Aldatan eşler

Esini sen tanirsin sen bilirsin gercekten yaptignin pismanligni yasiyormu gercektende evliligne sahip cikiyormu!! Karsindaki cok artist biri degilse bir kadin bunu anlar belki...bilmiyorum :nazar:

Yapan bir daha yapar diye bir kural yok belki ama ana sorun zaten simdi esinde degil sorun sende hayatim..:nazar:.

Bu saaten sonra sen esine hicbir zaman tam olarak güvenemeyeceksinki, bakkala bile gitse 10 dakika gec kalsa icinde hep acabami diye veya eve sessiz bir telefon gelse yoksa baska bir kadinmi diye kuruntular olacak....:kahve:

Mademki baristiniz mademki bir sans daha verdiniz evlilignize bu süphelerini birakmaya calis bence, mutlaka zordur ama böyle kendine hayati zehir edersin...:1no2:

Allah bir daha yasatmasin arkadasim...:teselli:

bu ve bu gibi benzer konularda genelleme yapmak aslında çok da doğru değil zannımca :nazar:

aldatan bi erkeğin bir yada birden fazla aldattığını duydum çevremde ve burdakilerden...

ama bu senin eşin için geçerli diil tabiki...belli olmaz...belki gerçekten pişman olmuştur...
belki yaptığının ne denli yanlış olduğunu,başka bi kadın yüzünden yuvasını dağıtmak gibi bi hataya düşmemesi gerektiğini anlamıştır gerçekten de...:nazar:

umarım aklını başına toplamıştır...

bunu en iyi sen anlayabilirsin hareketlerini ve davranışlarını inceleyerek canım..

yaşadığın elbette çok incitici ve yıpratıcı bi olay,güzel rabbim kimseye yaşatmasın bu olayları ama yaşanıyor bazen işte...

eşine ikinci şansı da vermişin zaten,artık geriye dönüp bakma...ama Gülsüm Sultan cığımın da dediği gibi en ufacık bi meselede şüphelenirsin,nem kaparsın her olaydan...

bu şüphelerin seni esir almasına elbette izin vermemelisin...biraz bu şüphelerden arınmaya çalışırsın eğer olursa ki mutlaka olur...

herşeye yeniden başlamaya çalış...güvenin yıkılmış bi kere yeninden gelmesi de epey zaman alır...burda eşine büyük mü büyük bi görev düşüyo...ümit ederim ki kıymetini sana göstermeyi başarır...ve evlatlarına da aynı şekilde...

X