hiç bir yere oğlumla ben sıgamadım

B

blood

Ziyaretçi
İnanın çok kötü günler geçiriyorum,6.yılıma girdiğimde tesadüf sonucu aldatıldığımı öğrendim... Eskiden yani en azından 1 hafta öncesine kadar bu tip yani (aldatılmak..vs gibi) konuları okur,üzülürdüm,.. ama nerden bilebilirdim benimde başına gelicek.. kendimden cok güvenirdim eşime...onla çok şey yaşadık,çok sıkıntılar çektik hiçbir zaman yani aklımın ucundan bile geçmezdi böyle bişey yapıcağı...
telefonundan mesai saatleri dışında msj çekilen bir numara sanki Allah tarafından karşıma geldi ve aradım bir bayan sesi .. ve eşime sordum...çok yemin etti bir şey yok diye ama sonra itiraf etti .YIKILDIM.. sadece dudaklarımım elimin titrediğini ve kendime hakim olamadığımı hatırlıyorum.çok yemin etti aramızda hiç bir şey olmadı diye...Sonra açıldı ve anlattı... mazereti ise evde bana karşı saygın ve sevgin azaldıgı için karşıma böyle bir durum çıktı hayır diyemedim... kadınla tel verdik birbirimize ..gittim kadınla görüştüm hemen pişman oldum (kadında evliymiş) evime döndüm dedi...çookkk yalvardıı
çekip gittim anneme .. ama duramadım erkek kardeşim cocuguma bagırır annemlerin lafı batar...hiç bir yere oğlumla ben sıgamadım,,sıgamadım...ondan nefret ediyorum ... oğlumun piskolojisi cok bozuldu... babasına cok düşkün... onun için ve ablamlarda devreye girdi... eve geri döndüm.. ve herkese söz verdim bu ewde sadece cocugumun annesi olarak bulunacagım diye..şimdi yalvarıyor istersen kendimi ölüdrürüm diyor ben bi şey yapmadım diye ama asla inanmıcam asla .. ne olur bana yardım edin artık aglamaktan gözpınarlarım kurudu.en yakın zamanda evlilik terapistine gidecem.. asla onla beraber olmak istemiyorum ama ne yazıkki oglumun dogumuyla işide bıraktım...
simdi tekrar ayakta durmalıyım..

Canım benim yaa çok geçmiş olsun........

Yaşadıklarınız zor şeyler gerçekten..
Ve ailenizin size ahip çıkmaması, destek olmaması daha da üzücü..
Bu şartlar altında tabi ki psikolojinizi düzeltmek için terapiste gitmeniz faydalı olacaktır..
Ama önce kendiniz, sonrasında ise eşinizle beraber terapi görürseniz evliliğiniz ve çocuğunuz için de daha doğru olur inancındayım..
Neticede, o da evdeki huzursuzluğu hisseder..
Allah yardımcınız olsun..

Hicbirsey yasanmadan anlanmiyor degilmi arkadasim??

Evet malesef öyle allah korusun allah seytana uydurmasin ne olacagmiz belli degil hic kimse demesinki benim esim yapmaz, iste kendinden bile fazla güvendigin adam bile yapabiliyor....

Cok üzüldüm canim ama diyebilirimki, keske yavrunla beraber gidebilecegin bir yer olsa keske kafani toparlayip uzak kalip karar verebilsen ama elinde olan imkanlarla yetinmen gerek...

Insanin böyle bir olaydan sonra ayni evi paylasmak zorunda kalmasi cok zor ama kendinden önce oglunu düsün onun ruh sagligi herseyden önemli, insallah bu aziz mübarek günlerde hakkinda hayirlisi olur....

Allah yardimcin olsun.:teselli:

inanki yüreğimden birşeyler koptu yazdıklarını okurken...ben olsam ne yapardım dedim kendi kendime..boşanamazdım bende eminim...affedemezdimde...bir ömür ikimize ve çocuğumuzada zindan olurdu..tekrar işe girme şansın varsa bence iş hayatına dön..düşünmemeye çalış..unutmaya çalış..tabi nasıl yapacaksın onuda bilemiyorum..ALLAH YARDIMCIN OLSUN...keşke elimden daha fazlası gelse..sadece dua edebilirim senin için...umarım sıkıntıların çabucak biter...tekrar güzel günlerine geri dönebilrisin..:Saruboceq::Saruboceq:

inanmayarak güvenmeyerek aynı evin içinde yaşamak da nası bi zulümdür.. ben yapamazdım şahsen.. o çocuk da öyle arada derede kalacak.. ama babaya ıo kadar düşkünse kıyamaz dimi insan? o zaman aynı evin içnde ayrı hayatlar yaşanacak demektir.. kendinize meşguliyetler bulun iş veya hobi kursları gibi.. yalnızlık insanı girdap gibi çeker, o ruh halinden kurtulamazsınız.. çook geçmiş olsun..

canım cok üzüldüm :çok üzgünüm: ama o kadar kızıyorum ki kadınlarımıza evlenince sanıyoruzki kıcımızı dayadık bizi alan aldı satan sattı yok öyle birsey kadın evlensede evlenmesede ekonomik özgürlügü elinde olmalı eger olmazsa iste klasik son bu anne babaya sıgamazsın komsuna sıgamazsın elinde isinde yokki ayakların üstünde durasın eee sonuc ne hadi koca evine geri dön offf ooofffff keske ayakta durabilecek gücünüz olsa asla o eve dönmenizi istemem.ama madem yok madem cıkıs kapılarınız kapalı dönmekten baska yapacak birsey yok allah sabır versin umarım hersey gönlünüzce olur :çok üzgünüm:

bence şimdiden affedemem deme.hani insanllık hali olmuş olan.ama başka birşey olmadı dedigine inanıyorsan bence affet.çünkü aynı çatı altında ne kadar kırgın küs yaşanabilir ki hemde babaya o kadar düşkün çocukla.ama velhasıl bir daha böyle en ufak bir girişimde bulunursa o zaman derim işte boşan diye.ama şimdi işini bul onu affet yada öyle görün ne biliyim işte bir daha yeltenirse kökten halledersin.bence hemen kötü düşünme ve bir kere şans ver.yuva kolay kurulmuyor.

çok üzücü bişey aldatmak ıllaki birlikte olmak deil düşünmek bile aldatmanın bir çeşididir. canım evine geri dönmüşsün oglun için eşine bir şans daha ver istersen çok kırgınsın belki çokda haklısın ama birlikte yaşayıp soguk davranmaktansa bir şans daha ver

ya bu aldatilma olaylarini okuyunca cok kötü oluyorum.erkek milleti ya.nedir cektigimiz allah aldatilan kadinlöara sabir versin.cok aci bisey yasamayan bilemez.aman allahim kimseyede yasatmasin.allah sanada yardim etsin bi yoll göstersin bacim

her aldatılma konusu benı yenıden sasırtıyor ve hep olan kadına oluyor maalesef..
oglun ıcın ve kendın ıcın bır uzmandan yardım almanı ve bır an once iş bulmanı tavsıye ederım bos durdukca dusunursun bu senı dahada cok yıpratır.allah yardımcın olsun ne dıyecegımı bılemıyorum..

kendimden çok güvenirdim eşime.. yazmışsın. ne yazıkki şu bi gerçek günümüzde kendinden başka hiç kimseye güvenmeyeceksin. nitekim geçen zaman en çok güven duygusunu hırpaladı. buna ise teknoloji ve ucu sonu olmayan nefis yandaş oldu. sonuç ise ihanet , yalan , ikiyüzlülük... kırılan , incinen , demorilize olan kadınlar. kadınlar diyorum çünkü bence en çok yıpranan sahiden duygusallığımızdanmıdır yoksa o ince ruhumuzdanmıdır bilmiyorum hep bizler oluyoruz..

senin adına üzüldüm.fakata erkelerin kadınları aldatmasında bizlerin rolu çok büyük şöleki arkadaşın eşinin dedği gibi saygı,sevgi,hoşgörü ve yatak mutluluğunu kadın erkeğe veremiyince erkekte mutluluğu dışarıda arara aynı durum kadın içi,nde geçerli malesef bu doru bişi doreu söleyene dokuz kömyden kovulur

madem ki çalışan bayandın.o evdeyken ayaklarının üstünde dur ve sonra da bence o evden ayrıl.ona muhtaç yaşama.bu arada şunu da söylemeden geçemeyeceğim.eşinin görüştüğü kadın da evliymiş.nasıl yapabiliyorlar ya,gerçi kendi yuvasını düşünmeyen kadın karşısındakinin yuvasını mı düşünür..

senin adına üzüldüm.fakata erkelerin kadınları aldatmasında bizlerin rolu çok büyük şöleki arkadaşın eşinin dedği gibi saygı,sevgi,hoşgörü ve yatak mutluluğunu kadın erkeğe veremiyince erkekte mutluluğu dışarıda arara aynı durum kadın içi,nde geçerli malesef bu doru bişi doreu söleyene dokuz kömyden kovulur

yapacak olan için bahane çok canım.sana katılmıyorum kusura bakma..

Sizin yaşadığınıza çok benzer şeyler bende yaşamadım, aldatıldım eşim hep inkar etti, kızım doğduğunda bende kızımı bırakamayıp işimi bıraktım aynı kadın yüzünden defalarca kavga ettik ayrıldık aileler çocuk falan derken her defasında barıştık ben de senin gibi kendime söz verdm onun eşi olmıyacak yalnızca kızımın annesi olacaktım.Bunada 6 yıl dayandım ve sonunda herşey içime atıp ciddi bir hastalığa yakalandım o zaman kararımı verdim kızımın annesi olacağım derken stresten kızımı az daha annesiz bırakıyormuşum ve sonunda herşeyi bıraktım kızımıda aldım eşimin benim kartlarımda işyeri için yapmış olduğu borçlar ve kızımla 10 sıfır hayata yenik başladım.7 ay iş aradım sonunda Allah razı olsun bir arkadaşımın yardımıyla tekrar eski mesleğime döndüm, henüz boşanamadım 1.5 yıl oldu mahkeme devam ediyor çok sıkıntı çektim maddi manevi halada çekiyorum ama inşallah gelecek günler bana ve kızımada mutluluk getirecek.Şuan kızım ve işime dört elle sarıldım 70 yaşındaki annem sağolsun geldi kızıma bakıyor ve ondan başka hiç kimse ablam abilerim kimseden hiç bir fayda görmedim.

sana katılmıyorum canım...
mınareyı calan kılıfını hazırlarmıs oyle guzel bahaneler buluyorlarkı butun suc kadının oluyor
kaydirigubbakcemile

canim sana ne diyebilirim ki cok üzüldüm kocanin senin aldatmasina degil o eve tekrar dönmek zorunda kalmana üzüldüm. bence sen kendi yolunu yavastan cizmeye basla is ara ev ara ve o adama muhtac kalma. seni aldatan bir insanla nasil ayni cati altinda yasanir ki nasil ayni yataga girilir. kendini ve cocugunu düsün ayaklarinin üzerinde dur. kendinden baskasina güvenme eminim basaricaksin. kadin isterse nelerin altindan kalmaz ki. sakin seni kimsenin yikmasina izin verme sana sabir ve kuvvet diliyorum canim

İnanın çok kötü günler geçiriyorum,6.yılıma girdiğimde tesadüf sonucu aldatıldığımı öğrendim... Eskiden yani en azından 1 hafta öncesine kadar bu tip yani (aldatılmak..vs gibi) konuları okur,üzülürdüm,.. ama nerden bilebilirdim benimde başına gelicek.. kendimden cok güvenirdim eşime...onla çok şey yaşadık,çok sıkıntılar çektik hiçbir zaman yani aklımın ucundan bile geçmezdi böyle bişey yapıcağı...
telefonundan mesai saatleri dışında msj çekilen bir numara sanki Allah tarafından karşıma geldi ve aradım bir bayan sesi .. ve eşime sordum...çok yemin etti bir şey yok diye ama sonra itiraf etti .YIKILDIM.. sadece dudaklarımım elimin titrediğini ve kendime hakim olamadığımı hatırlıyorum.çok yemin etti aramızda hiç bir şey olmadı diye...Sonra açıldı ve anlattı... mazereti ise evde bana karşı saygın ve sevgin azaldıgı için karşıma böyle bir durum çıktı hayır diyemedim... kadınla tel verdik birbirimize ..gittim kadınla görüştüm hemen pişman oldum (kadında evliymiş) evime döndüm dedi...çookkk yalvardıı
çekip gittim anneme .. ama duramadım erkek kardeşim cocuguma bagırır annemlerin lafı batar...hiç bir yere oğlumla ben sıgamadım,,sıgamadım...ondan nefret ediyorum ... oğlumun piskolojisi cok bozuldu... babasına cok düşkün... onun için ve ablamlarda devreye girdi... eve geri döndüm.. ve herkese söz verdim bu ewde sadece cocugumun annesi olarak bulunacagım diye..şimdi yalvarıyor istersen kendimi ölüdrürüm diyor ben bi şey yapmadım diye ama asla inanmıcam asla .. ne olur bana yardım edin artık aglamaktan gözpınarlarım kurudu.en yakın zamanda evlilik terapistine gidecem.. asla onla beraber olmak istemiyorum ama ne yazıkki oglumun dogumuyla işide bıraktım...
simdi tekrar ayakta durmalıyım..

madem o evde çocugun için kalıyosan...
eşine bi şans ver....
çünkü aynı evde iki yabancı gibi yaşanılmıyo canım...
bi uzmandan yardım alsanız iyi olacak...
geçmiş olsun...:teselli:

arkadaşlar inanın verdiğiniz yanıtları okuyunca bile aglamaya başladım.dediğim gibi piskolojim cok bozuk..yalnız yanlış anlaşılmasın annemler tabiiki hep arkamda ve destek... ama olur ya ufacık bir söz söylenir ogluna yada sana batar işte öyle bir durum...oğlumun durumun tabiiki farkında ben her fırsatta her yerde aklıma geldikçe ağlıyorum anne neden aglıyorsun bir daha arabada aglama gibi sözler söylüyor..artık eşimle konuşmak bile istemiyorum.. o kadar zor ki enayi yerine konulmak ... belkide ben o msj görmeseydim 2.mizi birden idare ediekti (yada hala ediyor) sadece mecburiyetten konuşuyorum ve evdeyim....bu işin sonu yok biliyorum.. kendisininde işyeri var .. belkide para insanı değiştiren havaya sokan..ama ben onun herşeyine katlandım dediğim gibi dayagına bile katlandım..bana saygıdan bahsediyor sen o kadar cok sevdigini iddaa ettiğin kişiyi köpeği döver gibi döv sonra saygıdan bahset... kendime cok şaşıyorum aslında nasıl böyle durumlarla karşı karşıya kaldıgım halde bu evdeyim... bilmiyorumm .... neyse sizlerinde canını sıktım ..ama konusmaya o kadar ihtiyacım var ki tanıdıgınz bir piskiyatrist,evlilik danışmanı ve pedagog (istanbul avrupa yakasında)varsa önerirseniz sevinirim ...bekar olan herkese tavsiyem ayaklarınızın üstünde durun.. bir mesleginiz olsun kendi ekonomik özgürlüğünüz olsun sonra düşünün evliliği...

X