Aldatıldım ve 4 aylık bebeğim var

Boşa gitsin ya. Boyle heriflere nasıl katlanıyorsunuz.Daha neyi düşünüyorsun. Benim eşim böyle şeyler yapsa bir dk durmam. Neyse ki nefsine hakim biri. namazında niyazında. Allah iyilerle karşılaştırsin kardeşim. Unutma,Bi evde anne mutluysa cocuk da mutlu. Anne mutsuzsa çocuk da mutsuz olur ve hisseder.

Hamile kalmadan önce bilmiyordum maalesef.
nE?
Sevgililik döneminde zaten uygulamaları yakalayıp ögrenmşsiniz üstüne evlenmissiniz. Basınızdan asası kaynar sular dökülmesi icin genelev pub yerlere gitmesi mi gerekiyordu? Siz boşanmazsınız. Adamda sizi cebinde gördüğünden acık acık söylemiş kaybetme korkusu yok çünkü.

Yok ben beğendim yorumunuzu..gayet gerçekçi..hemen boşamak bunlara ödül gibi oluyor,kadın çocuguyla hayatın zorluğunu birbaşına yaşiyor...

sen sağlıklı olarak hayatına devam edersen çocuğunda sağlıklı olur. Kuşkuyla yaşanmıyor bende boşandım miss.

Adam gidecek striptizcilerle para yiyecek. Evi, duzeni, yuvayi o dagitacak. Sonrada cocugun masrafi yari yariya olacak. Oyle bi dunya yok valla.
Bisey almadan bosanirsa yillarca kendi kendini yer konu sahibi
Çocuğa yazlık kışlık kıyafet alma maddesi ekleyen de sne miydin?

Öyleyse bu üyeyi dinle bacım

Cidden anlaşması çok sağlamdı

Çocuğa yazlık kışlık kıyafet alma maddesi ekleyen de sne miydin?

Öyleyse bu üyeyi dinle bacım

Cidden anlaşması çok sağlamdı

Evet bendim ben ayrilirken issizdim, hala is bulamıyorum hatta oda cevresine haber saldi topluca bana is arıyoruz. Su durumda protokolde yazsa da yazmasa da cocuguna giysi almak, hastane masraflarini karsilamak zorunda. Bunu protokole gecirmek istedim, kabul etti. Olay tamamen karsi tarafin cocuguna karsi olan sorumluluklarini kabullenmesiyle ilgili aslinda. Konu sahibi bebegin tum sorumlulugunu tek basina ustlenecek bide parayi pulu kafasina takmasin. Ihanete ugramisken masraflari yari yariya odeme kismi bana adil gelmiyor açıkçası. Sonucta anlasip bosanmiyorlar, adam sebep olmus

Benim protokolde de kıyafet maddesi var. Eğitim masrafları, sağlık giderleri de dahil. Ben yine de çok zorlamıyorum. Kızımın kurs ücretini, kıyafet masraflarını karşılıyorum. Ama o ne yapıyor bunun karşılığında yurtdışına gidiyor haftalarca çocuğunu aramıyor. Çocuk hasta diye mesaj atıyorum 3 gün sonra dönüş yapıyor msjima. Biz kadınlar gerçekten çok merhametliyiz ama bu adamlara merhamet edilmez onu anladım.

Cocukla manevi olarak ilgilenip ilgilenmemesi ona kalmis. Üzücü bisey ama yapacağınız biseu yok. Su durumda en azindan parasini yollamis olmasi bile sizi rahatlatiyodur.
Ben kendimden daha safını tanımıyorum. 3 gun once xiaomi airfryer almak icin bi ton israr etti, kabul etmedim. Keske aldirsaydim diye pisman oldum

Merhaba canim hiç üzülme bu durumun seninle ilgisi yok.eşinin karaktersizliğini ile ilgisi var. Bir psikologlar yardım al. Cok zor bir durum bende senin gibi 17 yıllık evliyim 12 yıl aldatıldığını yeni öğrendim.Cok güvendiğim için kendimi suçladı.Defalarca aldatti affettim. Affetmek devamını getiriyor. Birde çocuklar büyüdü şimdi ayrılmak istediğim için çocuklar beni suçluyor. Eşinlectartişmadan konuş bu duruma çok üzüldüğünü affedemediğim söyle sadakatsizlik başka sorunlarına beraberinde getirir diyerek aile psikiyatristine gidin baktın olmuyor boşanma davası dilekçesi yaz biraz gözünü korkut bor daha cesaret edemesin. Akıl vermiş oldum ama. Kendime yetmeyen aklımla. Birde esra ezmeciyi takip et evliliğini kurtarmak istersen

Madem iyi bir işiniz ve geliriniz var hiç durmayın. Boşanın gitsin

Aldatılmanın da en aşağılığını yaşamışsınız.hadi bir yerde tanışırsın, zamanla yakınlaşırsın, aklın çelinir, duygularına hakim olamazsın falan bir derece de bu şekildeadatan kişinin direkt suratına tükürürüm yani.buradaki arkadaşlar bu konularda marjinal olduğumu bilirler.ama şu arkadaşlık siteleri genelevler, bilmem ne cluplar bana o kadar aşağılıkça geliyor ki.bari aldatacaksın kendi cazibenle, kendi becerinle yap.paralı asker kadar sünepece bir iş yok ya.sadece aldatılmak da değil , tanıdığım biri parayla iş yapsa onunla da yollarımı ayırırım.bir insana nasıl kendine saygısını böylesine yetirebilir ?. Bu kadar kalitesiz, bu kadar alt tabaka birini nasıl tanıyamadim ona daha çok şok oldum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…