Akreplerin Aşk Tablosu

akrep _kova tam söyledigin gibi çokkkkkkkkkkk zor yıpratıcı ama 17 senedir idare ediyoz işde ama daha ilerde her ikimizdekafamçokkarıştı bu hale gelecez sanırım ama ben akrebim sonuçda:hooray: benim olacak

akrep-balik-derin duygularr .olabilir bizde derin duygular paylasiyoruz birbirimize))))))))))))ama daha iyisi olabilirdi ya,,,,,sevgilerrrrr

AKREP-İKİZLER Başlanmasa iyi olur *:çok üzgünüm:
başladık bileşakkıdı

AKREP-ASLAN Aşırı uçlarda dolaşılır ,,,doğru valla:)))

aşırı kıskanç olan akrep kadınına en iyisi sadık bir oğlak erkeği.. ama onun dışında inatçı aksi mi aksi uyus bir adamnaniknanik... süper anlaştığımız tek yer yatak odamız:içelim:

ihtiraslı bir aşkkk.....waawww başka ne diyebilirimm.canım aşkım hayatım o benimmmmŞeniz:sm_cool:

AKREP-BOĞA Son derece çekici ve kazançlı ****

aşkıcım akrep ben boğa harika bir çiftiz inatlaşa inatlaşa yürütüyoruz.

akrep ile balığın bir birlerine olan bağlılığı çok etkili ve güçlüdür sizede bol şans

Akrep - başak:) harika ehehh

AKREP-AKREP Heyecan verici bir macera kesinlikle dogru

eski erkek arkadaşımda balıkdı aynı sorunları yaşadık cok ezik ve güçsüz duygusallar tanıdığım tüm balıklar rahat yalan söylüyolar (bunuda hepsinde gördüm) kendi düşledikleri yalanı gercekmiş gibi anlatıp sizide ikbna edebilirler hayal güçleride fena değil cok samimi bi arkadaşımda balık ama tanıdığım hiçbir balığı güvenilir bulmam

AKREP-KOVA Gerilimli bir zorlama ***
çok gariptir biz gerçekten zorlamamalıyız birbirimizi ikimizde inat ve emrivakiden hoşlanmayan tipleriz ama çokta ii anlaşırız çünkü anlayışımız çok fazladır:)

akrep ve balık... nasıl olduysa bir kaç kere bunu tecrübe ettim. ve anladım ki bana balıktan başka yar olmaz:):)

ben akrep sevgilim aslan asırı uclarda dolaşılır dio haklı doğru sölüyo hep uc noktalar yüzünden kavga ediyoruz :1no2: :1no2:

akrep ve ikizler : Baslamasaydi daha iyi olabilirdenlerdenim evet a.s ama birliktelik sürdurende varsa aslinda sorun olmuyo :sm_confused:cunku ikizler erkegi cok sabirlilar ve akrep kadinini iyi anlaya biliyorlar:1rolleyes:ama akrep kadini icin cekilmez oluyorlar benim icin öyleydi cunku klava: Ama akrep kadini icin balik esi MUKEMMEL OLUYOR GERCEKa.s

AKREP_KOÇ İHTİRASLI BİR AŞK gercekten ..ne o bensiz olabilir ne ben onsuz olabilirim..:asigim::içelim:Şeniz

AKREP_KOÇ İHTİRASLI BİR AŞK gercekten ..ne o bensiz olabilir ne ben onsuz olabilirim..:asigim::içelim:Şeniz

Kiz bizdee oyle ben koc o akrep.... aynen dedigin gibi varyaaaaa Askimmmmmmmmmmm onsuz gunler gecmiyor beeeeeeee:çok üzgünüm::1no2:

akrep & koç bencede çok ihtiraslı olacagımız belli şimdiden anladım bunu ,,evlennce düşünemiyorum bizi ayyyy Şeniz çok seviyom ben yaa Aşkıımıııı Şeniz yerim ben onuuu yaa o benm şekerimmm :) a.s naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…