Alanya 5 yıldız Bayram Tatili

Borzo

Mucizemmm
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
3.002
5
Alanyada
Beş yıldızlı herşey dahil sisteminde
19. 20 21 eylül tarihlerinde
İki Kişi
Fiyat Aralığı Hakkında Bilgim yok.
Denize Sıfır olsun.
Sahil ile otel arasında Araba yolu olmasın

Merhaba barzey,

Alanyada bulunan 5 yıldızlı, denize sıfır tesislerimizden bazılarının bayram fiyatları tarafımıza ulaşmıştır. Ancak bayram fiyatlarını henüz açıklamayan oteller çoğunluktadır. Bu yüzden size sadece şuana kadar fiyatları tarafımıza yollayan otellerin linklerini vereceğim. Otel isimlerine tıklayarak tesislerin detaylarını inceleyebilirsiniz. Bayram fiyatları elimize ulaşan tesisleri KK Forumumuzda bulunan Şeker Bayramı Otelleri başlığından takip edebilirsiniz.

İncekum Beach Resort - Alanya

Delphin Deluxe Resort

Delphin Botanik

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Bu fiyatlaramı %10 indirim yapıyorsunuz.
Rica edeceğim başka fiyat açıklanan otel olur ise burdan bildiriseniz sevinirim.
Birde ödemeleri size nasıl yapıyoruz
Sözleşme imzalanıyormu?

Ulaşım ilei lğili nasıl yardımcı oluyorsunuz?

Kişi başına 350 falan çok ya
Kişi başına en fazla 100 olsun en azından

ıncekum beach resort uygun geldi.
rezerve yaptırmak istiyorum
nerden ulaşıcam size.

Merhaba barzey,

Sorularınızı soruluş sırasına göre yanıtlıyorum :).

1-) Gördüğünüz fiyatlar üzerinden KK kartı sahibi iseniz ekstra %10 indirim yapıyoruz. Örn. İncekum Beach Resort'un bayram dönemindeki fiyatı 96,90 TL'dir.
KK Üye %5 indirimli fiyatı: 92,10 TL dir.
KK Pro (Kart Sahibi) Üye %10 indirimli fiyatı: 87,21 TL dir.

Fiyatları açıklanan alanya otellerini sizin için burdanda duyurabilirim. Dilerseniz Şeker Bayramı Otelleri Linkinden tüm Bayram Otellerini takip edebilirsiniz.

Ödemeleri dilerseniz satış ofislerimize gelip kendiniz de yapabilirsiniz veya 0216 550 19 19'dan yetkili satış personelimiz ile birlikte SSL güvenlik sertifikası ile sistemimizden kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Evet rezervasyon yaptırdıktan sonra tarafınıza sözleşme hem fakslanıyor hemde mail olarak iletiliyor. İletilen sözleşmeyi imlazayıp tarafımıza geri faksladığınız veya yolladığınız taktirde rezervasyonunuz gerçekleşmiş oluyor.

Ulaşım ile ilgili de yine 0216 550 19 19 numaradan rezervasyon esnasında ulaşımda talep ederseniz satış temsilcisi arkadaşlarımız size yardımcı olup ulaşımınızı da sağlarlar.

Evet delphin botanik otel de bayram otellerindendir. Delphin Botanik linkine tıklayarak tesis hakkında detaylı bilgi ve fiyatlerı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tüm sorularınıza daha detaylı bilgi almak veya yanıt bulmak için lütfen 0216 550 19 19 numarayı arayınız.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

turon9 sizi yakalamisken, bir de beni benim soruma cvp verseniz, konu acmistim?

Merhaba tadLi,

Sizin sorunuza cevap yazdım zaten tadLi, bu linkten Caprice Otel Didim konunuza ve cevaba ulaşabilirsiniz.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Merhaba barzey,

Karşılaştırabilmeniz için iki otelinde fiyatlarını ve aksiyonlarını yazıyorum. Karar vermenize yardımcı olacağını tahmin ediyorum.

ıncekum Beach Resort
Şeker Bayramı Min. 3 Gece Std Oda ıki Kişilik Oda (Kişi Başı): 96,90 TL
KK Üye %5 indirimli fiyatı: 92,10 TL dir.
KK Pro (Kart Sahibi) Üye %10 indirimli fiyatı: 87,21 TL dir.

Şeker Bayramı Min. 4 Gece Std Oda ıki Kişilik Oda (Kişi Başı): 89,90 TL
KK Üye %5 indirimli fiyatı: 85,50 TL dir.
KK Pro (Kart Sahibi) Üye %10 indirimli fiyatı: 80,91 TL dir.

Delphin Botanik
Şeker Bayramı Std Oda ıki Kişilik Oda (Kişi Başı): 168,00 TL
KK Üye %5 indirimli fiyatı: 159,60 TL dir.
KK Pro (Kart Sahibi) Üye %10 indirimli fiyatı: 151,20 TL dir.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Rica ederim, yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. Şimdiden İyi Bayramlar ve Mutlu Tatiller Dileriz.

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

X