Alanya'da herşey dahil otellerr aciilll!!

diyalektiko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2012
33
19
merhaba arkadaşlar..
20 Eylül civarında Alanya'ya tatile gitmeyi düşünüyoruz. 6-7 kişi olacağız bu nedenle fiyat çok önemli. herşey dahil erken rezervasyon yapabileceğimiz uygun oteller varmı acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim.

merhaba arkadaşlar..
20 Eylül civarında Alanya'ya tatile gitmeyi düşünüyoruz. 6-7 kişi olacağız bu nedenle fiyat çok önemli. herşey dahil erken rezervasyon yapabileceğimiz uygun oteller varmı acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim.

canım kendi aracınızla mı gideceksiniz bak eğer öle değil ise ulaşımını da araştırın yoksa başında siniriniz bozuluyor. bide türk yemekleri olan yerlere dikkat ederseniz de iyi olur pişman olmamanız açısından ben belek ve kemere gittim yemekleri beğenmemiştik ulaşım açısındanda çok zorlandık...

evet kendi aracımızla gitcez. alanyanın merkezine gtmeyi düşünüyoruz. liman çevresi falan olabilir en fazla mahmutlara kadar gidebiliriz. bu civarda bildiğiniz oteller varsa yardmcı olurmusunuz?

Ben bayram tatilinden sonra 2-3 günlüğüne alanyaya gitmeyi düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz bir pansiyon var mı? öyle otel falan istemiyorum arkadaşım var orda ama gece kalmak için falan arıyorum

X