Göz Makyajı Akmayan kalem var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

offf bendede var aynı dertten yaaa =( cildim karmadan yağlıya dönük ondan sanırım ne zman sabah makyaj yapsam,öğleye kalmadan

gözaltlarım oluyor simsiyah! :KK14: bunu önlemek için ne yapılablir ya da bu söylediğiniz markalar iyimi gerçekten? alix avien vardı bnde bi ara ondan çk memnun kalmştm hiç akmıyodu aslnda

Eskiden flormarda akmazdı ama şimdi senin dediğin gibi gözaltlar simsiyah oluo ben de akmayan bir kalem istiyorummmm. Alix avien iyiyse neden bıraktın?

Eskiden flormarda akmazdı ama şimdi senin dediğin gibi gözaltlar simsiyah oluo ben de akmayan bir kalem istiyorummmm. Alix avien iyiyse neden bıraktın?

Alx avien in siyahının tonu harika ama çok akıyordu bende,,, yoksa sürümü falan gerçekten iyi.

ben de flormar ve alix avien kullandım. ikisi de akıyor. henüz hem biraz uygun fiyatlı hem de akmayan bir göz kalemi bulamadım.

türkiye de nerede satılıyor acaba internetten almak istemiyorum

Bende hayvanlarla deney yapmadığından aradım bu markayı internetten de güvenemediğimden almadım ama burda urban decay kullananlar konusu var orda sephoralara farlarının geldiği yazıyor belki kalemleri de gelmiştir.
Yine deney yapmayan markalardan too faced yada kryolan tecrübesi olan var mı?Akıyorlar mı?
Hafta sonu kısmetse bu gidip bunlardan birini almak isyiyorum.3 markada fiyatlı bu nedenle inşallah içlerinden alacağım akmaz da diğerlerini de denemek zorunda kalmam.

kozmetik firmasında çalışıyodum bir ara loncome u veriyodum müşterileri akmıyan kalem istediklerinde bende kullandım aynı ürünü akıyodu yne tamamen cilt pipiyle alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum akmıyanda 1,5 tl lik emily bile akmıyo lonceme kalem fiyatı da 47 tl bilginiz olsun

neyi aldımsa akmıyor diye yağmur oldu mübarek..
artık kalem almıyorum eyeliner kökten çözüm..
içine de kalem sürmeyiveriyorum
yemişim kalemini ya

mac pro longwear göz kalemi kesinlikle akmıyor.Bu güne kadar bir çok pahalı marka dahil olmak üzere bir çok kalem denedim en kalıcısı benim cildim için bu oldu.Benim cildim de çok yağlı

flormarın ultra black kalemi çok güzel bende akşama kadar hiç akmadan kalıyorr :KK34:

aynı dertten muzdariptim ben de.. çözümü physıcıans formula da buldum...kesinlikle tavsiye ederim:)

emily waterproof eye pencil kullanıyorum aktığını görmedim :)

X