aklımdan silemiyorum yardım edin

minna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
64
0
kızlar bundan 5-6 ay önce tesadüfen şakayla karışık erkek arkadşımn mail şifresini aldım (o benimkini çoktan almıştı sürekli kontrol eden biraz kıskanç bir erkek).neyse o sırada netteydi mailini açtım.içime kötü bi his doğdu hemen silinmişlere ve gönderilmişlere baktım.Bir de ne göriim.Silinmişlerde Valentina die bi rus kızdan gelen mail var.Meraba iyiim yakında istanbula geliyorum görüşmek isterim demiş ve iki resim göndermiş ama çıplak deil normal.Başımdan aşağı kaynar sular döküldü.Neyse gönderilmişlere baktım.Sevgilimin gönderdiği maili gördüm.Meraba seni çok özledim bana resim yollarsan sevinirim die.ve bnmki de 2 resim yollamış.sonra brz daha kurcaladım ve 3-4 ay aralıklarla bu tarz mailleştiklerini gördüm.Şok oldum resmen.Hemen ayrılmaya karar verdim kendini savunmasına fırsat vermeden.Evime geldi kapıma dayandı nolur dinle die.Dinledim.Hayatında ben yokken geçen yaz antalyaya 2 erkek arkadşıyla gitmş o zmn bi grup rusla tanışmış bu kız da onlardan biriymş.Tel nosu bile var.sen resmen beni aldattın dedim.hayır aldatmadım öylesine can sıkıntısından mailleştm dedi.1 hafta konuşmadm.bu arada araya sokmmadığı insan kalmadı evime çiçekler hediyeler.karşımda ağladı..rus kıza msj attım telden.çok iyi arkadşız dedi sakın ayrılma dedi. sonunda affettim ama kızlar inanın hala hazmedemiorum.o kızı unutamadıı içinmi mailleşti bu kadr ne geçti aralarında bilmiyorum.ben sevdiğini anladım ama niye böyle bişy yaptı.rus kızlara bi zaafı mı var bıktım bu ruslardan ya.ne yapıyım yardım edin.erkek arkadşm askerde artık o konu kapandı sanıor ama ben unutamadım.aldatıldıımı hissediorum.

rusları ne kıskancam yaw,onlar beni kıskansın.kendine güvenmen için bunu söyledim.bazı şeyleri gözümüzde büyütüyoruz,rus kızlar falan hikaye.hiiççç takılma bunlara.takibini yap.arada kontrol et.sana karşı ilgisinde sevgisinde bir eksiklik yoksa arkadaşlığının tadını çıkar.şimdi elin rusu yüzünden.kendine zehirmi edicen dünyayı.zaten dallı budaklı bişey olsaydı çıkardı kokusu.erkek milleti işte.bazen uluslararası açılımlara ihtiyaç duyabiliyorlar.ama öyle kolay değil aynı anda birden fazla kadını idare etmek.bir hatasını daha yakalarsan sana yar olmayacak demektir.o zaman rus alman ingiliz kim isterse tepe tepe kullansın ne değeri var

Sen ne kadar affetsende hep aklının bir köşesin de acaba sorusu kalacak ve bu çok zor.
Belli ki aldatmış ve ikinciye hazırlanmış ki sen engel olmuşsun.
Kızın sana aramızda birşey yok demesi birşey ifade etmez..
İyi düşün derim ne yapacağına sen karar vereceksin sonuçta..

canım o kız için resim istemiş ve seni özledim demiş....
bu durumda üzgünüm ama seni aldatmış...
ülkemize gelen malesef bazı kötüniyetli kızlar yapıştımı boyle arada yokluyorlar...
erkek arkadaşınızı savunması çok ilginç....
madem senden önce tanışıp ne yaşamışlarsa yaşamışlar...birdaha neden görüşüyorlar...
seni tanıdıktan sonra ve senle ilişkisi olduktan sonra eski ve yeni defterler kapanmak zorundadır...
can sıkıntısından mailleşmiş....külahıma anlat sen...
gez dolaş spor yap..can sıkıntısından mailleşeni yeni görüyorum...
ne sanıyor bu kendini...

bana savunduğu şey de şu:ben abartıyomuşum erkekler bazen can sıkıntısından mail atabiliomuş.bu kız da benim bildiim ruslardan deilmiş yani nataşa deilmiş kültürlüymüş sadece arkadşça konuştm dedi.o zaman niye çok özledm seni dedin dedm laf olsun die yazmış sözde.sonra mail adresini sildi tel nosunu da sildi.şmdi hiç sözünü etmio ama içim acıo inanın bana.benmle çıkarken nasıl başka bi kadınla mailleşir.yani gözü dışarda desem ben de çirkin bi kız deilm kendimi övmek için sölemiorm ama beğenilirm genelde nie böyle bişy yaptı aklıma geldkçe deliriorm

sinir bozucu bi durum..öylesine mailleştik falan can sıkıntısından diyor yaa orada sinir oldum ben...her canı sıkıldıgında öylemi yapcak bu adam..neyse yalvarıp yakarmış barışmıssınız biras daha dikkatli ol cnm sen gerekirse laflarını esirgeme söylee..öyle unutup gidilecek bi konu deil..sanmasınki seni,,böle konu olunca affedip unutucagını,ondan unutmadıgını arada hatırlat.

bana savunduğu şey de şu:ben abartıyomuşum erkekler bazen can sıkıntısından mail atabiliomuş.bu kız da benim bildiim ruslardan deilmiş yani nataşa deilmiş kültürlüymüş sadece arkadşça konuştm dedi.o zaman niye çok özledm seni dedin dedm laf olsun die yazmış sözde.sonra mail adresini sildi tel nosunu da sildi.şmdi hiç sözünü etmio ama içim acıo inanın bana.benmle çıkarken nasıl başka bi kadınla mailleşir.yani gözü dışarda desem ben de çirkin bi kız deilm kendimi övmek için sölemiorm ama beğenilirm genelde nie böyle bişy yaptı aklıma geldkçe deliriorm

Savunması çok komik..:roflol:
Can sıkıntısı..
Bizim hiç canımız sıkılmıyor diye düşünüyor galiba bazı erkekler..:mymeka:

Yani yangına körüle gitmek gibi olmasın ama

Gelsin de o yalanları benim külahıma anlatsın.
Erkeklerin hepsi demiyim ama çoğunun gözü dışardadır.
Sen güzelmişsin, başkaları tarafından beğeniliyormuşsun pek birşey ifade etmez.
Çünkü sen artık avucu içindesin güya.
Dışardaki heyacanlar da tatlı geliyor. Neyse daha fazla yazmayacağım....

''Erkekler bazen böyle şeyler yapar'' ve ''can sıkıntısı'' bahanelerini komik buluyorum.İnanın çoğu zaman biz bayanların daha çok canı sıkılıyor ve böyle bir hataya düşen olursa rezil,kepaze,tuu kaka kadın oluyor ve %99 affedilmiyor.Seninde canının sıkıldığı oluyordur mutlaka böyle birşeyi aklından geçirdin mi?Yapmış işte,herşey tam anlattığın gibiyse gün gibi ortada....Gerisi sana kalmış..

Savunması çok komik..:roflol:
Can sıkıntısı..
Bizim hiç canımız sıkılmıyor diye düşünüyor galiba bazı erkekler..:mymeka:

valla haklısın canım....:icecream::kahve:
benımde canım sıkılıyor arada...:nazar:
ama ben gidip italyan nikola ile mailleşiyommu...:1closedeyes:
aklıma bile gelmıyor...CADIARZU
onların ki can bizimki patlican...kötükedihüso
oturup burda hanım hanımcık kk ya takılıyorum....

Ama şunuda ekliyeyim..affedip yeni bir sayfa açmışsın,arkadaşın askere gitmiş vs vs..yani ya affetmeyeceksin ..affettin madem adamakıllı yeni bir sayfa açacaksın..geriye dönüp dönüp bakmak dayanlış aslında...

aynen benm de canımın sıkıldıı oluo ama dışarı çıkıorm kitap okuorm tiyatroya gidiorm hatta ona da bilet alıorm beraber gidiorz ama böyle bişeyi asla aklıma getirmedm.aptal biri de deilm teknik üniversitede mühendslk okuorm ama çok sevdiimden affetm.onun kadr dürüstü yokmuş kırk yılda bir yapmış yakalanmış.araya bi sürü arkadş geldi de barıştk ama bilmiorm askerde şmdi bişy yapamıorm konu ne zmn tekrar açılsa suçluymuşm gibi bana kızıo çok abrtıomuşm bunaltıomuşm die.bi gün bi bunaltıcam tam bunaltıcm o oluck

ılla aldatmak fızıksel olmaz...buda aldatmanın bır cesıtı ve savunmasıda cok komık cocukca...
bır yapan bır kez daha yapar sen yakalamasaydın..o bunu emınım kı surdurecektı...
malesef...acı ve gercek aldatılmısın oyle yada boyle...

işte bu yaa :mymeka: aynı olay başıma geldi güzelim, mail adresini almıştım sadece msninde kimler var ona bakıyordum maillerine hiç bakmıyordum. Bir gün bakıyım dedim ve o iğrenç mailler bi siteye üye olmuş kızlarla mailleşmeleri ama neler neler her türlü konu konuşmaya açığım falan :mymeka: deli gibi seviyordum onu yabancı kimseyi eklemezdim adresime kimle konuşuyorsam söylerdim ona sonra bu kim demesin die. ama beyfendi nelerle vakit geçiriyormuş ayrılmıştım. ondan sonra tekrar başlar gibi olduk ama yürütemedim o iğrençlikler unutulmuyor güzelim. bir kere güven gidince sarsılıyor insan. şuan üzerinden 1,5 sene falan geçti ve unuttum onu. sende içinde kuşkularla yürütemezsin bu ilişkiyi. ve ne kadar komik ciddi değildim, yaz tatilinde tanıştım falan filan hep bir sebebleri vardır ama bir daha yapmayacakları ne malum :çok üzgünüm:

Gülüm, bi hata yapmış orası kesin. Ama burnundan da yeterince gelmiş neyse ki.
Sen de artık madem affettin içinde daha fazla yaşatma bence bu konuyu.
Kendine çok eziyet edersin. Her zaman savunduğum bir konu vardır.
Eğer gerçekten affedemiyorsan kimseye "affettim" deme.
Bak sonradan nasıl eziyet oluyor böyle. Madem geçti gitti, sen de sil artık aklından.
Ama elbette gözün üstünde olsun yine. Boş bırakma. Çaktırmadan izle.
Ama ilişkini de bu şekilde daha fazla yıpratma.
Mutluluklar ve hayırlı teskereler dilerim.

ben böyle bir adamı 1 dakka barındırmam hayatımda şakkıdı
yerim onun rusunu da canını da sıkıntısını dasengözlerimebaksanab
biz canımız sıkıldıgında italyan filintaların koynunda almıyoruz solugu kimse kusura bakmasın :kahve:

kızlar bundan 5-6 ay önce tesadüfen şakayla karışık erkek arkadşımn mail şifresini aldım (o benimkini çoktan almıştı sürekli kontrol eden biraz kıskanç bir erkek).neyse o sırada netteydi mailini açtım.içime kötü bi his doğdu hemen silinmişlere ve gönderilmişlere baktım.Bir de ne göriim.Silinmişlerde Valentina die bi rus kızdan gelen mail var.Meraba iyiim yakında istanbula geliyorum görüşmek isterim demiş ve iki resim göndermiş ama çıplak deil normal.Başımdan aşağı kaynar sular döküldü.Neyse gönderilmişlere baktım.Sevgilimin gönderdiği maili gördüm.Meraba seni çok özledim bana resim yollarsan sevinirim die.ve bnmki de 2 resim yollamış.sonra brz daha kurcaladım ve 3-4 ay aralıklarla bu tarz mailleştiklerini gördüm.Şok oldum resmen.Hemen ayrılmaya karar verdim kendini savunmasına fırsat vermeden.Evime geldi kapıma dayandı nolur dinle die.Dinledim.Hayatında ben yokken geçen yaz antalyaya 2 erkek arkadşıyla gitmş o zmn bi grup rusla tanışmış bu kız da onlardan biriymş.Tel nosu bile var.sen resmen beni aldattın dedim.hayır aldatmadım öylesine can sıkıntısından mailleştm dedi.1 hafta konuşmadm.bu arada araya sokmmadığı insan kalmadı evime çiçekler hediyeler.karşımda ağladı..rus kıza msj attım telden.çok iyi arkadşız dedi sakın ayrılma dedi. sonunda affettim ama kızlar inanın hala hazmedemiorum.o kızı unutamadıı içinmi mailleşti bu kadr ne geçti aralarında bilmiyorum.ben sevdiğini anladım ama niye böyle bişy yaptı.rus kızlara bi zaafı mı var bıktım bu ruslardan ya.ne yapıyım yardım edin.erkek arkadşm askerde artık o konu kapandı sanıor ama ben unutamadım.aldatıldıımı hissediorum.

erkek arkadaşın hangi şehirde askerlik yapıyor?
bu hikaye bana çok tanıdık geldi çünkü o yüzden soruyorum bunu.eğer o kişi benim bildiğim hikayedeki kişiyse sana anlatacaklarım olabilir özelden.

gerçekten arkadşça olsa nie resim istesinki diorum bazen.olmayan ingilizcesiyle.hi sweety ı miss u very much demiş.resim yollamış.niyeti ne olursa olsun arkadşlık cinsellk veya her neyse sonuçta beni hiçe saymış.ama sevdiimden ve pişman olduunu hissettimden affettim.mesela geçenlerde de gecce.comdan çıplak kadın fotolarına bakarken yakaladım.bu normalmi sizce yine abarttıımı sölüor da.iice sapık yaptın beni dio.

erkek arkadaşın hangi şehirde askerlik yapıyor?
bu hikaye bana çok tanıdık geldi çünkü o yüzden soruyorum bunu.eğer o kişi benim bildiğim hikayedeki kişiyse sana anlatacaklarım olabilir özelden.

ahanda dizi başladı.......şakkıdı:nazar:
hey allahım dünya ne küçük ya....:içelim:
şişt konu kk ya mal olmuştur.merak ederiz ona göre....naniknanik
ne olmuş ne olmuş nasıl olmuş
:jeyyar:

arkadaşım ayrıl demem ama can sıkıntısından bunu yapan kişi sonra rahat durur mu orasıda tartışılır ben inanmam şahsen..

X