aklım karıştı

nickimyokki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2011
5
0
MErhaba kızlar,

bu konuyla ilgili birçok başlık var ve ben elimden geldiği kadarıyla birçoğunu okumaya çalıştım ama yine de doğrudan sizlere danışmak istedim. Kızlar benim adet günüm bu ay 3 gün gecikti, mayıs 3'de bekliyodum fakat mayıs 6'da geldi. Tabi bu 3 gün içerisinde evde idrar testi yaptım, hepsi negatifti, adet görmemden bir gün önceki gece yine test yaptım, negatifti, hatta kayınvalidemlerdeydim, kimse görmesin diye bende testi çantama attım, eve gelince 2. silik çizgiyi gördüm. ama aradan zaman geçtiği için pek de güvenemedim. Sabah tekrar test yaparım die düşünüyodum fakat sabah kalktığımda pembe bi akıntım oldu, normalde hiç pembe akıntıyla başlamazdı adetim. Hep koyu kırmızı olurdu. Adet de olunca ben önemsemedim, test de yapmadım. Ama adetim 2 gün sürdü, dün bitti, yani pazar sabah başladı, pazartesi akşam bitti. Bugün de kahverengi bir leke geldi, çamur gibi. Bu da bende asla olmazdı. Kasıklarım, bacaklarım çok ağrıyo hatta gece bacağımım kasılmasına uyandım, feryat halinde. Böyle de olunca aklım karıştı. Test yapıcam tekrar ama işten çıkmayı bekliyorum. Dayanamadım o saate kadar sizlere danışayım dedim. Aranızda hiç bunları yaşayan var mı? Şimdiden teşekkür ederim herkese.

canım normalde adetin geçermiydi? 30 gündemi 28 dündemi yoksa dahamı fazla zamanda adet olurdun bunlarda çok önemli.. ama şuda var bir kadın adet dönemi başlayana kadar hamile kalmaya müsait olurmuş. belki adetine çok yakın bir zamanda hamile kalmış olabilirsin ve o kanamalar yerleşme kanaması olabilir.. idrar testine hiç bir zaman güvenme kan tahlili yaptır orda kesin ve net çıkar sonuç zaten...artı kanaman devam ediyorsada düşükte yapabilirsin.. amacım seni üzmek korkutmak asla değil canım ben olasılıkları söylüyorum... bir an önce git kan testi yaptır.

Saol canım, normalde adetim hiç gününü geçirmezdi hatta erken bile gelirdi. Kahverengi akıntı sadece bu sabah geldi çamur gibi ve kesildi. Yarın sabahtan kanda baktırayım bende. Tekrar teşekkür ederim. İnsan kafaya takınca başka bişey düşünemiyor.

istiyormuydun bebek canım sen ? artı faydası olcaksa sana hamileyken yaşadıklarımı anlatayım.. adetime 3 gün kala kahverengi leke oldu bendede ben hemen anladım yerleşme kanaması olduğunu çünkü hiç olmazdı böyle.. ve adetime 1 gün kalada pembe bir akıntı oldu..tam adet göreceğim günde kanda baktırdım çıktı değerler 22.9 çıktı yani pozitif.. tabi bu değer cok düşüktü önemli olan bu değerin 2 günde 2 ye katlamasıydı.. 2 günde bir gittim kan verdim katlanarak devam etti...önemli olan kan yani canım o kanda bebeğin gelişimini nasıl geliştiğini sağlıklı bir gebelik olduğunu hepsini anlıyorlar canım yani kanda sadce gebe olduğunu örenmiyorsun o değerlerin katlanmasıyla sağlıklı gebelik olduğuda anlaşılıyor

İstiyodum tabi canım, istemez miyim. Bugün kan testi yaptırdım. beta hcg 0.8 çıktı yani gebelik yok. Allah'ım hayırlı zamanlarda sağlıklı hayırlı evlatlar verir inşallah.

MErhaba kızlar,

bu konuyla ilgili birçok başlık var ve ben elimden geldiği kadarıyla birçoğunu okumaya çalıştım ama yine de doğrudan sizlere danışmak istedim. Kızlar benim adet günüm bu ay 3 gün gecikti, mayıs 3'de bekliyodum fakat mayıs 6'da geldi. Tabi bu 3 gün içerisinde evde idrar testi yaptım, hepsi negatifti, adet görmemden bir gün önceki gece yine test yaptım, negatifti, hatta kayınvalidemlerdeydim, kimse görmesin diye bende testi çantama attım, eve gelince 2. silik çizgiyi gördüm. ama aradan zaman geçtiği için pek de güvenemedim. Sabah tekrar test yaparım die düşünüyodum fakat sabah kalktığımda pembe bi akıntım oldu, normalde hiç pembe akıntıyla başlamazdı adetim. Hep koyu kırmızı olurdu. Adet de olunca ben önemsemedim, test de yapmadım. Ama adetim 2 gün sürdü, dün bitti, yani pazar sabah başladı, pazartesi akşam bitti. Bugün de kahverengi bir leke geldi, çamur gibi. Bu da bende asla olmazdı. Kasıklarım, bacaklarım çok ağrıyo hatta gece bacağımım kasılmasına uyandım, feryat halinde. Böyle de olunca aklım karıştı. Test yapıcam tekrar ama işten çıkmayı bekliyorum. Dayanamadım o saate kadar sizlere danışayım dedim. Aranızda hiç bunları yaşayan var mı? Şimdiden teşekkür ederim herkese.

aynı durum benim de başıma geldi nickimyokki canım :KK43:(adetim hiç gecikmezdi bu ay tam 8 gün gecikti mayıs 2de bekliyordum ama gelmedi..evde idrar testlerini denedim hep negatif aynı senin gibi...biz de eşimle merak ettik kantesti yaptırmaya gittik kan alındı 2 saat sonra sonucu almak için ben eve gittim.Tuvalete gittim bir baktım ki pembe akıntı adet kanı diye hiç düşünmedim çünkü hiç böyle gelmemişti daha önce.neyse hastaneye gittik sonucu almaya bu arada eşime de söyledim böyle böyle diye.kan testi sonucu 3,67 çıktı sonucu doktora götürdük ve hamile değilsin dedi normalde bu kadar gecikir miydi dedi soru da soru :KK43:((sonra muayene etti ve bekleyelim dedi adetini gelmezse tekrar yaptırırız dedi kan testini...o akşam çok sancılı,kasıklara iğne gibi batan bir ağrı çektimmm ve pembe kanamam 5 gün sürdü normalde adetim 3 günde biterdi bu durumdan hiç bişey anlamadım :KK43:(((

X