aldatildiginizi bilseniz ne yapardiniz????

E

EU1

Ziyaretçi
selam kizlar..sizce neden bu erkekler evlilige bir turlu adapte olamiyor da biz kadinlar varimizi yogumuzu onlara adiyoruz..sonra verdigin emeklerin karsiliginda eski sevgilisiyle yeniden gorustugunu ogreniyorsun..ustelik ona bana hayat zor geliyor gel paylasalim diyor sanki ben ona yetmemisim gibi..oysa ben en kotu gunlerinde yanindaydim ve herseyi paylasmaya hazirdim bilmiyorum nerde hata yaptim..ve simdi ne yapmaliyim inanin bilmiyorum kafam cok karisik..

Benle evliyken eski kız arkadaşıyla eski smimiyette görüşüyorsa ve kızda onun evli olduğunu bildiği halde o naneyi yiyorsa hiç kusura bakmasınlar..
Valla ikisinide dövdürürüm:1closedeyes: Bir güzel izlerim o dayaklarını yerlerken elimde cekirdek bir o yana cıt bir bu yana cıt:dilcikar::kızgın:

Mesleğimde varsa hec bir dakika değil bir saniye bile kalmam o evde..Çünkü zaten eski bilmem neyiyle görüşürken yada görüşmek isterken beni gözden cıkarmışdır...Onun hayatında yerim yokdemekki...
O evde kaldıgım sürece onun burnundan her dakika getiririm ne yapar eder tuz biber dökerim her dakikasınaşakkıdı

:kızgın::kızgın:
Eğer bir mesleğin varsa hiç durma derim..Senin onun için yaptıkalrına deymezmiş gibi birde seni ilerde görmezdengelir...Acın katlanmadan caresine bakderim:1hug:

Bu ne terbiyesizlik ya...
Böyle seyleri duyunca cok sinirleniyorum..Ne demek eski sevgiliyle görüsmek??Adam görüsüyor,ama eski kiz arkadasi da kabul ediyor öyle mi??Oh ne ala memleket.
Ayni seyi siz yapmis olsaydiniz,su an bilmem ne haldeydiniz.
Bu erkeklerin gözleri neden doymuyor,neden yetinemiyorlar?
Eger böyle bir olay basima gelseydi ne yapardim?
Gider o görüstügü kizla konusurdum.Ne konusurum?Söyle dokunakli bi konusma yaparimki,benim yuvami yiktigi gibi baska yuvalar yikmasin.
Sonra esim denecek o sahisla konusurum.Onada söyle en secilmis,en dokundurucu laflari ederim.
Eger ayakta durmaya gücüm varsa (maddi olarak)kesinlikle devam etmezdim.
Tamam yuva ne zorluklarla kuruluyor ama adam bi kere alismis,2.yi yapmayacagini garanti edemem.
Sonra da kendi yeni hayatima adapte olmaya calisirim.

ben öncelikle eşimle konuşur ve neden eski arkadaşıyla görüşme gereği duyduğunu sorardım ve bende aynı şeyi yapsam tepkisinin ne olacağını sorar dım.mutlakaki bozulacağını söylerdi ve beni senin yaptığın şeylere itme derdim ortak bir nokta bulmaya çalışırdım.ama asla o kızla konuşmaz eşimle herşeyi bitirmeye çalışırdım bence sende öyle yap ve tavrını koy ama asla yüz göz olma ve burnundan getir herşeyi öğrendikten sonra eskinin eskide kaldığını bilsin

walla sevene canım feda sevmeyene elveda.beni sevmeyeniii bende terkederimm sevmemeyi bırak aldatmaya göz yumamam

poposuna tekmeyi koyar kapıya atardım .

ben yıkılırım yaaa benneyaptımki çok fevri bi insanımdır bu konularda hemen bitti der çeker giderim ona belli etmem güçlü görünürüm umursamıyomuş gibi yaparım ilişkimede çok büyük ihtimal ilk duyduğum anda son veririm ama tek kelimeyle yıkılırm psikolojik olarak kaldıramam heralde Allah böylelerinden korusun hemcinslerimize de akıl fikir versin bize en büyük kötülüğü yine biz kadınlar yapmıyomuyuz zaten :eek:klava: :eek:klava:

Eski ya da yeni farketmez,bir bayanla benden gizli görüşmesi bir halt yediğinin kanıtıdır,o adamla bir daha işim olmazdı.Hiç bir şey ama hiç bir şey ondan ayrılmamı engelleyemez.

bu adam kafayımı yemiş, onun için bu kadar kolay mı bir yuvayı yıkmak, kadına da diyecek söz bulamıyorum. bence bir dakika bile onu yanında durma.....

Bende kaldiramam hayati paylasmayacaksa benimle neden evlenmis paylasmak istedigi kisiyle evlenseymis....
Haa o paylasim hatasi yapmissa bir yerde yaptigi hatayi ben ona uygun hale getiririm ogrendigim anda...
Arkama bile bakmam....

Bende iki çocuğuma rağmen beni aldatan erkeğin yanında durmam boşanırım ne kadar düzelir geçer de dense artık eskisi gibi olamaz biz kadınlar affettik gibi görünsekde asla unutmayız.

arkadaşlar hepiniz boşarım diyosunuz...ben buna inanmıyorum ...lafta herşey kolay...iş yapmaya gelince boşanacakların %10 u geçeceğini sanmıyorum.

Allah böyle bişey göstermesin.böyle bişey başıma gelirse hayatını cehenneme çevirmek için elimden geleni yaparım beter ederim onu.yanında da kalmam çünkü ailem böyle bişeye asla izin vermez bana sahip çıkarlar bu konuda asla affetmem ..

bende oturur konuşurdum cvp ne olursa olsun bırakıp giderdim hiç tahammulum yok

EVLİYSEM ANINDA BOŞANIRIM,BEKARSAMDA BİR TEKME ATAR YOLLARIM:)lülülülülülü

dılacım senın yaşadıklarını ancak yaşarsak bılebılırız kı yaşayanlar var emın ol tek degılsın ama son karar senın bız buradan kolay kolay yazarız sadece.sana cozum olalım derken kostek olmak ıstemeyız.senın duşuncen neler ben onu merak edıyorum boşanmak veya boşanmamak hangısı olursa olsun yazarsan sevınırım.sevgıyle kal

arkadaşlar hepiniz boşarım diyosunuz...ben buna inanmıyorum ...lafta herşey kolay...iş yapmaya gelince boşanacakların %10 u geçeceğini sanmıyorum.

konuya birçok kişinin baktığını ve çok küçük bir kısmının cevap yazdığını göz önüne alırsak %10 luk oranda haklı olabilirsin... ama bizler o %10 luk oranda yer alıyoruz... sen kabul edebilirsin; ben etmiyorum... ben sana saygı duyuyorum; sen de bana saygı duyup asıl düşüncelerimi söylememekle suçlayamazsın...

X