aklımdan silemiyorum yardım edin

tekirdağa çıktı..tanıdık gelmesi mümkün deil ya kimseye anlatılmayan gizli bi hikayeydi.

ben böyle bir adamı 1 dakka barındırmam hayatımda şakkıdı
yerim onun rusunu da canını da sıkıntısını dasengözlerimebaksanab
biz canımız sıkıldıgında italyan filintaların koynunda almıyoruz solugu kimse kusura bakmasın :kahve:

gurbaaa italyan nicolayı tanıyonmu yoksa sende....:1shok:
tanıdık geldı bak bu senaryo...sengözlerimebaksanab

ben böyle bir adamı 1 dakka barındırmam hayatımda şakkıdı
yerim onun rusunu da canını da sıkıntısını dasengözlerimebaksanab
biz canımız sıkıldıgında italyan filintaların koynunda almıyoruz solugu kimse kusura bakmasın :kahve:

he valla benım sevgılım yok bır seyım yok...dızımı bukup soturuyorum...
gelsın sevgılı dıye bır suru arkadas sıtelerı var..
aman bırının kocası bırının sevgılısıdır dıye ah alırım dıye...
uye fılanda olmuyorum...oturdugum yerde ..tursu olup kalcam...
adamların sevgılılerı var..neymıs efendım can sıkıntısı..ooo yurt dısına bılem asılmıs bızımkıler...helal ne dıyeyım...Çok üzgünüm çoook

gerçekten arkadşça olsa nie resim istesinki diorum bazen.olmayan ingilizcesiyle.hi sweety ı miss u very much demiş.resim yollamış.niyeti ne olursa olsun arkadşlık cinsellk veya her neyse sonuçta beni hiçe saymış.ama sevdiimden ve pişman olduunu hissettimden affettim.mesela geçenlerde de gecce.comdan çıplak kadın fotolarına bakarken yakaladım.bu normalmi sizce yine abarttıımı sölüor da.iice sapık yaptın beni dio.

çıplak kadın fotografları....CADIARZU
haaaaaa:1shok:
canım sen bu gece otur o çocuğu bir süzgeçten geçir...:kahve:
bunu biz kk üyelerine :nazar: bırakma.....kötükedihüso
öpüyorum..

erkek arkadaşın hangi şehirde askerlik yapıyor?
bu hikaye bana çok tanıdık geldi çünkü o yüzden soruyorum bunu.eğer o kişi benim bildiğim hikayedeki kişiyse sana anlatacaklarım olabilir özelden.

Te Allam ya, buna benzer o kadar çok hikaye var ki etrafta .. elini sallasan böyle bi şeye çarpıyo bakar mısın... :roflol:

he valla benım sevgılım yok bır seyım yok...dızımı bukup soturuyorum...
gelsın sevgılı dıye bır suru arkadas sıtelerı var..
aman bırının kocası bırının sevgılısıdır dıye ah alırım dıye...
uye fılanda olmuyorum...oturdugum yerde ..tursu olup kalcam...
adamların sevgılılerı var..neymıs efendım can sıkıntısı..ooo yurt dısına bılem asılmıs bızımkıler...helal ne dıyeyım...Çok üzgünüm çoook

şişt duygusal dana....:1hug:
sıkı takipteyim seni haberin olsun....kaydirigubbakcemile
otur evınde....:CüvCüv:
senin turşunda iyi olur kız.....:nazar:
canım turşu çektı...cokacimcoook

neyse arkadaşın konusu bölmeyelim....a.s.

gerçekten arkadşça olsa nie resim istesinki diorum bazen.olmayan ingilizcesiyle.hi sweety ı miss u very much demiş.resim yollamış.niyeti ne olursa olsun arkadşlık cinsellk veya her neyse sonuçta beni hiçe saymış.ama sevdiimden ve pişman olduunu hissettimden affettim.mesela geçenlerde de gecce.comdan çıplak kadın fotolarına bakarken yakaladım.bu normalmi sizce yine abarttıımı sölüor da.iice sapık yaptın beni dio.

yazık değil mi sana canım yaaa... içinde hep bi kuşku kemirip durcak seni. güzel kızsındır, affetmişsinde o da anlamıştır senin gibi bir kız bulamayacağını ve eminim seninle evlilik üzerine planlar kuruyordur. bilmiyorum cnm ama böyle çok yıpranırsın. bi de bazen virüslü mailler gidiyor hatta benim adresimden de millete gidiyordu aşk.com a kayıtlıyım falan filan diye iptal edene kadar canım çıkmıştı. hatta biri üye olmuş benden yollanan siteye orda adım varmış yarı çıplak bi kız resmi :1shok::1shok: şok olmuştum. belki diyorum o gecce.com siteside öyle bişeydir ama işte şüpheler... :çok üzgünüm: önce kendini düşün canım kimse için yıpratma kendini...

bu erkekler de artık baymaya başladılar..hepsi bu kadar mı aynı olur...zaten ne yaparlarsa yapsınlar ya can sıkıntısındandır, ya arkadaşındandır ..sevgilierini/karılarını çok seviyorlardır da dır dır...

şimdi ayrıl demiycem ben sana da erkek milleti kesinlikle mayasında bir hava boşluğu var bunların...
hepsi aklından aynı şeyleri geçiriyor, hepsi elinden gelse yapacak.Hepsinin hayallerini Ruslar,Burcu Esmersoylar bilmemneler süslüyor emin ol...:1no2:

Ben eşimi çok seviyorum, onun da beni sevdiğine inanıyorum, ama sırf böyle şeylerle karşılaşmamak için şifresini bilmeme rağmen ne mailini karıştırıyorum, ne bilgisayarını..Yapmaz diyemem, çünkü o bir ERKEK!!

ahanda dizi başladı.......şakkıdı:nazar:
hey allahım dünya ne küçük ya....:içelim:
şişt konu kk ya mal olmuştur.merak ederiz ona göre....naniknanik
ne olmuş ne olmuş nasıl olmuş
:jeyyar:

alemsiniz walla kızlar:roflol::roflol:
umarım o değildir de bir üzüntüye vesile olmam.

tekirdağa çıktı..tanıdık gelmesi mümkün deil ya kimseye anlatılmayan gizli bi hikayeydi.

pardon ya bu mesajını görmemişim yeni gördüm.tekirdağda değil benim bildiğim kişi.bi an olsun içine kurt düşürdüm senin de,çok afedersin canım ya.mirmirmirmir

bu olayı asla unutmayacaksın eskisi gibi güvenemeyeceksin
askerden geldiğinde acaba şimdi canı sıkılıyor mu diye kendi kendini yiyeceksin onunda savunması hazır zaten erkekler bazen böyle şeyler yapar yok öyle yaptığının özrü değil bu canım istedi konuştum demesi daha erkekçe olurdu

Allahım ne oluyor bu genç kızlarımıza. :1closedeyes:

Resmen aldatılmışsın arkadaşım bunun başka bir açıklaması yokki.:sm_confused: Bir bağın yok, evli değilsin, çocuk yok ki "Allahım napıcam ben"diyesin. Ayrıl gitsin. Seviyorum, ölüyorum deme lütfen, böyle sevgimi olur. Karşındaki senin sevgini hakediyormu bakalım. Üzgünüm ama hayır. Adamın işi gücü karı kız anlattıklarına göre.

Böyle şahsiyetsiz bir adamı çıkar hayatından lütfen.şakkıdı

bence sıkıntı edecek bişey yok böyle konularda seni ihmal etmemişse hala seninleyse gözlerinin içine baktıgında seni kaybetme korkusunu görüyosan ki genelde erkekler inkar eder etmemişte dedimya çikolatayı herkes tadar ama evde pişen ve doyuran ana yemektir...sıkma canını senin o sorun yok bence geçmişlede yaşanmaz ileriye bak ki devam eden bişi olursa bigün biyerlerden patlak verir...:teselli:

X