Göz Makyajı Akmayan bulaşmayan rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

dewey

kozmetikasigi.blogspot
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2010
1.007
13
Özellikle yaz aylarında o bayıldığım rimellerim hep biriki saate gözümün altına dağılmış oluyo:KK52: dayak yemişten beter gözüküyorum:KK14:
loreal million lashes ta yaptı bunu, lancome hypnose da, givenchy phenomen de! nolur bana akmayan bulaşmayanbişi önerin kızlarrrrrrr:KK25:

Özellikle yaz aylarında o bayıldığım rimellerim hep biriki saate gözümün altına dağılmış oluyo:KK52: dayak yemişten beter gözüküyorum:KK14:
loreal million lashes ta yaptı bunu, lancome hypnose da, givenchy phenomen de! nolur bana akmayan bulaşmayanbişi önerin kızlarrrrrrr:KK25:

max factor
2000 CALORIE
dramatıc look

yıllardır bunu kullanıyorum...
akmaz-kokmaz :KK53:
çok önemlidir benim için rimel :KK31::KK31:

vaaaaay iyiymiş:KK14: max factor kirpik döküyo diye duymuştum ama?:18:

tamamdır aklımda:KK34:
başka önerisi olan? waterprooflar akıyo mu dökülme bulaşma yapıyo mu?

canım ben rossmann dan almıştım rival de loop gayet güzel , ama max ın lash effect ini kullanıyordum o harikaydı. :)

canım ben rossmann dan almıştım rival de loop gayet güzel , ama max ın lash effect ini kullanıyordum o harikaydı. :)

çok iyi olmayan markalarda hep çekincem olur kirpik filan dökmüş müydü? max factor alacak gibiyim:KK34:

orıflaıme maxı lash .kırmızı bı ambalajı var sıddetle tavsiye ederim ucu tarak gibi ve cok yogun kaskatı yapıyo akmayı bı keneara bırakın cıkarması bile zor .bıde benım kirpikler zaten cok uzun onu surunce fırlıyo cokta uygundu kampanyadan yedı tlye almıstım. normalde maybelllıne kullanırım fakat bu bütün kullandıklarıma bin basıyo

kesinlikle maybelline volume waterproof maskara şahane bişey hem kıvrım sağlıyo dongunluk ve kesinlikle akmıyor

Maybelline waterprooflarda bulaşmayı bırak suyla zor temizleniyo :KK53:

Son düzenleme:
pul pul dökülmüyo mu diyosunz kızlar maybelline??:KK9:
ama o da kirpikleri döküyomuş diye okumuştum kk da:26::KK53:

avon 1 2 3 kullanıyorum çok da memnunum hem rengi tam siyah hem de kocaman kirpiklerim oluyo:KK9:

lancome hypnose kesnlikle yapmıyor. su an clinique kullanıyorum daha yeni coook memnunum bu da akma yapmadı ama lancome dan eminin 3 tane bitirdim :21:

longueur courbe copines line kullanıyorum ben.maskaranın verdiği sertlik yerine doğal kirpik yumuşaklığı veriyor ve uzun süre dayanıklı.akmıyor.

ben avon temsilcisiyim yıllardır avonun rimellerini kullanıyorum o yüzden ama hem akıyordu hemde etkisi hemen geçiyordu o yüzden avon diyen arkadasa katılmıyorum tüm rimellerini kullandım çünkü
maybelline denedim o avondan daha iyi ama en iyisi değil
en son iki hafta önce forumdaki yorumlardan yola çıkarak max factor aldım rimel ihtiyacımda yoktu gerçi vardı evde çifter çifter ama çok övmüşler bide garniere girmiştim sansıma indirimliymiş alayım deniyim dedim akmayı bırakın kızlar banyoya girip çıkıyorum yine çıkmıyor avonun makyaj temizleyicisi var bende normalde çok güzel çıkarır makyajı ama bu rimele çok etki etmiyor en son niveanın çift etkili göz makyaj temzleyicisini aldım da zar zor çıkartabildim
rimel cidden muhteşem bir rimel bundan daha iyisi olmaz yani bence ama bu kadar etkili bir rimel kirpiklere zarar verir mi çıkarcam diye uğraşırken benim aklımda da o soru işreti kaldı açıkcası

X