Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Aklıma yeni bir şey geldi yorumunuzu bekliyorum

tuba_33

seni kucağıma almayı bekliyorum miniğim..
Kayıtlı Üye
5 Mart 2010
383
389
Selamlar,
Ben uzun zamandır bu konuyu araştırıyor ve takip ediyorum, aklıma şuana kadar gelmeyen birşey geldi, belki konuşulmuştur tam bilmiyorum ama ben bulamadım.

Emziren annelerin kullandığı, hipofiz bezini uyararak süt bezlerinin uyarılmasını sağlayan bitki çaylarından günde 3-4 fincan tüketilmesinin göğüsleri büyüteceğini düşünüyorum. Kendimde denemeyi düşünüyorum, henüz denemedim. Hiç bunu deneyen biri duydunuz mu?

Örn.Humana Marka
Şöyle ki: "Humana Stil Tee Emzirme Çayı’nın içeriğinde bulunan bitkiler, hipofiz ve süt bezlerini uyararak prolaktin ve oksitosin hormonlarının salgılanmasını sağlar. Bu sayede, anne sütü üretimi hızlanır ve miktarı artar."

Mantığa uygun geliyor, yorumlarınızı bekliyorum.

mantıklı aslında evet buradaki çoğu bayanın tek demleyip içtiği çayların karışımı gibi birşeydir diye düşünüyorum

Evet granül şeklinde bende rezeneli olan var kullanıyorum arada tadı falan da güzel. Pek işe yaradığını görmesemde düzenli kullanımda işe yarayacağına inanıyorum.Bugün benimde aklıma geldi bitmeye az kaldı alıp düzenli kullansam mı diye :) tabi sadece bununla kalmayıp intronun yazdığı şerbetçiotu karışımıyla desteklemeyi düşünüyorum dönşümlü arada adaçayıyla kullanırım dedim:)Sen ne yaptın kullanıyormusun şimdi?

X