Göz Makyajı Akmayan bulaşmayan rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bide max factorun kalemini kullanan var mı acaba oda böyle akmıyorsa paraya kıyıp bir tanede ondan almak istiyorum kalem hiç dayanmıyor benim gözümde :)

orflime Beauty 2fx maskarasını kesinlikle tavsiye ederim hiç akmıyor zor cıkarıyosun hatta :KK70:

lancome hypnose kesnlikle yapmıyor. su an clinique kullanıyorum daha yeni coook memnunum bu da akma yapmadı ama lancome dan eminin 3 tane bitirdim :21:

testerını vermişlerdi allığını alınca,o da dökülmüştü:KK43: seninki waterproof mu acaba canım? bde clinique hangisini kullanıyosun?

maybelline volume express aldım kızlar:KK23:
evim sensin i izleyip ağladığımda bile hiç akmadı düşünün:KK53::KK33:
amma lakin çokta kirpikleri belirginleştirip siyahlaştıran bi rimel değil

çok iyi olmayan markalarda hep çekincem olur kirpik filan dökmüş müydü? max factor alacak gibiyim:KK34:

maybelline volume express aldım kızlar:KK23:
evim sensin i izleyip ağladığımda bile hiç akmadı düşünün:KK53::KK33:
amma lakin çokta kirpikleri belirginleştirip siyahlaştıran bi rimel değil

Canim gormemisim yazini kusura bakma . Volume express in hangisi bende disi siyah olan vardi :-)
Eski yazimda da yazmisim max factor diye simdi de onu diyorum gercekten guzel. Istersen waterproof olani var ama ben onlara pek yanasmiyorum cok zor cikiyolar kirpiklerimiz zarar goruyor cunku. Illa simsiyah rimel istiyorsaaam loreal telescopic carbon blac ve maybelline volume express black drama var :-) kirpiklerim dokuluyor ama cok degil o da yiprandigi icin oluyor . Onun icin de serum aldim beslensin dokulmesin diye :-)

Canim gormemisim yazini kusura bakma . Volume express in hangisi bende disi siyah olan vardi :-)
Eski yazimda da yazmisim max factor diye simdi de onu diyorum gercekten guzel. Istersen waterproof olani var ama ben onlara pek yanasmiyorum cok zor cikiyolar kirpiklerimiz zarar goruyor cunku. Illa simsiyah rimel istiyorsaaam loreal telescopic carbon blac ve maybelline volume express black drama var :-) kirpiklerim dokuluyor ama cok degil o da yiprandigi icin oluyor . Onun icin de serum aldim beslensin dokulmesin diye :-)

Benimkinin dışı açık mavi canim. Kirpik dökülmesi miiii:18: hangi serumu kullanıyorsun? Sevgilinizle gününde kesin indirim olur bi yerlerde, dediklerini de atcam, dört rimelim var suan:)

X