aksilik aksilik aksilik...

Kxoxmxuxr Prenses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
4.249
1
Kızlar belki bi çoğunuz kızacak buda dert mi diye ama sadece yazıp paylaşıp rahatlamak istedim;

Sabah koca bir gürültüyle uyandım ve sabahları çok sinirli olurum tabi bu biraz daha sinirli olmamı sağladı
Sonra elimi yüzümü yıkamak için lavaboya girdim su gitti
Yetmedi giymeye çalıştığım kot patladı ikincisinin düğmeler kapanmadı
Neyse moral bozmak yok çıktım kapıdan tıkır tıkır indim sitenin ta başına geldim hay Allah topuk çat yerde kaldı haydi dön eve değiştir saat geçti
haydi bi daha dön servise yine yolda ayağın burkulsun

Allahım çabucak bitsin bugün :Saruboceq:

Ay canım birkaç aksilik üst üste gelmiş canını sıkmış :teselli:
Arada olur böyle şeyler Ahhalım daha beterinden korusun de geç...
Büyütme bakım böyle şeyleri , bana da oldu dün bi an önce eve gitmek istedim böyle patlamak üzere idim...
Sonra düşündüm derdim yok sorunum yok olur arada dedim...yerimseniben

sağol canım arkadaşım
az önce benimki de öyle dedi belki daha kötü şeylerin olmasını engelleyici türden olabilirlermiş
düşündüm de mantıklı
Allahım beterinden saklasın

Canım ya takma kafana. Olan olmuş artık birkere. Güne olumsuz başlamışsın hayırdır inşallah de.
Bazen bizim şer olarak gördüğümüz şeylerde hayır olabileceğini unutmamamız gerekir.
Yaşadıklarının hepsi unutulur merak etme. Allah dermansız dert vermesin...

Allah beterinden korusun canım...
Evet belki seni (Allah korusun ) daha büyük belalardan korumuştur..
Haklısın üstüste gelince insanın canı sıkılıyor ama sağlık olsunn...
Tek derdin böyle olsun inş..

bazen oluyo böyle yaa aksilik aksilik üzerine oluyor ve tüm canını sıkmaya yetiyor insanın.ama takılma tüm bunlara.allah beterinden korusun...a.s.

Aksilikler hep üst üste gelir
Bende işe giderken değilde
Bir yere gezmeye giderken başıma gelmedik kalmaz...
:çok üzgünüm:

Kömür sabah sabah bayağı aksilik yaşamışsın kötüye yorma hemen iyi düşün iyi şeyler olsun

olur canım arasıra öyle şeyler sıkma canını nazar bozan onlar takılma fazla takıldıkça gene aksilik çıkar nene lazım dimia.s.

ay salı günüde ben öyleydim arkadaşlar sormayın valla,hep de işle ilgili şeyler çıktıı,benle direkt alakalı olmayan bi konu yüzünden patrondan dolaylı fırça yedim, birinin parasını yanlış hesaba yatırmışız 2.kere,muhasebe müdürü gerildi tabi bende,biyandan iş yoğunluğu herkes o günün gıcık bi gün olduu konusunda birleşti,ama olur arada diyip geçtim mecburenn

bazen aksilikler üst üste gelir ama bazende o aksilikler
daha büyük aksilik yaşamamamız için fren gibi gelir,
ben buna inanıyorum...
sana birşey olmasında,bırak kırılan topuık olsun,akmayan su olsun...
gül geç...sabahları da sinirli olma kömürüm...
güne nasıl başlarsan,inan öyle devam ediyor...
sevgiler...

Bende gecen yaz iş yerinde.
İşimi cabuk cabuk yapıyorum oturumda kahvaltı yapım agız tadıyla diyorum(temizlik yapıom-tatlicadiarzu-)
Çaycıda cay kalmamış onu yeni demlim dedim. Kapıdan cıkarken kapıya carptım Ayagım duvara carptı. (Bagırmalarda cabasışakkıdı)
İçeri girerken yine kapıya carptım.(kapıya cıkcam bi türlü olmuo:lepi:)
Bu defa caycı düştü kırıldı. Kovayı dışarı cıkartıyodum. Ayagım kaydı kovayla düştükmü?
Üstüm bşaım yaşardı allahdan yazdı:lepi: (kova kafama gecmediğine şükür ediyorum.
:roflol::lepi:

Cenebet menebet hec değüldüm oneki:icecream:

Cana gelicegine mala gelsin canım. Bu tür durumlarda ya sabır cekmek en iyisişakkıdı:1hug:

sağolun kızlar
doğru söylüyosunuz gülüp geçmek lazım ama hepsi ard arda olunca insan şiradeden çıkıyor

hepinize tek tek teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…