aldatıldımmı acaba?

ercetiny

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2007
6
0
kızlar bugün çok kötüyüm akşam erkek arkadaşımdan hiç ummadığım bir durumla karşılaştım erkek arkadaşım i yemekte olduğunu msj attı gece de biyerde kalıcağını ama bu yerde hiçbir kalmasını gerektiren neden yok otelde kalıcakmış beni merak aldı neden kalması gerekiyo 1 saat mesafe sonra evi arabasıda var evine gidebilir dedim msj atıyorum yanlızmısın yanlızım neden aramıyo acaba beni dedim aradım açmadı msj attım cvp vermedi sonra msj atıyo ben duştaydım yatıyorum şimdi iyi geceler die sinirden öldüm acaba beni aldattımı?

noktalama işaretlerini kullanarak bir daha yazmayı deneyin..
ve rica ediyorum,konuşur gibi değil yazar gibi yazın
..

aldatmış ve acıkca belli etimş nedense..saf galiba otelden bahsetmeden arayıp sessizce geldim çok yorgunum uyuyorum hemen evdeyim demek varken neden otelde kalıcam falan yazdı ya sa f ya da kıskan mı istedi acaba bu kadar komik mi aldatma olur mu ki?

sana oteldeyim dediyse aldatmanın açığını kapamak için uygun bi yalan hazırlamıştır bile canım seni inandırmak için.kesinlikle aldatılmışsın ama inanmak istemiyosun bence

bazen düşündüklerimizin tersini yaşamak isteriz ama olmaz.

sendeki bu durum canım. aldatılmamayı istiyorsun. ama açık seçik aldatılmış görünüyorsun.

niye bir erkek durup dururken otelde kalır anlamış değilim yaaa

bence erkek arkadaşını biri otel odasına atmış şekerim...
büyük ihtimal de erkek arkadaşına o bayan tecavüz etmiştir...

peki arkadaşım sonuç ne oldu?erkek arkadaşınla bu konuyu konuştunmu?ne diyor otel mevzusu hakkında?

resmen açık açık aldatmış seni yani otelde kaldığını falan söylemiş yeterince belli etmiş sana sağolsun bu saatten sonra şüpheye gerek yok olan olmuş bariz ortada.

mrb bence acık acık sor hotelde niye kaldı eve niye gitmedi eğer dedikleri gibi seni aldattığını ima ediyorsa bence bunu belli edecektir.

arkadaşlar üslübumuza biraz daha dikkat ederek konuşsak
arkadaş zaten kötü durumda biraz daha morel vererek yorumlar yapsak

iyi de neden otelde olduğunu söylesin ki? ben eve geldimi başım ağrıyo yatıyorum dese hem seni işkillendirmez hem de sabaha kadar onu aramayacağın garanti olur, o da rahat eder..

evde kalmak varken neden otelde kaldığının nası bi açıklaması vardoır bilemiyorum.. sormak icap eder ama o anda sorsaydın keşke... neyse bi bak bakalım ne dicek.. aldatıldığını düşünmüyorum.. eğer aldattıysa da pek bi acemice davranmışşşş..

Lucita ile aynı fikirdeyim bence tersi de olabilir canım ama bu erkek arkadaşınla olan ciddiyetine bağlı eğer aldatıyorsa ve seni önemsiyorsa herhalde otelde olduğunu söylemezdi başka birşeyler söylerdi sen de şüphelenmezdin ama seni umursamıyorsa ki sen bunu anlarsın o zaman aldatıyor seni ya da kusura bakma çok boşboğaz ki söylemiş sana ama benim babam böyle bir durumda şöyle derdi (bana hep akıl verir çünkü) aldatsaydı oteldeyim demezdi derdi

Son düzenleme:
ilginç valla ne yalan söyleyim değişik bir durum.aldatacak olsa niye otelde kalıcam demiş, niye evi o kadar yakınsa otelde kalmış...sen aradığında açmamış duştaydım demiş....karmaşık yani...bunun yanıtını ancak o verebilir....ilk defa da bu kadar soru işaretleriyle kaldım

1) ya senden vazgeçmiş,"umrumda bile değilsin aldatıyorum ve bunu da sana açık açık söylemesem de gözüne sokuyorum artık düş yakamdan" demek istiyor

2)ya da hiç birşey yapmadı, ama senden ilgi bekliyor,onu kıskanmanı istiyor ve senin ne tepki vereceğini anlamak için böyle saçma bir oyun oynamaya karar vermiş.

başka bir seçenek yok bence

allah allah sanki aldattığını gözünüzle gördünüz, arkadaşım belki sevgilin ailesiyle tartıştı evine gitmek istemedi ve sana söylemedi, belki yol gözünde büyüdü gitmek istemedi, yada yemekte alkol aldı bu halde eve gitmeyim dedi. erkekler sandığımız kadar salak değil. aldatsa otelde kalcam demez, eve gidiyorum hemen yatıcam yorgunum der. yani benimki öyle yapmıştı en azından. en salak adam bilee otelde kalcam diyince senin onu soru yağmuruna tutucanı bilir ve beynini buna yormamak için evdeydim der. hemen sen beni aldattın diyip adama saldırmak ne derece doğru bilemiyorum

X